Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wolne włączanie się gry

Zaczęty przez Bunch, 01 Grudzień 2011, 03:56:09

Bunch

Witam.

Gra strasznie długo mi się uruchamia. Gdy ją włączam czekam kilka minut a wtem widzę dwa procesy, w tym jeden zawsze zawieszony. Tak to wygląda:



Czekam najpierw na zbadanie dysku (ikona płyty zamiast myszki) a potem czekam kilka minut aż gra się wczyta.

A jak ustawię Antialiasing większy niż ten pierwszy z brzegu (niski) to gra mi wywala do pulpitu tuż przed pojawieniem się jej menu:
http://img851.imageshack.us/img851/7764/pebo.jpg

Zaktualizowałem sterowniki i nic to nie daje. Grę tylko widać w procesach i czekam KILKA MINUT aż się uruchomi!

Czy macie może podobnie z tak wolnym uruchamianiem się gry?

Mam Windows XP SP3

Komp:
Core 2 Quad 2,4Ghz
4096 Ram
GeForce 9800 513MB



Mam też pytanie o to czy da się wyeliminować przedrostek (ten kto mów) z napisów.
Np. "Batman: coś tu powiedział"

Juby

U mnie gra również wolno się wczytuje. Po włożeniu płyty i wciśnięciu na wyskakującym okienku "Uruchom grę" czekam 3-4 minuty, ale w końcu się włącza i gra chodzi normalnie.
Mam procesor AMDathlon 2,9Ghz (2 rdzenie), 2 GB RAM, GeForce 9600GT (512 MB pamięci) i tylko Antialiasing nie mam na maksa, a gra chodzi normalnie (żadnych sterowników nie aktualizowałem).

franek

Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy które tam masz i zostaw tylko grę. A jak cie wywala przy większym Antialiasingu to się nie dziw, twój komputer może nie wytrzymać. Graj na najniższych detalach, nie lubię ludzi którzy muszą grać na najwyższych wymogach, czy grafika jest taka ważna? Myślałem że liczy się GamePlay. Lepiek się ciesz że ci wogóle chodzi. A jeszcze jak chodzi o Arkham City to Gameplay może nadrobić nawet najgorszą grafę. Pozatym po co ci dodatkowe światła i inne efekty specjalne? Lubisz gdy wszystko wygląda sztucznie? Grafa jest komiksowa a taka się nie starzeje.

Życzę powodzenia i nie tłumacz się że z takiej gry trzeba wyciągnąć wszystko, bo jest to obowiązkiem fana Batmana (Gówno prawda)


Show Must Go On!!!

Juby

Ja mam Antialiasing ustawiony na FXAA (wysoki), co jest dopiero trzecią możliwością z dziesięciu (nie wiem czy na wyższym gładko by mi chodziło), a grafika i tak jest lepsza niż w AA na maksymalnych ustawieniach!

franek



Show Must Go On!!!

Bunch

#5
CytatPozatym po co ci dodatkowe światła i inne efekty specjalne? Lubisz gdy wszystko wygląda sztucznie?
Co to niby miało znaczyć?


A wracając do tematu to ja mam włączony PhysX (choć nie mam specjalnej karty na to, więc ją dodatkowo obciąża, no ale działa). A do tego drugą opcję antyalaisingu włączoną. Przy innych wartościach wybija.
Ale dzisiaj wyłączę w ogóle antialiasing, bo gra chodzi płynnie. Ale jednak momentami zwalnia. Więc go wyłączę.