Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

El Cornetto

Cytując samego z siebie z Filmwebu:

To, ze Elfman mowi ze nie zamierza wykorzystywać tematu Fiedela nie oznacza, że go nie usłyszymy. Po prostu nie planuje włączać go do swoich kompozycji. Temat z Bonda też nie zawsze był wykorzystywany przez kompozytorów, ale jednak w filmach pojawiał się zawsze.

naz_

Bardzo fajnym pomysłem jest umieszczenie w przyszłości akcji nowego Terminatora. Zabawy z współczesnością i skokami w tą i w tamtą trochę mi się przy okazji "Kronik Sarah Connor" przejadły.  Pozatym kto jak kto, ale Bale w/g mnie idealnie odda rolę powściągliwego, surowego dowódcy resztek rodzaju ludzkiego. Chciałbym, żeby w nowym terminatorze było to, czego brakło za częscią trzecią - czyli poza tonami wyprutej amunicji i wysadzonych budynków znalazła się znów opowieść o tym, jak wielki wpływ na własny los ma człowiek i jakie kierunki obrał sobie gatunek ludzki. Za Arnoldem tęsknić nie będę, bo wolę go pamiętać jako część historii niż jako na siłę wciskanego widzom robota w każdej kolejnej części. Jego rola w uniwersum terminatora juz dobiegła konca, a jesli tworcy wysila swoja kreatywnosc, to mozna oddac klimat swiata terminatora bez uporczywych nawiązań do poprzednich częsci ( patrzcie stare gierki Bethesdy)
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Corso

Im więcej czytam nowych wiadomości o T4, tym bardziej optymistycznie podchodzę do tej produkcji. W szczególności że główna rola przypadła  Baleowi. Zwiastuny również są niczego sobie. Czekam niecierpliwie na premierę. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Huntersky

http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=3164
http://www.latinoreview.com/news/terminator-salvation-20min-preview-first-look-at-more-concept-art-5972
Garść podnoszących na duchu informacji :)

Podobne Warner zgodził się na kategorię Hard R - oby! Wygląda na to, że wojna będzie odpowiednio ukazana, czyli brutalna.

Ponadto potwierdzają się moje przypuszczenia:
Spoiler
Marcus to więzień przerobiony na androida
[Zamknij]
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr.G

Nie spodziewałem się Reese'a w większym udziale niż jedynie w jakimś wspomnieniu o nim więc fakt iż ma być on postacią centralną jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Trailery dały mi do zrozumienia, że wszystko będzie się kręciło wokół Connora i Marcussa.
Co do niepowiązania filmu z "Kronikami" to nie miałem co do tego żadnych wątpliwości.

Kategoria R pasuje do wojny i Hydro-Terminator w gardle żołnierza zdaje się tylko potwierdzać tę informację. Cholernie podobają mi się te arty, mam nadzieję, że wkrótce kilka z nich ukaże się w rozdzielczości i jakości na tyle dobrej bym mógł ustawić sobie któryś na tapetę, zwłaszcza zależy mi na 10 od góry - człowiek kontra termi-gigant na jakiejś platformie, a w tle góry i odrzutowce :)

Hydro

Spoiler

Film rozpoczyna ponoć rozgrywająca się współcześnie scena. Widzimy Marcusa (Sam Worthington) czekającego w więzieniu na egzekucję. Mężczyznę niewiele obchodzi jego tragiczna sytuacja. Cięcie. Markus budzi się w 2018 roku - odkrywa, że świat pochłonęła wojna między ludźmi a sztuczną inteligencją. Wraz z rozwojem akcji dowiadujemy się, jaki był dotąd jej przebieg.

W jednej ze scen John Connor (Christian Bale) planuje zastrzelić Markusa, ale ten ostrzega, że jest mu potrzebny, aby dostać się do siedziby SkyNetu. Bohater zdaje sobie sprawę, że Marcus to android i nie wie, czy może mu zaufać: "Muszę się dowiedzieć, kto mi to zrobił. Ty również chcesz poznać odpowiedź".

Czego jeszcze dowiadujemy się o postaciach? Connor, choć ma pełnić funkcję zbawiciela ludzkości, nie cieszy się zbyt wielkim poważaniem. Wiele osób uważa, że bohater jest obłąkany. Z kolei Marcus zakochuje się w pilotce, granej przez Moon Bloodgood. Film pokazuje również, jak młody Kyle Reese (Anton Yelchin) staje się powoli mężczyzną.
[Zamknij]

Jeśli ktoś juz to wcześniej napisał, to z góry przepraszam.
It's a funny world we live in.

LelekPL

Tu jeszcze opis kilku scen, wszystko nadzwyczaj pozytywne:
http://joblo.com/t4-footage-seen

Juby

McG, w środę, w czasie wywiadu podał nowe informacje na temat swojego filmu. Więc tak:

Film ma mieć PG-13. McG twierdzi, że nie robił filmu na określoną kategorię wiekową i mimo że poprzednie części miały kategorię R, uważa, że aktualnie można wiele pokazać z niższą kategorią i najlepszym na to przykładem jest chociażby "The Dark Knight". Tak więc nie ma żadnych informacji o oficjalnej zmianie kategorii wiekowej ciągle PG-13.

Zapytany, czy jego film był kręcony w formacie IMAX, powiedział, że jego film będzie wyglądał świetnie i będzie miał świetny dźwięk, ale nie był kręcony w IMAX.

Odnośnie czasu filmu, to aktualnie reżyser podaje, jako "Terminator Salvation" miałby trwać 120 - 130 minut.

McG przyznaje również, że jeszcze nie rozmawiał na temat 5 i 6 części Terminatora.

I ostatnio słyszałem (ale nie wiem czy to pewna informacja), że McG POTWIERDZIŁ, iż Ronald Kickinger ma zagrać tylko sylwetkę/ciało T-800, czyli jego twarzą zostanie Arnold wygenerowany w CGI. ;)

Już się nie mogę doczekać. ;D

El Cornetto

Film ma kategorie R. Zostalo to ostatnio podane na konferencji prasowej.

Juby

Taaaaa???? :o Mój błąd, ale to dobrze. ;D

Kadaver

Ciekawe,po czyjej stronie będzie T800.Pewnie  tym razem po stronie Skynetu, ale nigdy nie wiadomo, co wymyśli McG.

LelekPL

1) Film PRAWDOPODOBNIE będzie miał kategorie R! McG powiedział, że nie celował w kategorie ale z tego co mu wiadomo i z brutalności filmików pokazywanych na konwencie wynika, że raczej R. Wszystko jest w linku który podałem.

2) Dla mniej kumatych z anglika jest tam też napisane, że być może sama LINDA HAMILTON użyczy głosy do narracji, a już na Wikipedii potwierdzono tę informację, dodając, że Linda użyczy głosu na początku i końcu filmu, w formie zapisu audio nagranego w przeszłości!

3) Rosną szanse na pojawienie się twarzy Arnolda za to, a już na pewno maleją szanse Kickingera na ujrzenie własnej twarzy w filmie. McG powiedział, że próbują wkomponować postać CGI w postać prawdziwą i to "może lub nie, mieć coś wspólnego z T-800"

Nie wiem jak wy, ale ja z tych concept artów, informacji i obsady jestem strasznie zadowolony. Bale według McG jest najbardziej przekonywającą gwiazdą akcji dzisiaj, a w filmie daje prawdziwy popis... tylko przyklaskiwać i czekać na premierę. Plus mam przeczucie, że Worthington będzie kontynuował passę niezwykle utalentowanych Australijskich aktorów, a Yelchina widziałem w dwóch filmach z czego w jednym zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to pod względem oczekiwania "Mroczny Rycerz" tego roku!

El Cornetto

CytatFilm PRAWDOPODOBNIE będzie miał kategorie R! McG powiedział, że nie celował w kategorie ale z tego co mu wiadomo i z brutalności filmików pokazywanych na konwencie wynika, że raczej R. Wszystko jest w linku który podałem.
Warner Bros. gave them their blessing to go for a hard R for this movie because the studio heads like to take risks like they did with "The Matix."

Czego tu nie rozumiesz? :]

LelekPL

ale Latino Review to nie jest oficjalne oświadczenie Warnera :P także wstrzymałbym się z tą pewnością

El Cornetto

ale na Latino jest streszczenie tej 20 minutowej prezentacji plus wiadomości z niej. Poza tym Latino jest bardziej wiarygodne niż joblo.