Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seria Predator

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Marzec 2010, 12:58:25

Leon Kennedy

Myslę, że pierwsze fargmenty filmu są odpowiednim powodem do założenia osobnego tematu :D

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=63900

Pierwsze sceny napawają optymizmem. A już napewno Obciach ala Alien vs Predator 2 uniknięty :) Co do obsady to jak Laurence Fishburne nie będzie szarżował, to może coś wyciśnie ze swojej postaci, a Brody sobie poradzi ;)

Anarky

Klimat i schematy niczym z filmu Predator, jest dżungla i grupa ludzi a tam gdzieś czai się bestia czy może w tym wypadku raczej bestie. Liczę że ten film poziomem zbliży się do dzieła Johna McTiernana i zmaże plamę jaka powstała po AVP i AVP2. O ile Laurence Fishburne potrafi uważam przyciągnąć swoją grą uwagę widza (patrz Matrix), o tyle Adrien Brody jakoś mi tu nie pasuje. Nie pasuje mi do takiego kina, ale może to będzie jakieś przełamanie stereotypu. Do Arnold Schwarzenegger w roli komandosa mu jednak trochę brakuje...
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

CytatAdrien Brody jakoś mi tu nie pasuje. Nie pasuje mi do takiego kina, ale może to będzie jakieś przełamanie stereotypu. Do Arnold Schwarzenegger w roli komandosa mu jednak trochę brakuje...

Fizycznie tak, ale aktorsko stoi dobrze i cieszy mnie, że nie postanowili wybrać jakiegoś mięśniaka do tej roli, bo kogo by mogli wziąść Diesela, Rocka... Obaj mają po kilka fajnych filmów na końcie, ale tutaj jakoś nie bardzo by mi pasowali. Z takich madafaków to tylko Rourke przychodzi mi do głowy, ale jak widać twórcy o nim nie pomyśleli.

Roy_v_beck

Rourke za bardzo rozchwytywany jest. On zresztą woli raczej unikać kina komercyjnego i w takich mniejszych projektach występuje jak "Killshot" czy "Informers", zwłaszcza że już w Iron Manie 2 gra to kasy mu teraz nie brak.

A Diesel to ma już swojego konika SF, czyli Riddicka. Po co miałby kalkować swoją kreację. Lepiej niech trzecią część nakręci.
A Jason Statham by się świetnie nadawał :D :D :D Praktycznie każdy z obsady "The Expandables" mógłby być. Ale ogólnie się cieszę z tego, że Brody zagra. Dobry aktor we wszystkim się odnajdzie.

Leon Kennedy

Jet Li by tam nie pasował ;)

CytatA Jason Statham by się świetnie nadawał

No tak zapomniałem o nim. Ciekawe jakby się sprawdził w konfrontacji z Predatorami?? ;D

CytatLepiej niech trzecią część nakręci.

Jest w planach :).

Posted on: 19 Marzec  2010, 13:08:45

 Jest zwiastun!! http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=64045 Jestem mocno podekscytowany, bo są szanse na porządny film i myślę, że przerost formy nad treścią nam nie grozi :)


PS: W 1 minucie i chyba 42 sekundzie widzimy jakieś zwierze obok Predatora...

LelekPL

to jest predator hound
http://www.joblo.com/arrow/index.php?id=21176&order=desc

trochę żałuję, że roli Fishburne nie gra Arnold - czyli póki co jedynej osoby, która przetrwała na tej planecie... myślę, że gdyby Predatorzy ściągali największych twardzieli to na pewno Dutch byłby pierwszy na liście... zaraz za Dannym Gloverem.
Ale może te cameo jeszcze będzie miało miejsce, jest w pierwszym scenariuszu przynajmniej

Altair

Czym tu się tak ekscytować? Zobaczymy co z tego wyjdzie dopiero po 9 lipca... Przypominam,że T4 też miał zajebiste trailery :P

LelekPL

Salvation było być może największym rozczarowaniem ostatniego roku... ale i tak był niezły, przynajmniej był znacznie lepszy od trójki i nie żałowałem po nim tych 20 złotych, ba byłem nawet dwa razy (drugi z dziewczyną). Także jak pisałem wcześniej, film będzie przynajmniej poprawny (sam pomysł i podobieństwo do jedynki plus R o tym świadczy) co już będzie znaczącą poprawą po dwóch AvP. Poprawne to za mało jak na Predatora, ale w tym przypadku wystarczy na wydanie 20 złotych przez fana serii.

Anarky

#8
Cytat: Altair w 20 Marzec  2010, 00:34:45
Przypominam,że T4 też miał zajebiste trailery :P

Pod względem efektów być może, widząc jednak z każdym trailerem widząc coraz więcej i mając w pamięci T1 i T2 to nie było już tak zajebiście pod względem klimatu i ogólnie...

Cytat: Air Jordan w 20 Marzec  2010, 11:50:49
Salvation było być może największym rozczarowaniem ostatniego roku... ale i tak był niezły, przynajmniej był znacznie lepszy od trójki

Salvation było największym rozczarowaniem, a czy był to znacznie lepszy film od trójki no tu bym dyskutował naprawdę... A co do filmu Predators może nie przebije tego z Arnoldem, ale być może zrobi to z częścią drugą gdzie grał Danny Glover. Na pewno będzie lepszy od ty nędznych AVP i AVP2...
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

CytatCzym tu się tak ekscytować?

Predatorami!! Zawsze ich lubiłem, a po średnim Alien vs Predator i gównianej mega przewidywalnej kontynuacji są szanse, że w końcu powróci prawdziwy Łowca ;D

LelekPL

no Predator to gówniany był w jedynce AvP. W dwójce był akurat jedynym pozytywnym aspektem filmu - poza sporą dawką kategorii R.

Roy_v_beck

No, zdecydowanie żadnych sojuszy między Predatorami a ludźmi, to podstawa do sukcesu. A co do AvP2 to film był tak beznadziejny, że nawet nie zauważyłem, że Predator tam coś robi.
A tak w ogóle to jest druga część Predatora, tego co McTiernan wyreżyserował, a nikt o niej nie wspomina nigdy.

Leon Kennedy

Gówniany bo zawarł sojusz z ziemianką... No cóż mnie ten motyw nawet przypadł do gustu. W końcu Predatorzy to inteligentne stworzonka ;) Sam film miał całkiem niezły klimat i kilka scen... Sumując średni film ;). Kontynuacja żałosna bodajże z jedną dobrą akcją w kanałach jeśli pamięć mnie nie myli.

Loco Fuego

Prawdziwy klimat całej serii tkwi w pierwszej części. Druga jest średnia ale również zyskała moje uznanie. Aliens vs Predators 1 jak i druga część były dosyć nudne. Szczególnie dwójka i jak przedmówca, jedna akcja w kanałach jest na jakimś tam poziomie.
Liczę na to, że "Predators" otworzą przed nami coś nowego. Akcja będzie się działa na planecie predatorów a to jest już plus za powiew świeżości.

Leon Kennedy

Nowe zdjęcia!! Pierwsze dwa są najlepsze. Najpierw Predator prezentujący sie jak za dawnych świetnych lat, a potem ten o którego wiele osób się bało... Brody w konfrontacji z Predatorem. http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=66659