Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Mihcim

nie masz moze wiecej szczegolow co do tej Trylogii?

Huntersky

Jest sobie świat po nukowej wojnie między maszynami. Pecety muszą walczyć o życie w wojnie przeciw zbuntowanymi Macami.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Cytat: Mihcim w 15 Grudzień  2008, 18:38:01
nie masz moze wiecej szczegolow co do tej Trylogii?
A co on jest reżyserem?

Było powiedziane że ma być trylogia, to wszystko. Poza tym chyba najwyższy czas nauczyć się korzystać z google...


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

ale osiol :)
Nie chce mi sie siedziec na google i szukac. Pozatym jakby tu byli mili i zyczliwi ludzie to by sami chetnie powiedzieli :D

Philips V38

Więc...
Terminator kończy się dla mnie wraz z II częścią, to co zrobili później...eh...ah...oh.

W dwóch pierwszych częściach chodziło głównie o to, aby powstrzymać widmo nadciągającej wojny-- ludzie vs. maszyny--, i ochronić Johna aby mógł w przyszłości dowodzić ludźmi w wojnie, do której miało dzięki nim,w ogóle nie dojść.

Sara wraz z Arnoldem odwiedzając Miles'a Dyson'a (ważnego gościa ze Skynetu) kasując wszystkie dane z jego komputera, następnie niszcząc prototyp ręki(wraz z chipem) przyszłego modelu T-800, w końcu po przez samo destrukcje Arnolda...zapobiegli skutecznie owej wojnie.

Aż tu nagle dowiadujemy się, że "nie da się uniknąć tego co nieuniknione :/ " i cała zabawa zaczyna się od nowa....

Zapowiada się ciekawy film i czekam na niego z niecierpliwością, ale mimo wszystko jest to dla mnie już naciągane i w dodatku ta wiadomość o 5 części...chciało by się rzec "Boże , widzisz a nie grzmisz".
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Gieferg

CytatSara wraz z Arnoldem odwiedzając Miles'a Dyson'a (ważnego gościa ze Skynetu) kasując wszystkie dane z jego komputera, następnie niszcząc prototyp ręki(wraz z chipem) przyszłego modelu T-800, w końcu po przez samo destrukcje Arnolda...zapobiegli skutecznie owej wojnie.

Nie mogli jej zapobiec bo wtedy zapobiegli by też poczęciu Johna.
Po T1 wszystko gra, po T2 historia się nie trzyma kupy, po T3 wszystko znowu ma ręce i nogi.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Co nie zmienia faktu, że 3jka jest tragiczna. I to jest mój największy powód za 4ką, bo ta gorsza na pewno nie będzie. A widać to nawet po samych zwiastunach... tym razem jest potraktowana przynajmniej poważnie, a nie jak w 3, kiedy była autoparodią i wykorzystywaniem oraz przetwarzaniem tekstów z poprzednich części.
Posted on: 19 Grudzień  2008, 09:36:36

 z resztą to już jest jeden z moich 5 najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku (nie wliczając w to tegorocznych oscarowych "pewniaków" typu Wrestler czy Benjamin Button), czyli Terminator, Avatar, Wolverine, Watchmen i Inglorious Basterds (no i może jeszcze Transformers 2 dla efektów wizualnych - Megan Fox :)

Gieferg

#157
CytatCo nie zmienia faktu, że 3jka jest tragiczna.
Fakty a twoja opinia to dwie rózne rzeczy.

Dla mnie trójka to udany sequel (8/10), słabszy od dwójki o niewiele więcej niż dwójka była słabsza od jedynki, szkoda tylko że nie grał tam Bale tylko Stahl. Przy ocenie 70% od krytyków na Rottentomatoes i 6,7/10  na IMDB nie można powiedzieć że "Faktem jest że ten film jest tragiczny" - po prostu nie ma ku temu podstaw, conajwyżej możesz powiedzieć "moim zdaniem ten film jest tragiczny". Wygląda na to że mojej opinii w tym wypadku bliżej do tych faktów niż twojej.

PS. jesli chodzi o filmy na które ja się mam zamiar wybrać do kina w przyszłym roku:
- Transformers Revenge of The Fallen
- Terminator Salvation
- X-Men Origins Wolverine
- Public Enemies
- Punisher War Zone (tu wątpie czy się wybiorę bo jest zbyt duże opóźnienie i pewnie obejrzę to zanim sie w Polsce pojawi)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

a właśnie Public Eniemies!!! Koniecznie... tym bardziej, że czytałem już pierwsze recenzje i są co najmniej zachęcające ("nowa Gorączka" itp.)

Kadaver

Na imdb  w FAQ  napisali, że oprócz T600 i T800 ma się pojawić T700.

Juby


Huntersky

Ładnie zrąbali tego T-800. Nieproporcjonalna czaszka i jeszcze bardziej nieproporcjonalny szkielet...chyba, że to T-600 :)

Wait, to jednak T-600, ma inne ramiona niż 800 :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

LelekPL

A oto nowa promocyjna z filmu przedstawiająca Bale'a jako Johna Connora, nic szczególnego (poza tym, że Bale wymiata :) ), ale nie znalazłem jej wcześniej w temacie:


Juby

#163
A teraz wiadomość, która rozweseli wszystkich. Danny Elfman, kompozytor filmowy (znany wam z Batmanów Burtona) właśnie potwierdził w wywiadzie dla MTV, że zaczął pracę nad muzyką do najnowszego filmu McG "Terminator: Ocalenie". :D Z jednej strony to bardzo dobrze, ale Elfman powiedział, że raczej nie planuje umieszczać w soundtracku, klasycznego motywu Terminatora napisanego przez Brada Fidel'a. :P Lecz twierdzi, że może to się zmienić, w czasie pisania muzyki.

PS: MÓJ (już) 700 post.  :o  ;)

A i jeszcze to:

Gieferg

o_O   

A ja myślałem że muzykę robi Fiedel (gdzieś tak pisało, ale pewnie na Filmwebie :P).  Cóż, jednak motyw główny być powinien, w nowym Rambo zrobiono to jak należy - muzyka była pełna nawiązań do starych częsci. W T3 przynajmniej był na napisach i wypadałoby żeby tu również się jednak pojawił.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.