Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Roy_v_beck

A jakie konkretnie historie miał w TM-Semicu oprócz tej z Knightfall/Knightquest?

Żartujecie??? 3/4 postów z ostatniej godziny poszło się jeb**?

kelen

Szkoda, ?e "The Joker: Devil's Advocate" to album, którego ju? nie mo?na kupi? za normaln? cen?. Chyba czas si? z?ama? i si?gn?? po cbr.

Cytat?artujecie??? 3/4 postów z ostatniej godziny posz?o si? jeb**?
Chyba mnie co? omin??o.

(A)nonim

CytatJednak przecież istnieją też twórcy komiksów z Batmanem którzy w dorobku mają więcej tytułów na swoim koncie, biorę to pod uwagę. Akurat obecna ankieta jest bardzo dobrym przykładem, Graham Nolan ma w swoim dorobku prócz Batmana chociażby np Phantoma zaś Jim Lee X-Menów. Ja osobiście staram się nie zamykać w ocenie danego rysownika, scenarzysty tylko w obrębie Batmana
::)
Ile razy mam tłumaczyć? To jest forum o Batmanie, sondy też są o Batmanie, o X-Men, czy Burtonie można rozmawiać w odpowiednich działach.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Do  Anarky'iego to jak grochem o ?cian?.

CytatChyba mnie co? omin??o.

Mnie równie?...

Lee za ?wietny Hush, bosk? Kocic? + zawsze pi?kne kobitki, zajebistego Gacka i Gotham. Jedyny minus, to momentami zbyt du?e podobie?stwo postaci. I dawaj mi All - Stara Lee!!  :D

(A)nonim

Rety jak The Batman może wygrywać w nowej sondzie?
The Brave & The Bold wygrywa bez konkurencji.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

The Batman może nie jest czymś strasznym, miał swoje lepsze momenty (i bardzo fajny 1 theme), ale Brave and the Bold zdecydowanie go przewyższa pod prawie każdym względem.

Deuce

Zdecydowanie The Batman. Z sezonu na sezon stawał się coraz mroczniejszy, a postać Batmana była coraz bardziej podobna do swojego pierwowzoru. Jedyny, ale za to duży minus, to bardzo dziwaczny wygląd złoczyńców.
Brave And The Bold to wielce uproszczona wersja i niestety skierowana do najmłodszego widza, co mi nie pasuje. Tu największym minusem jest to, że Batman nie ściąga praktycznie maski, tylko raz zostało to dokonane. Serial ten zajmuje u mnie ostatnie miejsce, jeśli chodzi o adaptacje o Batmanie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

kelen

Widzisz, z kolei The Batman nie miał nawet odrobinę tak dobrze zrobionego odcinku, jak ten, w którym, jak mówisz, Batman raz ściągnął maskę.
Poza tym, jako adaptacja jest prawie idealna - niesamowicie dobrze odwzorowuje klimat srebrnej ery.

(A)nonim

Ludzie Why so serious? B&tB to jest serial po prostu z przymrużeniem oka, The Batman zaś było właściwie bezmyślną nawalanką skierowaną do dzieci.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

The Batman miał swoje wzloty i upadki. Podobało mi się to, że starali się zrobić z nietoperza coś innego niż w poprzednich seriach. Ale jednak The Brave and The Bold przywodzi mi na myśl Superfriends (nostalgia). Przy okazji uważam, że Blue Beetle powinien mieć własny serial.       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

RafBat

 Sam dziwi? si? sobie, ale.. odda?em g?os na tB&tB. To perskie oko puszczane w tym serialu  mimo wszystko mnie bawi, podobaj? mi si? tak?e "z?ote my?li Bruce'a"-ten jego "obowi?zkowy" komentarz wzgl?dem konkretnego bohatera z którym przysz?o mu wspó?pracowa? w danym odcinku serialu.

Picard

,,Brave And The Bold" ? Ludzie toż to praktycznie parodia! Rozumie, że to kogoś może szczerze bawić ale rozpatrywać to w kategorii dobrej animacji... To trochę tak jakby porównywać ,,Dracula: wampir bez zębów", do jakiejkolwiek ekranizacji powieści Brama Stokera, która choćby starała się podejść do tematu Draculi, choć trochę poważnie. A swoją drogą animowana seria z Batmanem była jedna: TAS - reszta to nic nieznaczące wypociny ludzi pozbawionych polotu i wyobraźni, tudzież nie rozumiejący z jaką postacią mają do czynienia.
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

kelen

Oto, co mogę powiedzieć na temat Twojego wywodu:
Lol

Mel

G?os poszed? na The brave and the bold. Có?, mog? powiedzie?...To ziszczenie silver age'owych wizji, które by?y owocem do?? poka?nej wyobra?ni, ale z drugiej strony, to ca?kiem przyjemny serial - i dla m?odszych widzów i dla starych wyjadaczy komiksowych.

m2reily

CytatTo trochę tak jakby porównywać ,,Dracula: wampir bez zębów", do jakiejkolwiek ekranizacji powieści Brama Stokera, która choćby starała się podejść do tematu Draculi, choć trochę poważnie.

Porównywanie komedii i parodii, bo tym jest film "Dracula: Dead And Loving It" (od początku taki był cel), do którejś ekranizacji Stockera jest trochę na wyrost.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/