Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

Johnny dzięki bardzo, mam już szkic pod inną, pełną pracę i jak nie spierdzielę jej w trakcie to oczywiście się podzielę na forum :D

Altair, no proszę jaka klasa! Świetna praca! Dostajesz frendli watcha, jestem ciekawa kolejnych rysunków! :D

I sorki wszystkim, że ja taka "prędka" z odpowiedziami jestem. Ostatnio zabiegana byłam ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

#1171
W czasie rysowania Steampunkowego gacka:
http://vic55.deviantart.com/art/Titanic-style-drawning-254304181?q=gallery%3Avic55%2F31393923&qo=7
praca ma dwa latka. Ołówek i kartka, potem to zeskanowałem. Inspirowane oczywiście Titaniciem. ;)

Post Merge: 16 Kwiecień  2013, 03:16:25

No dobra, miała być mega przemyślana praca, a z braku czasu powstał dwugodzinny speedpaint, z którego jestem średnio zadowolony, ale równocześnie wiem, że to w jakiś sposób przybliża mnie do stopniowego poznawania siebie od strony Photoshopa i tabletu. To i tak niebo, a ziemia z tym co było kiedyś, dlateego ciągle ćwiczę ;)

Link do większej wersji:
http://vic55.deviantart.com/art/Steampunk-Batman-365950620?q=gallery%3Avic55&qo=0
Aha i zmieszałem postać gacka lekko z Big Daddym z Bioshocka - mechaniczne ramie, czerwone gogle, pod którymi Bóg wie co się kryje. Człowiek to czy maszyna? Kto wie. ;)

Tengu

mam pytanie. czy ktoś pomógłby mi w taki sposób, że dodałby kolory na pewien znaczek narysowany na papierze i zeskanowany do komputera? sam kompletnie tego nie umiem, a sprawa jest dość pilna :P

Johnny Napalm

O w mordę... Altair, ale chyba podkład to wziąłeś skądś, dobrze kombinuje? Efekt jest porażający, rozwijasz się.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Znaczy tło to wziąłem dokładnie to:
http://th09.deviantart.net/fs70/200H/i/2010/333/f/3/old_dirty_texture_by_monika_es_stock-d33vv0p.jpg
(teraz nie mogę znaleźć oryginalnej wersji, to tylko miniaturka). Balans kolorów, symbole, zabawa kontrastem itp (oraz rozmycie oryginału) to już mój wkład. No i oczywiscie sam gacek. Aha i jeszcze nietoperzyki w tle walnąłem jednym pędzelkiem, a co! ;) Ale wielkie dzięki za zdanie, naprawdę. :) Dużo dla mnie wszelkie opinie znaczą. :)

Johnny Napalm

Hah! Kurde, ubawi?em si?, sorry. Jak czytam to:
CytatAle wielkie dzi?ki za zdanie, naprawd?. :) Du?o dla mnie wszelkie opinie znacz?. :)
A potem widz? gest Jack'a z twojego avatara... :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Altair, powiem szczerze... nie podoba mi się Twój steampunkowy Batman. Serio. Uważam tak, głównie przez wzgląd na Twój wpis na FB odnośnie tej pacy i siedzenia nad szczegółami. Warszawa była genialna, tutaj za bardzo widać, że zrobiłeś to na szybko. Pomysł jest zbyt ciekawy na wykonanie go od niechcenia lub na skróty.
Bo jak to mawia wieszcz: "nje ma opijerdalanja sia". :D


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Altair

#1177
No w?a?nie wiem, wiem, masakra jak na to patrz? po kilku dniach. No nic, t?umaczenie si? jest dziecinne, wi?c powiem ylko tyle, ?e póki co czekam na wi?ksz? ilo?? czasu wolnego ?eby zaj?? si? czym? co naprawd? b?d? móg? dopie?ci?. ;)

Post Merge: 17 Kwiecień  2013, 23:46:51

Cytat: Johnny Napalm w 17 Kwiecień  2013, 18:38:44
Hah! Kurde, ubawi?em si?, sorry. Jak czytam to:A potem widz? gest Jack'a z twojego avatara... :D
;D

Post Merge: 18 Kwiecień  2013, 19:50:15

Ci?gle ?wiczymy i po nieudanym Batmanie mia?em ochot? oderwa? si? od jaki? okreslonych ram jakimi dla mnie by? Steampunk. Kolejna praca, tym razem co? zupe?nie z innej beczki. Gdyby najsilniejszy bohater na Ziemi sta?by si? z?oczy?c?? Superman w roli madafakira.

Direct link -> http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2013/108/7/2/evil_superman_by_vic55-d625fe0.jpg

Adriann

#1178
Słabiutki ten Superman,Batman tak sobie mi się podobał ale tu jest po prostu kiepsko,nawet bardzo,dopracuj go stary!
PS: Czemu on trzyma miotłę? To symbol władzy czy źródło lokomocji?:D

Altair

Hm, nie wiedziałem, że jest aż tak źle. Wydawało mi się, że niczego więcej póki co tu nie mogę dopieścić. :)
To flaga do góry nogami. ;)

Adriann

No dopracuj to,może wyjść fajna pracka ale dużo trzeba zmienić

Nightrain

Rzeczywi?cie praca jest... No... ''Niskich lotów''
Twój superman jest anatomicznie... Eee... No... Skiep?ci?e? kurde!
Cytat: Altair w 18 Kwiecień  2013, 23:04:30Hm, nie wiedzia?em, ?e jest a? tak ?le.
A no bo jako? najgorzej to jeszcze nie jest.... Na prawd? dobrze wychodz? ci kolory - cienie, odcienie, ?wiat?ocienie et caetera ;)

Je?li chodzi o Batmana, to odwali?e? kawa? dobrej roboty je?li chodzi o t?o!
Nie podoba mi si? za to batma?ska r?ka. Jego kaloryfer, a raczej jego brak [musi by?!]
W ogóle jego prostota. Mo?na by rzec, ?e gacek zosta? wykonany na odwal.
Cytat: Kujaw w 17 Kwiecień  2013, 18:57:47Pomys? jest zbyt ciekawy na wykonanie go od niechcenia lub na skróty. Bo jak to mawia wieszcz: "nje ma opijerdalanja sia". :D
Kujaw prawd? Ci powie...

Valar Morghulis

Altair

Dzięki, wezmę sobie do serca wszystko i jak tylko będę miał wolne (1-12 maja jupii!!!) to posiedzę nad czymś konkretnym :D
No i wielkie dzięki za wzmiankę o kolorach, z tym zawsze miałem największy problem. To najlepsze co moglem usłyszeć ;)

Johnny Napalm

A co Altair, klasa przedmaturalna? Wtedy chyba jest największy luz w dziejach licealnej mordęgi. :)
Same rysunki mogą być, chociaż bez wątpienia gdybyś dłużej posiedział przy nich, to mogłoby wyjść coś bezapelacyjnie dobrego. Jeśli coś szczególnie mnie razi, to twarze - szczególnie Clarka, chociaż zrobiłeś mu niezłe włosy, widać nawet krople wody na nich. :)
Jak dla mnie nie jest źle, jednak.... Tak, to niebo a ziemia co do tego co było kiedyś. Od kiedy Mel "wzieła cię" pod swoje skrzydła, cały czas podnosisz swoje umiejętności. Oby tak dalej! :)
Nightrain wymienił twoje najmocniejsze strony, podpisuje się też pod tą opinią.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Cytat: Johnny Napalm w 20 Kwiecień  2013, 09:46:03
A co Altair, klasa przedmaturalna? Wtedy chyba jest największy luz w dziejach licealnej mordęgi. :)
Same rysunki mogą być, chociaż bez wątpienia gdybyś dłużej posiedział przy nich, to mogłoby wyjść coś bezapelacyjnie dobrego. Jeśli coś szczególnie mnie razi, to twarze - szczególnie Clarka, chociaż zrobiłeś mu niezłe włosy, widać nawet krople wody na nich. :)
Jak dla mnie nie jest źle, jednak.... Tak, to niebo a ziemia co do tego co było kiedyś. Od kiedy Mel "wzieła cię" pod swoje skrzydła, cały czas podnosisz swoje umiejętności. Oby tak dalej! :)
Nightrain wymienił twoje najmocniejsze strony, podpisuje się też pod tą opinią.
W normalnej szkole to okres luzu, niestety moja do takowych nie należy i efekt jest taki, że nie mam czasu na nic związanego ze sobą. Żałuję jak cholera, że tak jest, ale co poradzić? Przynajmniej ten rok trzeba jeszcze wytrwać, następny zawsze można spędzić w innym miejscu. :) Wiecie, w sumie niepotrzebnie wstawiałem te prace - mogłem dać im odczekać kilka dni i "dojrzeć" wizji w mojej głowie. Jednak ręka nieużywana zaczyna zapominać co do czego (bez podtekstów seksualno-onano-perwersyjnych). :)