Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Altair

#1020
Okładka do książki to geniusz Mel, świetne wyczucie światła i cienia, a praca na farbach to koszmar, więc tym bardziej wyrazy podziwu! :o

Coś ode mnie, dość leciwe, ale od długiego czasu lubię tę postać, a sam rysunek walał mi się gdzieś na dysku:


Post Merge: 18 Luty  2013, 00:28:16


tutaj z okazji walentynek, pomyślałem, że Wam pokażę jak wyszło. :)

Johnny Napalm

CytatOkładka do książki to geniusz Mel
Zgadzam się z tym zdaniem w 100%. Genialne!
Kurde, nie powstrzymam się i zapodam coś od siebie:





Wybaczcie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Cytat: Johnny Napalm w 22 Luty  2013, 12:35:55Wybaczcie.
A co? nabroi??
Zgaduj?, ?e praca nr 2 to po??czenie Jokera z Bane'm, czyli elseworldowa ok?adka Knightfalla? Có?, jego barki, czy w ogóle ca?y tors wygl?da co najmniej dziwnie... Je?li móg?bym si? jeszcze do czego? przyczepi?, to HQ ma twarz troch? jak facet... A tak poza tym, to... Maaaasakra. Ten Joker w takiej modelingowej pozie, czy twarz B-Jokera, s? po prostu zar?biste! Zazdro?? z?era mnie ca?ego.

Co? ode mnie, czyli
Taki Spider Man rysowany na technice.
http://images.tinypic.pl/i/00335/q9dbzr2vjyje.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00335/zzdpdodfgsae.jpg
I Wonder Woman + Black Canary, która... Nie wysz?a. WW te? z reszt? te?...
http://images.tinypic.pl/i/00335/9dtpwe0qtf6d.jpg
http://images.tinypic.pl/i/00335/wybias8xkp66.jpg

Valar Morghulis

franek

Oddaj pająka nauczycielowi od techniki i powiedz mu że to rys. techniczny jako praca dodatkowa, gwarantowana szóstka ;)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Szczególnie za te super-babeczki szóstka się należy. :)
A co się tyczy moich rysunków Nightrain, to zawierają one znacznie więcej niedociągnięć niż te, które wymieniłeś. No, ale jak ktoś chcę, to je bez trudu znajdzie. Ja ich nie będę wymieniał. ;)
Acha, świetne rysunki Altair. Kto jest przedstawiony na pierwszym rysunku? Co do drugiego - twoja druga połowa? Fajna praca.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Johnny, ten na pierwszym rysunku to chyba ten zabójca z Wieśka 2 ;)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Być może. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.
A to efekt 20 minut machania mazakiem:


Po 2 godzinach młócki w PS, z przerwą na browara i wszamanie czegoś, powstało oto to dzieło sztuki:
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair


Bardzo bym prosił o jakieś opinie! :) Geralt ode mnie. :)

franek

Sam wiesiek wg mnie taki trochę dziwny, ale ogólnie suuuuper :D


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Altair, prosisz o opinię, to ci wygarnę. Rysunek jest kompletnie do dupy.


Śledząc od początku twoje dokonania na polu rysunku/ malunku - a przejrzałem cały FanArt od deseski, szczerze mówię - stwierdzam bezapelacyjnie, że ta praca jest twoją naj... najlepszą.  ;D
Naprawdę, wzniosłeś się na wyżyny swojego talentu. Cała praca jest bardzo malarska. Koń wygląda jak żywy. Jestem pod wrażeniem efektu końcowego - naprawdę dobra fachowa robota.
Ten wstęp był po to, żebyś przeczytał z większą uwagą powyższą opinię. Ot, taki żart na podniesienie ciśnienia.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Hahaha, ale żeś mnie nastraszył, już prawie usunąłem Photoshopa z PC :D Dzięki serdecznie za opinie chłopaki!
Pierwszy raz rysowałem jakiekolwiek zwierzę, więc tym bardziej się cieszę, że się Wam spodobało. ;) Nie ukrywam, że jeżeli chodzi o styl rysunku to wzorowałem się na retrospekcjach z Wiedźmina 1 i troszkę mam nadzieję, że troszkę osiągnąłem ten poziom. :)

Mel

Ooo, Altair! Robisz post?py! Mi?o jest widzie? g??bi? oraz wi?cej elementów w Twojej pracy. Te? ca?kowicie si? zgadzam z opini? Johnny'ego (z drug? cz??ci?, of course).

A w?a?nie, Johnny, chyba nie musz? si? rozpisywa? o Twoich pracach, bo wszyscy wiemy, ?e s? ?wietne. Chocia?...Twój humor jako? specjalnie do mnie nie przemawia, ale na szcz??cie jest to kwestia gustu i nie wymaga dyskusji.
Wracaj?c do twojego uploadu, to szczególnie podoba mi si? ta pracka:


Pomijaj?c fakt, ?e nie przepadam za zgranym teamem Joker & Harley, to jednak lubi? w rysunkach symbolik? oraz wiele nawi?za? do komiksowej klasyki. Prócz tego ciesz? si?, ?e nie wstawi?e? tekstu, dialogu, monologu lub czegokolwiek w ten dese?, bo niestety (jak dla mnie) t? metod? zabi?e? prac? z  Joker-Bane'em.

Johnny Napalm

 :) Cóż, nie będę odkrywczy i powiem, że każdy ma swój własny gust w kwestii humoru. A szczerze mówiąc, rzadko kiedy bawią mnie moje własne rysunki. Ok, może sam początkowy pomysł na taką humorzastą prackę może poprawić mi chwilowo nastrój, ale żebym siedział nad tymi rysunkami i chichotał nad ich zajebistością, tego bym nie powiedział.  :D
Najmniej zadowolony jestem ze swojego pierwszego rysunku - "Gotham styles" - zabrakło na nim większej liczby osób z bat-świata, tańczących tak jak Gacek. Czarne glassy mu już darowałem. :-\
Żałuje, że z powodu braku czasu w tygodniu, zostały mi tylko częściowo weekendy, żeby nie zapomnieć całkowicie jak się rysuje. Jutro/pojutrze postaram się zmajstrować coś z Banem i Venomem. No i daruje sobie tym razem dodawanie tekstu do rysunku, Mel. :)
Uświadomiłaś mi, że niepotrzebnie to odciąga widza od samego porażającego swoim kunsztem wybitnego artyzmu moich dzieł sztuki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair


Mały speed paint przeklętego smoka, mojego następnego większego rysunku. Około pół godzinki totalnej improwizacji. Na razie sam koncept na smoczka. Jak Wam się podoba?

Mel

Grunt to szczerość - lepiej motywuje. Nie ma potrzeby komuś włazić w 4 litery, a już w szczególności w kwestii rysunków :)

Altair, jeszcze ciężko jest mi ocenić, czy mi się podoba ten smok, czy też nie (koncept jest mało widoczny). Powiedzmy, że nie "nie ufam" szkicom :D Ale mówię tak, bo rozpatruję sprawę przez pryzmat mojej osoby. Nie mam planu. Jak szkicuję, to i tak efekt końcowy będzie kompletnie niepodobny do prototypu.