Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

X-Men : First Class

Zaczęty przez Leon Kennedy, 11 Kwiecień 2011, 10:23:28

Manigoldo

A gdzie napisałem, że odnoszę się do drawskiego co do efektów?
nie będę cytował bo mnie to drażni, wiem wiem, oczywiście teraz znowu będzie gadka.

kelen

CytatTo jest film o tym co działo się przed wydarzeniami trylogii x-men, opowiada o początkach magneto i xaviera. Z tego co wysunąłem ze zwiastunu, w filmie, nie wiem czy na końcu czy w środku ale magneto stanie się tym kim był w x-men, ten sam strój i hełm.
DRAWSKI: różni się bo... to adaptacja? inne uniwersum, (filmowe) tak jak oryginał, age of apocalypse czy ultimate.
Jeśli chodzi o lepszy film, to first class, może być filmem z przesłaniem lepszym nawet od tdk, jest na to szansa, przepraszam gdzie były kiczowate efekty?

Polecam jednak używać znacznika quote do cytowania, bo zdecydowanie ułatwia dyskusję i nie wprowadza zamętu. Tyle ode mnie, koniec offtopa.

Mikoto

Cytat: Manigoldo w 17 Kwiecień  2011, 16:05:13może być filmem z przesłaniem
A uważasz tak ponieważ...?
Cytatlepszym nawet od tdk
Pff, też mi sztuka, film lepszy od TDK zrobić ;).

Drawski

CytatPff, te? mi sztuka, film lepszy od TDK zrobi? .

Mo?na powiedzie? ?e bardzo ?atwo to zrobi?. Zreszt? zrobi? to (mimo ?e lata przed) Tim Burton, pokazuj?c nam prawdziwego Batmana - mrocznego, tajemniczego, z autorytetem. Nie Nightwinga w bat-zbroi nazywaj?cego siebie Batmanem, w s?abym PG-13, dodatkowo marnuj?c potencja? Two Face (tak naprawd? to Two Face Nolana jest lepszy od tego z Forever tylko przez wzgl?d na kreacje Harvey'a Denta). Ale bez offtopu, bo przyjdzie Juby i b?dzie z?y ;D.

Manigoldo

Ponieważ wiem na jakich historiach jest oparty film i w jakim tonie jest robiony.

TDK, nie był genialny, ale wg wielu "znawców" uważany jest za najlepszą adaptację w pg13.

PS. także wolę batmany burtona, mamy tam batmana i jokera, a nie batpizdusia i psychopatę z makijażem, oczywiście do moje zdanie.

Drawski

CytatPonieważ wiem na jakich historiach jest oparty film i w jakim tonie jest robiony.

Mówisz o pierwszych numerach "Uncanny X-Men"? jeśli tak to stanowczo zaprzeczam. Jakiś czas temu odnowiłem swoje zainteresowanie wszelkimi drużynami spod znaku X, i nawet mam kilka zeszytów UX z 1963 roku. Po po pierwsze jeśli chodzi o suche fakty to się nie zgadza, ale rozmowy o tym aspekcie już wspólnie zakończyliśmy. Klimat jest taki, że to początek nowej ery, i formowanie oraz zgranie się drużyny. Konflikt Charles Xavier - Eric Lehnsherr jest zapomniany, skupiają się na nim inne komiksy...

CytatPS. także wolę batmany burtona, mamy tam batmana i jokera, a nie batpizdusia i psychopatę z makijażem, oczywiście do moje zdanie.

Wreszcie się z tobą zgadzam! :)

Manigoldo

Nie tylko ten komiks, już dawno czytałem na jakich się opiera historia, na nowych także, ale nie podam ci dokładnie co i jak, bo to było rok temu około O_o  więc pamiętam tylko że mi się to spodobało.

Drawski

O ile pami?tam na pocz?tku film mia? by? wiern? adaptacj? "X-Men: First Class", ale postanowili ?e zrobi? z tego prequel i troch? zmieniono. Skoro to lata 60' to oczywiste ?e nie móg? si? pojawi? Cyclops. No i Angel w trylogii pojawi? si? równie? w innym czasie, te? nie pasuje. Brak Cyclopsa, powiem szczerze by? dla mnie oczywisty. Filmy to nie komiksy, i postacie tam nie s? wiecznie m?ode, trzeba zachowa? spójno?? (filmow? ;)).

Manigoldo

Skoro w filmie pojawi się już magneto z trylogii x-men, czyli słynny czerwony kask i peleryna, to w ewentualnej drugiej części pojawi się cycklops i reszta.

Leon Kennedy

Kolejna część miałaby się dziać z tego co czytałem w latach 70 - 80 i Cyclops jest w nich mile widziany ;)

PS: Manigoldo  faktycznie zacznij używać "cytowania". Dzięki temu wszystko jest jasne i przejrzyste.

Manigoldo

Pewnie będzie drużyna: cycklops, jean grey, storm, beast... i tu są drogi wyjścia, bo nie wiadomo jak z professorem x, czy w tej części będzie na wózku czynie O_o

Manigoldo

http://movies.yahoo.com/feature/x-men-first-class.html?showVideo=1#belowNav

nowy trailer filmu, zajebisty będzie ten film, mówię wam xD
lepszy od tdk, tak sądzę... na filmwebie w ankiecie, na adaptację, prowadzi oczywiście tdk...

Leon Kennedy

Świetny, zajebisty trailer :D Nie pozostaje nic innego jak udać się do kina. Swoją drogą to Marvel rządzi... Pierwsza trójka to dwa tytuły z jej stajni na które mus beton trza iść do kina.

Mikoto

Pani ze skrzydłami najlepsza. Aż szkoda, że to tylko PG13 ;D.

Leon Kennedy

Całkiem miłe dla oka trzy filmiki przybliżające bohaterów Xaviera http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=76634