Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Juby

Jestem za, i moglibyście podać te wyniki redaktorom Egmontu (ja chce Year One)! ;)

Rado

Można by jeszcze zrobić sondę odnośnie komiksów, które chcielibyśmy zobaczyć po raz pierwszy w Polsce. Warianty mogłyby być np. takie: "The Long Halloween", "Dark Victory", "Death in the Family", "War on Crime", "Son of the Demon" itp. itd. Fajnie jakby była jeszcze opcja na wpisanie swojej propozycji.

Johnny Napalm

Popieram propozycje Q, chciałbym zobaczyć koniecznie dwa albumy wydane po polsku wymienione w Jego poście.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, które albumy powinny doczekać się dodruków?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Jeśli chodzi o dodruki, to myślę że należałoby umieścić w sondzie, wszystkie dotychczasowe komiksy wydane przez Egmont.

Mnie to się marzą dodruki Wydań Specjalnych i Mega Marveli od TM-Semic. No ale niestety...

franek

Ju? chyba nie mamy na co liczy? ?eby zeszytówki z Batkiem i Superem powróci?y do kiosków  :'(


Show Must Go On!!!

LelekPL

Mi bardziej podoba się Batgirl póki co. Owszem, Catwoman miała bardziej zapadające w pamięć kadry, ale głównie wtedy kiedy pojawiał się Batman. Póki co Barbara jest dużo ciekawszą postacią, jej problemy bardziej wciągające. I pomimo tego, że byłem przeciwny jest powrotowi teraz uważam to za całkiem ciekawą serię. Zwłaszcza pierwszy wątek z Mirrorem, kiedy musiała stoczyć walkę z nim, ale jednocześnie ze swoją przeszłością. Ta tendencja wydaje się być kontynuowana teraz, kiedy wróciła mama Barbary.
Natomiast Catwoman momentami wydaje się być o niczym. Nie wyczuwam tu za bardzo niczego co miałoby olbrzymie znaczenie dla rozwoju bohaterki. Którą z resztą dużo ciężej jest polubić. I wiem, że ona jest anty-bohaterem, ale mimo wszystko mogłaby być rozpisana mniej płytko. Póki co tylko łazi skąpo ubrana i jest "wyzwolona". Uśmiercanie mało istotnych pobocznych postaci, które są w komiksie przez dwa numery nie pomaga

Rafalinda

Ja również zagłosowałem na Batgirl.
Raz z sentymentu i pamięci o "Wyroczni", dwa gdyż uważam, że jest o wiele ciekawszą postacią niż Catwoman. Ocenę wydaje tylko po pierwszym numerze obu serii, gdyż Catwoman 1 zrobiło na mnie bardzo złe wrażenie. Wątpię również, że będzie o czymś innym niż wypinanie tyłka i eksponowanie biustu.
Ta seria wylądowała w koszu i chyba miałem rację bo nikt o niej nie pisze.

LelekPL

Krótkie
Co by tu więcej pisać... skoro wynik zależy tylko od własnych preferencji

Rado

Cytat: Air Jordan w 22 Kwiecień  2012, 11:30:57
Krótkie
Co by tu więcej pisać... skoro wynik zależy tylko od własnych preferencji

Jak każdy inny wynik sondy...

Kiedyś wolałem generalnie dłuuuugie uszy, w stylu Kelleya Jonesa, teraz zmieniło mi się na krótkie. Uważam, że są bardziej klimatyczne i bardziej praktyczne, jeśliby ktoś chciał doszukiwać się jakiegoś realizmu w stroju Batmana. Dużo by można pisać o uszach. Wydaje się, że jest jeszcze coś takiego jak średnie uszy, które np. występują w filmach Nolana.

LelekPL

No tak, ale te bazują głównie na wizualnych preferencjach. Albo ci się podoba albo nie, ciężko o uzasadnienie

Deuce

Moim zdaniem wszystko zależy od rysownika i jego sposobu przedstawienia Batmana. Rysunki karykaturalne, jak u wspomnianego Kelley Jonesa, wymagają wręcz długich uszu, żeby demoniczny wygląd nabrał jeszcze większego wyrazu.
Osobiście, jestem zwolennikiem realizmu w rysunkach, jak u Jima Aparo, Toma Grummeta czy Nicoli Scott. Do takiego wyglądu Batmana, znacznie lepiej pasują krótkie uszy. Z tego też względu, tak zagłosowałem.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

jakura

Wg mnie Aparo to typowe uszy średnie:) I mając go na względzie wybrałem raczej długie:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

franek

Ja wybrałem długie bo w nich wygląda jak badass.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

O uzasadnienie faktycznie ciężko... Osobiście zawsze wolałem go w dłuższych uszach, bo po prostu wygląda lepiej :)