Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Leon Kennedy

#210
Radzę zerknąć i poprawić streszczenie ''BATMAN AND ROBIN :: ROK 2009 :: BATMAN AND ROBIN #2''. Kilka śmiesznych wpadek się tam pojawiło:

Niepocieszony Richard wyjaśnia Alfredowi, dlaczego Damian postanowił odrzucił symbol Robina.

Na miejscu okazało się, że więźnia chcą odbić ludzie obdarzenie niezwykłymi mocami.

PS: Wpadki są drobne, ale jedak rzucają się w oczy.

Juby

Jak już pisałem Woland w prywatnej wiadomości, nie rozumiem, czemu nowe podziały TDK nie działają, skoro dzisiaj, miały być otwarte... A w z update'owanym O FILMIE, nie ma spacji między "USA", a "kopii: 4366".

I mogę zarzucić jeszcze jedną wpadkę, ale nie ortograficzną. Chodzi mi o "Fantasy". Batmany Nolana nie powinny mieć tego gatunku wpisanego, ponieważ nie są one filmami fantasy pod żadnym względem (nawet można zapoznać się z definicją tego gatunku). TDK to film akcji, kryminał, nieco thriller i nawet ewentualnie można pokusić się o dodanie jako ten czwarty gatunek "Sci-fi", ze względu na nowinki techniczne i urządzenia, typu sonar, czy Thumbler. Moim zdaniem ocenianie tych dwóch filmów jako fantasy to błąd i powinno się go poprawić.


Posted on: 18 Lipiec  2009, 20:26:43

 Q
"1.2. Konta uzytkowników, którzy po 60 dniach od rejestracji nie napiszą zadnego postu lub nie bedą sie logowac (przynajmniej raz na miesiąc), bedą kasowane."

Kiedy zaczniecie :P Dajmy na to taki Freese, który zaśmiecił mi tylko średnie w "Oceny filmów o Batmanie" był zalogowany tylko raz i to 18 kwietnia 2008 roku, a takich typów jest więcej. Można by się ich już pozbyć z forum.

Maxie Zeus

Też zwracałem już na to uwagę chyba w kwietniu tamtego roku ;)

Juby

Cytat: Maxie Zeus w 09 Sierpień  2009, 18:54:23
Też zwracałem już na to uwagę chyba w kwietniu tamtego roku ;)

Sorry, nie zauważyłem. Ale skoro nie było żadnej reakcji, to chyba warto o tym przypomnieć. ;)

PS: Fajny nowy avatar Maxie. ;)


Q

Żeby była jasność - jeżeli zarejestrowany użytkownik napisze co najmniej jeden post, który będzie aktywny, to konto takiego usera nie jest kasowane.

A co do usera o nicku Freese, to gdybyśmy tak dokładnie trzymali się regulaminu, to także użytkownik, który założył te konto, mógłby stracić dostęp do swojego głównego konta na forum BC, oczywiście w tym przypadku może być tylko zbieżność IP, ale...

Jednak, żeby na przyszłość nie było już takich wątpliwość regulamin został zaktualizowany.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Q w 11 Sierpień  2009, 22:57:35
Żeby była jasność - jeżeli zarejestrowany użytkownik napisze co najmniej jeden post, który będzie aktywny, to konto takiego usera nie jest kasowane.

A co do usera o nicku Freese, to gdybyśmy tak dokładnie trzymali się regulaminu, to także użytkownik, który założył te konto, mógłby stracić dostęp do swojego głównego konta na forum BC, oczywiście w tym przypadku może być tylko zbieżność IP, ale...

Jednak, żeby na przyszłość nie było już takich wątpliwość regulamin został zaktualizowany.

No i wszystko w porządku, dobrze że to wszystko wyjaśniłeś i zaktualizowałeś. ;) A żeby nie było offtopu, to dodam dwie uwagi znalezione na stronie:

BATMAN BEGINS - OPINIE INTERNAUTÓW (błąd w nazwisku)

"W ostatnich latach pojawia się coraz więcej adaptacji komiksów i to już nie tylko na podstawie typowych superbohaterów, ale także innych postaci. Na tym tle Batman Begins wyróżnia się tym, że film zmierzył się z legendą, legendą postaci i legendą filmu Brutona, także podjął walkę o przywrócenie Batmanowi odpowiedniej pozycji w kinie, która przez wcześniejsze filmy została znacznie obniżona. Twórcom udało się odnieść sukces i przenieść Batmana w XXI wiek. Nie jest to film pozbawionych błędów, ale mimo, że mamy w nim mężczyznę w stroju nietoperza, to jednak nawet osoby, które nie są fanami komiksów, z przychylnością wypowiadają się o tym projekcie. Fani natomiast mogą w nim znaleźć aluzje do znanych z komiksów rozwiązań."

Q - BATCAVE

No i po naciśnięciu przy TDK na "gwiazdkę" obok czasu filmu, przenosi nas to do wyjaśnienia, i wtedy znika layout TDK. :P


Anonimowy

Mam taką drobną sugestie dla moderatorów.

W sumie jak przeczytałem jeden post El-Kal'a, i przejrzałem troszkę forum to naprawdę się zdziwiłem. Nie rozumiem dlaczego modzi przystają na tematy typu "Skojarzenia" które tylko służą do bezsensownego nabijania postów. Tak samo jest w tematem "Życzenia" który również robi wrażenie jakby został stworzony żeby ponabijać sobie posty. To samo można powiedzieć o temacie "Strach".

Może gdyby nie było takich tematów to odżył by dział "Uniwersum Batmana" jedynie kilka osób wypowiada się na tematy o komiksach, w zwłaszcza o najnowszych wydarzeniach z uniwersum Gacego.

Tylko proszę mnie źle nie zrozumieć, nie bije do tego że nikt nie chce pisać o komiksach, tylko wspomniałem o tym, przypuszczając że takie spamerskie tematy zajmują miejsce prawdziwym dyskusją. Bije do tego, iż takie wątki jedynie zaśmiecają forum i odstraszają potencjalnego czytelnika komiksów żeby podyskutować na poziomie, bo zobaczy parę takich tematów i uważa to forum za piaskownice.

Podsumowując, i mówiąc w najprostszej formie,
po prostu proszę żeby moderatorzy zajęli się takimi wątkami.

Pozdrawiam! :)

Mel

Nie wiem czy zauważyłeś, ale np takie "uniwersum Batmana" napędzane jest jedynie postami autorstwa modów. Może czas, aby i inni użytkownicy ruszyli dupy i pokazali, że jednak trzymali w rękach komiks z prawdziwego zdarzenia zamiast namiętnie stawiać ptaszki pod "Zaznacz wątek jako przeczytany", albo dopieszczać tak idiotyczne tematy jak "Co ostatnio oglądałem" (który i tak zamienił się w pseudo profesjonalna stronę recenzantów-z-kosmosu-wziętych. Ah! I tylko tam znajdziesz autentyczne ściany tekstu. Nic tylko przeczytać pierwsze zdanie, zjechać w dół i przeczytać ostatnie.)

Leon Kennedy

Tematy typu ''skojarzenia'' mogą być, zresztą i tak jest czyszczony co ileś stron. Życzenia faktycznie robią się dość mocno bzdurne i przynajmniej ja przestałem tam włazić. Co do ''uniwersum'' to faktycznie mamy mały problem, ale jak zmusić innych uzytkowników do zwiększenia swoich wypowiedzi o samej tematyce Gacka... W końcu usunięcie różnego rodzaju tematów sprawy nie załatwi...

Gieferg

Cytatnie bije do tego że nikt nie chce pisać o komiksach

Ostatni komiks o Batmanie przeczytałem 10 lat temu i kolejnych czytać nie zamierzam, więc trudno żebym się w ich temacie wypowiadał :P Interesuje mnie już tylko Batman filmowy, a że w tym temacie aktualnie nic nowego nie ma...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EL-Kal

Można też pomyśleć nad wywaleniem moderatorów, dla których funkcja moda na forum komiksów DC to niewiele więcej niż "gra w skojarzenia", dzielenie się tym, "co się dzisiaj zjadło" i wynurzenia na temat osobistych fobii.
Kurde, co tutaj się dzieje? Nic dziwnego, że kto inteligentniejszy, dawno stąd uciekł i albo promuje DC w Polsce na poważnie, albo przynajmniej pisze z sensem.

Lubi? rzodkiewki

(A)nonim

Nie demonizuj, ostatnio gry w skojarzenia i tematy o jedzeniu mocno podupadły. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

(rwa mac, przed chwila urwalo mi posta w tym temacie, sprobuje jeszcze raz)
El-Kal, mozesz mi odpowiedziec na jedno pytanie? Dlaczego na jednym forum mozesz prowadzic fajne i profesjonalne dyskusje, a na drugim wolisz trollowac i kwestionowac inteligencje wszystkich uzytkownikow forum?
Mnie rowniez nie podoba sie to, ze od pewnego czasu dyskusje w tym miejscu sa raczej prowadzone w tematach pokroju tych wymienionych wyzej. I fakt, dobrze by bylo cos z tym zrobic. Kiedys na tym forum dyskusjnym bylo duzo bardziej zywiej, ale sie niektorzy pofochali jak panienki i postanowili siedziec w innej piaskownicy.
Troche mnie smieszy Twoja sugestia, ze wszyscy truelofani zagniezdizli sie na forum DCM, ktore samo mialo smieszne problemy. Chociazby ten, przez ktory nie omal ono umarlo, bo uzytkownicy woleli pisac w shoutboxe, a lizodupstwo w dyskusjach mnie odrazalo. Cale szczescie wszystko sie fajnie poprawilo, bo w koncu doszly nowe osoby do dyskusji, w ktorych widac momentami duza roznice w zdaniach. I bardzo dobrze.
W kazdym badz razie, drogi El-Kalu, jesli Ci na prawde zalezy na tym, by forum sie poprawilo, to sprobuj je w odpowiedni sposob ozywic, jak juz chyba pare razy probowales, z tego co pamietam. Jednak jesli dalej wchodzisz tu tylko po to, zeby sie pochwalic znaffcami z kilku tematow i stwierdzic, ze wszyscy sa tu debilami to "daruj sobie >:-[".

Leon Kennedy

El-Kal nie wiem jak inni, ale ja jestem bardzo ciekaw do kogo piles...

I skoro wszyscy inteligentni stad niby wywiali, to co tutaj robi taka inteligentna osoba za która sie Ty uwazasz??

Woland


You're in for a show tonight, son.