Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gra wyrzuca do pulpitu

Zaczęty przez Bunch, 02 Grudzień 2011, 03:21:18

Bunch

Dodatkowo gdy wchodzę do pomieszczenia gdzie mam spotkać Kobietę Kot, to automatcznie wywala mi błąd.
Wiedziałem, że tak to będzie! Mi zawsze się takie coś przytrafia.
A nawet teraz nie mogę zmienić ustawień na inne i sprawdzić czy np. z wyłączonym Physxem nie poszłaby mi gra lepiej.



Albo znowu nowy błąd dzisiaj, co chwilę nowy błąd mnie wywala:


franek

Spróbuj na nowo zainstalować grę. Jak nie pomoże to komputer idzie na renowacje


Show Must Go On!!!

Bunch

#2
Po zainstalowaniu gry od nowa. Najpierw dezinstalacji a potem instalacji, nic się nie zmienia.
Co najciekawsze, po zainstalowaniu gry od nowa wciąż widizałem w menu Launchera opcje, które wpisałem za pierwszą instalacją tej gry. JAKIM CUDEM?! Myślałem, że po zainstalowaniu od nowa (nawet specjalnie na inny dysk), będę miał wszystko domyślne. Przecież tam kryją się ustawienia gry a nie w folderze moje Dokumenty czy coś takiego.
No to jakim cudem od nowa widzę to samo co ustawiłem w opcjach gry?
I oczywiście również wywala mi błąd gdy kliknę "OK" w tym menu Launchera.
Także po reinstalacji gry nic się nie zmienia.
Tak samo wywala mi też grę do pulpitu gdy otworzę PIERWSZE drzwi w grze.

Post Merge: 02 Grudzień  2011, 21:32:44

Drobna aktualizacja:

Właśnie że sa w Moich Dokumentach pliki gry. Teraz usunąłem stamtąd katalog i mogłem już wprowadzić inne ustawienia w Launcherze. No to śmigam sprawdzić czy teraz (po wyłączeniu PhysXa) wciąż będę miał ten problem.
Jak już nie napiszę to znaczy że po otworzeniu drzwi mnie nie wywaliło.

Ale, znając życie, napiszę na pewno bo nic to nie da. Taki to mój już los zawsze jest.

Post Merge: 02 Grudzień  2011, 21:48:35

No i wywaliło tak samo. Zawsze mnie wywala jak otwieram pierwsze drzwi. Co tu robić dalej?



Aktualizacja: O! Nie wywaliło mnie. Rozpocząłem grę od nowa i już pojawiła się dalsza faza gry po otwarciu pierwszych drzwi. Ale nie będe chwalił dnia przed zachodem słońca. Pogram dalej i zobaczę czy będzie mnie wywalać. Nie zdziwię się jak znów coś mi za chwile utrudni życie...