Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

franek

Coś nie działa mi to zdjęcie :/


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Kelen, powiedz czy DC kosztowało tyle co Sowy? Jak tak to się chyba skuszę, chociaż specjalnie nie zachwalałeś tego komiksu. No k... jadę do CK i chyba rzucę monetą - albo wezmę to, albo któregoś Essentiala. ???
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen


nighty

uch, moja kolekcja nieco się powiększyła od ostatniego czasu, kiedy tu postowałam, niestety nie miałam czasu ofocić jeszcze komiksów, ale z tym wstrzymam się do poniedziałku, kiedy oczekuję kolejnej sporej paczki, to "ozdjęciuję" wszystko razem :) tymczasem z nie-komiksów;






kelen

Chyba widzę znajomą twarz na ostatnim zdjęciu.

Nagi Wonrz

Ale fajny stuff  :o Mam tylko pytanie, bo nie ogarniam: Coż to jest na drugim zdjęciu?

kelen


Johnny Napalm

GENIALNE! Cóż więcej powiedzieć? :)

U mnie kolekcja powiększyła się o Batmana i Robina. Poważnie... :P
Wiem, że wiele osób hejtuje mocno ten album, wiedziałem to również przed jego zakupem, ale to co sam zobaczyłem na własne oczy przechodzi ludzkie pojęcie. :D
Ale serio, podoba mi się ten komiks i nie żałuje, że nie kupiłem tańszego od niego DC od Egmontu. Ja odbieram BiR jako totalną polewkę i nie nie doszukuje się postradania zmysłów wśród jego autorów. Komiks jajcarski i tyle. Dla miłośników obserwowania efektów pracy autorów, którzy robią polewki z samych siebie. No i efekciarskich, ale cholernie dobrze wykonanych rysunków. Wielostronicowa rozkładówka z batcave mnie urzekła. Miodzio! :-*
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

HUDY

Nowe nabytki + stare/nowe figurki, artykuł z Fantastyki.


Post Merge: 14 Kwiecień  2013, 16:31:09


XIII

O czym jest ta książka Seryjne oblicze zła? Zawiera sam tekst czy jest w niej jakaś grafika.

HUDY

#760
Opisuje jaką drogę przebył i jak ewoluował komiks i herosi na przestrzeni lat i jaki wpływ miała cenzura i władza. Zawiera rozdział Błazen - bohater tragiczny - gdzie autor analizuje jokera opierając się graficznie tez na Zabójczym żarcie. Są też grafiki z Long Halloween czy Sin City . Dlaczego Superman musiał umrzeć a Lobo(Bizley) był na fali itp itd odmienność X-menów(lee) czy brutalność serii Hellblazer. Jest co czytać i oglądać, dawny zakup prędzej przegapiony.

franek

Ale tak się składa że książkę bardzo trudno znaleźć, bo jest to o ile dobrze pamiętam esej i wydany przez jakiś tamtejszy fanklub komiksów czy coś... nie jestem pewnien


Show Must Go On!!!

BlackBat

Nighty ale ty masz cuda *_*

Hudy zacne zdobyczne! :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


PieSzy

Zainspirowany postem Nighty wrzucam mój 'element' kolekcji :)
Nieuko?czony Nolanowski strój Batmana. Kiedy? zainwestuj? w manekina i b?dzie ?adnie prezentowa? si? obok reszty gad?etów i komiksów.



Johnny Napalm

To ty, Pieszy?! Nie pierdziel, bo się zastrzelę. Nie mów, ze to w Łodzi było, chociaż wygląda to na pomieszczenie na samym parterze w tym drugim budynku. Szykuje śrut, że też to przegapiłem.  :-[
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...