Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kapitan Ameryka

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:33:04

kelen

Tak w ogóle, to film ma być osadzony tylko w czasach wojny czy współcześnie również?

Hydro

Jeśli wierzyć źródłom, to

Spoiler
Choć prawie cała fabuła rozgrywać się będzie w czasach II Wojny Światowej, zarówno początek, jak i koniec będą miały miejsce w czasach współczesnych.

Tu jest całość: http://www.filmweb.pl/news/Kilka+szczeg%C3%B3%C5%82%C3%B3w+fabu%C5%82y+%22Kapitana+Ameryki%22-68820
[Zamknij]
It's a funny world we live in.

LelekPL

Na pewno w którymś momencie, prawdopodobnie koniec filmu, Kapitan przeniesie się do przyszłości, w końcu jego kolejnym występem na ekranie będzie The Avengers, a tam już i tak nie będzie miejsca na wątek odnalezienia Kapitana, także powinni się z tym uporać już w tym filmie. Dobrze by też były gdyby Red Skull miał swój udział w Avengers - bohaterowie Marvela kontra naziści? Lepsze od tego byłoby tylko Avengers kontra zombie naziści, albo Avengers kontra Justin Bieber

Mikoto

Spot wygląda zachęcająco. Co prawda liczyłem na bardziej krwisty kolor łepetyny Red Skulla, ale taki też mi się podoba ;).

Funky

Z bohaterów Marvela właśnie jedynie Kapitana lubię,chyba dlatego że jego postać jest związana z II Wojną Światową. Kostium mi się podoba i fajnie gdyby to był ''głębszy'' film a nie żadne tam komiksowe ''pif-paf'' ;)

EricDraven

Sorry za offtop, ale co niby z?ego by?o w tym spot'ie? ?wietny klimat, a steve jako chuderlak wyszed? zajebi?cie, identyczny jak w komiksie.
Call mi geek.

(A)nonim

Patrząc na spot Captain America zapowiada się na kolejny kompletnie pozbawiony inwencji twórczej, schematyczny film superhero, do tego nie ma w nim nic ciekawego - mnie zupełnie nie zachęca do obejrzenia filmu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Nie no bez przesady, to teraz każdy film musi być jak tdk? film nie może być schematyczny, musi zaskakiwać na każdym kroku? ot ma być rozrywka, która luzuje, choćby wszystko było przewidywalne to i tak zapewne będę się dobrze bawił, ty najwyraźniej będziesz czekał tylko na tdkr, bo spider-man x-men first class, thor to zbyt proste filmy...ehh
Call mi geek.

Hydro

Mo?e niektórym ju? si? znudzi?y filmy gdzie 'wszystko by?o przewidywalne', co?
It's a funny world we live in.

EricDraven

Taa, jakby tdk nie by? przewidywalny, w dodatku ocenia? po 30 sekundach ca?y film to fajna sprawa, power cube i r?kawica zmieniaj?ca rzeczywisto??, bucky, howard stark czy nick fury, na pewno nie poprawiaj? filmu, dziwi mnie fakt i irytuje ?? na wielu forach, s? osoby które s? tak j?kliwe ?e zadowoli?y by ich chyba gdyby z danego filmu zrobi? thriller, z zaskakuj?cym zako?czeniem wielk? tajemnic? wokó? itp... ehh, dobrze ?e jak tak nie mam, bo nawet bundych dla fun'u by? nie obejrza?...
Call mi geek.

Hydro

Rozumiem ?e ca?? fabu?? TDK zna?e? po 5 minutach filmu, taki by? przewidywalny.

Zreszt?, nie oceniamy CA?EGO filmu po spocie TV, po prostu po jego zapowiedzi wnioskujemy jaki mo?e on by?.

Racja, jedni wol? blockubusterowe papki napakowane efektami specjalnymi, drudzy, jak to uj??e?, 'thriller, z zaskakuj?cym zako?czeniem wielk? tajemnic? wokó?'.
It's a funny world we live in.

EricDraven

Ja lubi? jedno i drugie, a troch? pomy?l zanim napiszesz bo g?upio to potem brzmi, chodzi o to ?e i tdk w co powa?niejszych akcjach mo?na by?o przewidzie? co si? stanie. Oceniacie spot, ok, ale co mamy na spocie? kilka scen akcji, zmian? steve'a rogers'a i kilka innych scen, co z tego mo?na wywnioskowa?? oprócz tego ?? to spot do zobaczenia jak to wygl?da, z reszt? tak jak mówi?em, ma by? power cube, mo?liwe ?e jest i to bardzo ?e red skull, wyzwoli lodowe olbrzymy z którymi w thorze b?dzie walczy?... thor.
Call mi geek.

(A)nonim

Cytatfilm nie mo?e by? schematyczny, musi zaskakiwa? na ka?dym kroku?
No fajnie gdyby by? oryginalny i zrobiony po swojemu. Nie chce mi si? ogl?da? ci?gle tego samego, a ju? na pewno nie jest to dla mnie rozrywk?, bo mnie nudzi.
CytatTaa, jakby tdk nie by? przewidywalny, w dodatku ocenia? po 30 sekundach ca?y film to fajna sprawa,
Nikt tutaj nie oceni? ca?ego filmu. Nie wiem czy w ogóle b?d? ocenia? ca?y film bo trailer mnie nie zach?ci? ?ebym go obejrza?.
Cytatosoby które s? tak j?kliwe ?e zadowoli?y by ich chyba gdyby z danego filmu zrobi? thriller
Wola?bym komedi? jak w przeróbce trailera. Captain America w slow motion mnie roz?o?y?.
Cytatkilka scen akcji, zmian? steve'a rogers'a i kilka innych scen, co z tego mo?na wywnioskowa??
?e w filmie b?d? sceny akcji i kilka innych scen?
Cytatma by? power cube, mo?liwe ?e jest i to bardzo ?e red skull, wyzwoli lodowe olbrzymy z którymi w thorze b?dzie walczy?... thor.
No i?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

nie w filmie, tylko w spot'ie który ma pokaza? jak to ogólnie wygl?da i tyle, to nie jest zwiastun, co do NO I? to co maj? tam by? jeszcze kosmici z planety lataj?ce ?aróweczki? no sorry moje zdanie brzmi absurdalnie tak jak twoje, pisz? to co mo?e zaskoczy? i co mo?e by? dobrym w?tkiem w filmie, a ty no i? no i gó... wybacz, ale co mieli by zrobi? aby ciebie zaskoczy?? ?azi? od ty?u i na r?kach?  mnie zaskoczy?a i to bardzo jak zmienili evansa w chuderlaka, jak wygl?da red skull (zajebi?cie) do tego w filmie b?dzie jeszcze bucky? to ma?o aby kto? kto ma pomys? zrobi? dobry film?...
Call mi geek.

(A)nonim

Oczywi?cie ?e ma?o. Nie wiem co jest takiego zaskakuj?cego w przypakowaniu Steve'a, z Red Skullem na razie wiadomo ?e jest, czy fajnie wygl?da kwestia gustu, no i ma by? Bucky, ale podobnie jak z Red Skullem nic wi?cej powiedzie? na jego temat nie mo?na, a te lodowe olbrzymy te? same z siebie nie zachwycaj?, wi?c czemu mam by? happy?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.