Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Supergirl

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Maj 2015, 14:51:09

Gothamite

Batman a wypróżnianie się - to było dobre! You made my day  ;D
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Leon Kennedy

W sumie serial Supergirl ma swój osobny temat i chyba lepiej o nim tam pogadać ;)

KrKank

#17
Mnie pilot się spodobał, aktorka grająca Klarę bardzo ładna, ale mam małe zastrzeżenie, serial był kręcony w Los Angeles, widać w serialu budynki charakterystyczne dla LA, ale mimo to, serial próbuje nam wmówić że to jakieś National City. W filmach/serialach ktore dzialy sie w fikcyjnych miastach starano się zakamuflować rozpoznawalne obiekty, tutaj nie.
Dziwi mnie też jedna scena, otóż jak Supergirl biegnie przez zaułek aby poleciec ratować samolot, to zdejmuje i wyrzuca swoją kurtkę, tylko po co? Przecież nie miała stroju pod spodem więc po co swoją kurtkę zdjęła i wyrzuciła? Nie rozumiem tego. Może po nią później wróciła ale nie rozumiem sensu. Ja rozumiem jak by ją zdejmowała aby strój odkryć ale wtedy nie miała stroju, nawet na Wiki pisze o tym https://pl.wikipedia.org/wiki/Supergirl_(serial_telewizyjny).

Gothamite

Nie zapominaj że to serial a nie film z 200 mln $ budżetem więc muszą jakoś dawać radę. Mnie tam się podoba to miasto i nie zwracam uwagi czy przypomina LA czy NY bo to tylko mały szczegół.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Mekis

KrKank, nie wiem czemu zdjęła kurtkę ale ona jej nie wyrzuciła, bo w kolejnej scenie ją ma z powrotem chyba ale nie jestem pewna.

Leon Kennedy


Mekis

Wgl to zawsze mnie ciekawiło gdzie Superman i Supergirl chowali te swoje cywilne przebrania xD

Gregman

Supergirl nigdy tak nie robiła (strój pod cywilnym ubraniem). Supek? Może ten stój działa jak kalesony xD? Ale gdzie schował buty? :D

Mekis

Przecież w serialu była scena jak Supergirl rozpina (czy może rozrywa) koszulę pod którą ma kostium.
Tylko ciekawe co zrobiła z nią potem?

Gothamite

#24
Boże widzisz i nie grzmisz! Daj już spokój z tymi ciuchami i to samo kolega który ostatnio też rozpisywał się na temat przebierania czy rozbierania Supergirl. To jest serial science fiction a w tego typu produkcjach wszystko jest możliwe. Lepiej oglądaj i nie zawracaj sobie tym głowy bo takie rozkminy są bez sensu.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Rado

Poniżej spoilery dotyczące pilota serialu.

Obejrzałem pierwszy odcinek i jak na razie, w mojej opinii, jest dość kiepsko. Nie podobało mi się na przykład, że Kara rozpoczęła dopiero swoją przygodę z superbohaterstwem, a już pierdyliard osób wie o jej sekretnej tożsamości. Siostrę jeszcze oczywiście rozumiem, ale, że tak od razu ten kolega z redakcji, prawie cała baza wojskowa i Jimmy..., przepraszam - JAMES Olsen, to już dla mnie trochę za dużo. Sam Olsen też mnie denerwuje i nie podoba mi się. W ogóle serial na razie wydaje mi się miałki, ale oczywiście nie skreślam pochopnie i będę dalej oglądał. Z pierwszego odcinka najbardziej podobało mi się, że w rolę przybranego ojca Kary wciela się Dean Cain - dobry schemat.

Anonimowy Grzybiarz

Z odcinka na odcinek jest lepiej. Supergirl jest urocza, relacje między postaciami powoli się krystalizują, zaś w tle czai się jakaś gruba intryga. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Najnowszy odcinek oglądało się naprawdę przyjemnie.

Rado

Ja cały czas jestem na pierwszym odcinku, jakoś nie mogę się zebrać póki co. Słyszałem za to, że w serialu pojawił się niejaki Henshaw, a to jest przecież komiksowy

Spoiler
[Zamknij]

Doctus

@Rado
Z kolejnych odcinków wynika, ?e Hensaw skrywa jak?? tajemnice. Niemniej wcale nie musi sta? si? Cyborgiem-Supermanem jak w komiksach, bowiem w New52 te rol? przej?? Zor-El, biologiczny ojciec Kary. W poprzednim serialu z super-uniwersum Zor-El by? niez?ym skurczybykiem, tutaj niestety wydaje si? ?e by? wzorowym ojcem wraz z Alur?, co jest dla mnie s?abe "ziew". W dodatku ta ca?a bli?niaczka matki... o wiele ciekawsze by?oby gdyby Kara musia?a walczy? z w?asnym ojcem tak jak w serialu Smallville i komiksach z nowego DC Comics. Wtedy walka by?aby trudniejsza, autentycznie emocjonalna i skomplikowana. Ca?y ten pomys? na posta? Astry jest dla mnie naci?gany. Ciekawiej by wypad?a jaka? znana ju? nam z?a posta? kobieca z uniwersum Supermana - na przyk?ad Faora lub Ursa. Niestety Supergirl w nieciekawy sposób powiela schematy z seriali o Flashu/Arrowie. Winn, który tak jak Caitlin z The Flash nazywa si? tak samo jak komiksowy z?oczy?ca, przy okazji jest Caitlin, Cisco, i Felicity w jednym bo umie obs?ugiwa? komputery, stworzy? Karze kostium, a w dodatku wynajduje jej zadania. Jimmy'ego nie wiem do kogo porównywa?, ale kojarzy mi si? z Johnem "Spartanem" Digglem czyli partnerem Green Arrowa. Niech Berlanti przestanie powiela? swoj? pracy z poprzednich seriali i spróbuje stworzy? co? ciekawszego. I jeszcze raz! niech Zor-El ponownie zostanie pokazany jako szwarccharakter, bo takie w?tki to co? czego ten cukierkowy serial potrzebuje.


Gregman

Ja bym wolał Martian Manhuntera. Bo skoro Hawkgirl i Hawkman nie pojawią się w DCEU, to czemu nie w serialach? No więc będą w Legends of Tomorrow. Martian Manhunter wydaje mi się ciekawszą opcją niż Cyborg Superman, nie ma to sensu bez Clarka. Jonn jest zmiennokształtny i także ma czerwone oczy, więc...