Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Deadpool (2012)

Zaczęty przez Manigoldo, 10 Kwiecień 2011, 01:28:44

Leon Kennedy

CytatWybaczcie, ale gdzie bym nie spojrza? to i tak teraz ka?dy patrzy na film komiksowy przez pryzmat TDK,

To ?e? kawa?em waln?? ;D

CytatDeadpool'a widz? jako film typu nie wiem... jak punisher war zone, czyli bez szarpania si? z wielkim bud?etem tylko maks 60 milionów

Równiez mysl?, ?e bud?et zamknie si? w granicy 60 maks 80 milionów dolarów, pewnie wi?ksza cz??? pójdzie na efekty i Reynoldsa :P

Cytatw tym mamy deadpool'a, który ma czynnik samogoj?cy, walczy z normalnymi lud?mi, mo?e przypakowanymi i wyszkolonymi, ale lud?mi, ale bez mutantów

Mutanci napewno si? pojawi?, a nie tylko przypakowani zwyczajni ludzie ;)

Manigoldo

No właśnie raczej mutanci się nie pojawią, widzę jakiś świrów, może nawet zombie xD
czyli coś nadludzkiego, ale raczej mutantów, nie. W komiksie, zwykli ludzie bądź jakieś eksperymenty genetyczne, zombie wystarczyli na dobrą jadkę.

Leon Kennedy

Wiesz o komiksie pewnie można zapomnieć, bo pozmieniają wszystko co tylko się da :). A sami mutanci na pewno się pojawią, bo po co tworzyć kolejny film o mutancie bez mutantów :D. Zresztą pewnie wykorzystają ten film, aby pokazać jakąś nieznaną na ekranie mutancką postać, tak przynajmniej sądzę.

Manigoldo

Jeśli zrobią film w kategorii R, to imo na 100% nie pokażą innych mutantów, dlaczego? bo ogólnie ten film traktuję jako odskocznie, skoro wolverine jest robiony w pg13 a ten ma być w kategorii R, i w tym filmie pozwolą sobie na krew, to po co tracić czas skoro na film dzieci nie pójdą, aby dawać "super, cool mutantów"?  uważam że film będzie w konwenjci czarnego humoru, łamanie czwartej ściany, akcja, walki, krew i duuużo humoru i to wszystko okraszone tłuszczykiem po nazwą "nooo mutants". Jeśli chcą zrobić film dla mężczyzn, to wątpię, aby dali tam nawet jakiś doczepnik do serii x-men, oprócz tego, że jak pisałem, początek, deadpool, zabija tego x-men origins: wolverine. Coś jak Elektra i Daredvile, filmy które mają jedno, dwa odniesienia do siebie? a takto inna sprawa, realia i wogóle.

Leon Kennedy

CytatJeśli zrobią film w kategorii R, to imo na 100% nie pokażą innych mutantów, dlaczego? bo ogólnie ten film traktuję jako odskocznie, skoro wolverine jest robiony w pg13 a ten ma być w kategorii R, i w tym filmie pozwolą sobie na krew, to po co tracić czas skoro na film dzieci nie pójdą, aby dawać "super, cool mutantów"?

A co ma z tym wszystkim wspólnego kategoria wiekowa? Czy mutanci byli przedstawiania tylko i wyłącznie jako efekciarski dodatek dla 10 latków?

Nie ma nic wspólnego i nie.

Jeżeli jego origin ( bo to chyba dostaniemy ) był wykreowany na zasadzie jeden mutant reszta skreślona, a zamiast nich zwykli przeciwnicy, to ok... Nie czytałem i nie wiem, jednak sądzę, że tak nie było i jakiś mutant się pojawi i wcale nie musi to zaniżać poziomu dla dzieciaków, bo nie dla nich ta kategoria.

Manigoldo

Szczerze? cyklops mia? rz?dzi?, ale bardziej COOL, by? wolverine. Nie wiem sk?d sobie takie pytania wysnu?e?, ale chodzi mi o to, ?e w filmie dla doros?ych, nie b?dzie nikt si? bawi? w mutantów i cool sprawy, bo to nieistotne w filmie o wade'ie. Jest masa historii bez mutantów, tylko wade i to styka, ja uwa?am, ?e tak to b?dzie zrobione.
Jaki ma zwi?zek kategoria wiekowa? ?wi?skie ?arty wilsona, krew, "cycki", przekle?stwa, czarny humor... tak, uwa?am ?e to du?a ró?nica.
Nie chodzi o to, ?e film dla dzieciaków itp, origin je?li sprawdzi si? to co ja mówi?em, i to co mówi? twórca postaci który czyta? scenariusz, to b?dzie tak jak pisa?em, cofnij si? kilka postów i b?dziesz wiedzia?, ?e wg tego, originu nie b?dzie. Sam autor postaci mówi?, ?e chcia?by film ostry, ?mieszny i wszystko wokó? wade'a, czyli jego misje (deadpool, to nie bohater O_o ) to jak sobie ?yje, np ogl?da tv i ?miesznie komentuje, jak gada z narratorem w filmie, bo wg tego co mówi? ryan, to pojawi si? to przez ca?y film. Ja nie widz? w tym filmie innych mutantów, widz? misj?, w których spotka do?wiadczonych najemników, mo?e co? na wzór zombie. Co? psychodelicznego z czego wade by sobie robi? jaja, ale nie widz? tam mutantów. To film o antybohaterze który uderzy kobiet?, zrobi sobie jaja z kaleki, ogólnie "to film o deadpoolu, który nie b?dzie mia? laski w opa?ach i przechodzi? przez kolejne etapy dochodz?c do g?ównego bossa". Przynajmniej ja tak my?l?, film o deadpoolu, wi?c jako? szczególnie mutantów czy to wa?nych czy tylko pacho?ków nie potrzebuje.

Leon Kennedy

#21
CytatNie wiem skąd sobie takie pytania wysnułeś

Stąd, że sama kategoria wiekowa nie oznacza braku czy zaangażowania jakiś tam postaci.

CytatJest masa historii bez mutantów, tylko wade i to styka, ja uważam, że tak to będzie zrobione.

I to mi chodziło, bo jeśli Wade ma historie gdzie innych mutantów się nie uraczy, to ok i po problemie. Jednak gdy ktoś myśli tak, a nie inaczej to nie oznacza, że tak będzie ;)
Cytat
Jaki ma związek kategoria wiekowa? świńskie żarty wilsona, krew, "cycki", przekleństwa, czarny humor... tak, uważam że to duża różnica.

Ale niema to nic wspólnego z próbą wsadzenia do filmu jakiegoś mutanta, którego jeszcze nie było na ekranie :) Więc wybór kategorie w tym nie przeszkadza.

Wiadomo już coś o potencjalnych terminie?

Manigoldo

Tak jak mówiłem, oczekuje filmu o deadpoolu jego dziwnych misjach, np mutantach (nie tych xD   mutanty w sensie, jakieś stwory jak w resident evil, wiesz jakiś szalony doktorek, albo po prostu zombie, inni najemnicy, ale nie mutanci, bo to nie x-men, tylko DEADPOOL. xD

(A)nonim

Mutanci b?d? ewentualnie potrzebni do wyja?nienia czynnika samo-goj?cego, ale mo?na oczywi?cie si? oby? bez nich.
Chyba ?e b?d? chcieli wrzuci? Cable'a.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Cable'a nie b?dzie, to ju? oficjalne, ju? dawno by?a o tym mowa, z tego co wiem, je?li b?dzie tak jak pisa?em, to wszystko b?dzie tak jak w komiksie, zaczn? od sceny, jak prawdziwy wade siedzi w celi w weapon x, potem ucieka, znajduje te monstrum i zabija mówi?c, np: xD  i am deadpool mutherfucker ;)    potem zaczyna si? akcja i tyle, wspomn? np ?e by? eksperymentem i tyle.

Hydro

Woow, widz? ?e masz jakie? wtyki w Hollywood :P

CytatCable'a nie b?dzie, to ju? oficjalne
Sk?d wytrzasn??e? to info? My?la?em ?e oficjalne jest to, ?e film prawdopodobnie powstanie, i zagra w nim Reynolds, tyle.

CytatxD  i am deadpool mutherfucker Mrugni?cie
Oby? nie wykraka?.

Btw, co? nie chce mi si? wierzy? w ? R'k?. FOX jest ?akomy na zielone, my?l? ?e na takie informacje jest za wcze?nie, obawiam si? ?e dostaniemy kolejny film pokroju 'Wolverine'a  z PG-13.
It's a funny world we live in.

Manigoldo

1. Scenarzyści o tym mówili, scenariusz był dawno ukończony i mówili o tym, ale źródła ci nie podam, bo nie wiem gdzie szukać, mówili o tym jakiś rok temu więc ci nie znajdę.
2. Czego nie wykrakał?  O_o
3. Oficjalnie podano kategorię R oraz reżysera, jeśli budżet sięgnie maks 60 milionów, to film się zwróci jako R, a z tego co mówiono, scenariusz jest zajebisty, przeglądał go twórca postaci, z**bał fox, że jeśli zrobią film w pg13 to go zepsują, ale o scenariuszu powiedział że świetny.

Hydro

1. Wiesz ile mogło się zmienić przez ten rok?
2. Czytaj ze zrozumieniem.
3. Ponownie powtórzę, wiele może się jeszcze zmienić. No tak, a co innego miał powiedzieć o scenariuszu na podstawie którego powstanie film z NIM w roli głównej? :P
It's a funny world we live in.

Manigoldo

1. Sraty taty, powód jak z... wyciągnięty, masz jakieś fakty na to, czy gdybanie?
2. Nie umiem, ty też wykazujesz, braki, gdy ktoś ci piszę, wyjaśnij, nie umiesz? trudno mnie to zwisa.
3. To że jest słaby tak jak to powiedział o foxie. A jak widać ochrzanił fox, a powiedział że scenariusz jest świetny. Jakieś fakty, czy też gdybanie?

Hydro

1. Czyli id?c tym tokiem rozumowania ka?da informacja podana przez scenarzystów na ponad rok przed produkcj? filmu jest prawdziwa i nic nie ma prawa si? zmieni? . Ok.

2. My?la?em ?e nie b?dzie potrzeby wyja?niania tego dojrza?emu cz?owiekowi (sugeruje si? Twoim wiekiem w profilu), ale dobrze: pokrótce chodzi?o mi o tekst 'I am Deadpool, muthafucker', który jest denny i bardziej wywo?uje za?enowanie ni? nawet ?miech. Chyba ?e pisa?e? to w kontek?cie ironicznym, wtedy ok :]

3. Chyba jest ró?nica pomi?dzy wyra?aniu si? ?le o wytwórni a filmie jaki ma powsta?? Ludzie id? do kina na FILM, nie na wytwórni?. ;)
It's a funny world we live in.