Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ZLOT FORUM 75 urodziny Batmana!

Zaczęty przez LelekPL, 06 Kwiecień 2014, 14:52:21

Dezerter

Jestem pod wrażeniem waszej wiedzy na temat całego Universum DC. Pomimo, że Batmanem interesuje się już od dawien dawna, to jestem raczej niedzielnym czytelnikiem. Już jakiś czas temu postanowiłem, że będę kupował jedynie polskie wydania których lawinowo zaczyna przybywać. Z waszych prelekcji dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Organizacyjnie to zostało to zorganizowane na 6+. Trzeba tylko wziąć ze sobą worek pieniędzy, aby kupić te komiksy które były tam wystawiane. Jeśli za rok ponownie to zorganizujecie, to może jeszcze raz się na to wybiorę.

P.S.
Naprawdę musicie w przyszłym roku jakoś zorganizować kamerę cyfrową aby nagrać te wykłady, bo szkoda tego nie upamiętnić. Ja już od dłuższego czasu szykuję się z zamiarem kupienia kamery cyfrowej, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy do przyszłorocznego konwentu, ja kupię, bo po drodze mam zawsze inne wydatki.

Bless

A ja w robocie po cichu placze z wkur*** ze mnie tam nie ma ! :D

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Bless, niestety z powodu drukarni, książki u nas nie było. Mamy za to dla Ciebie darmowy Detective Comics 27 z podpisami. Książkę ci kupię jak tylko będą ją mieli w Poznaniu i wyśle.

W ogóle, wow, Mr. G zrobił niespodziankę :D

LelekPL

Rewelacyjna organizacja przeróżnych atrakcji na dniu Batmana. Ciekawe wykłady o Batmanie. Całkiem sporo osób przechodziło po bibliotece, młodsi, starsi, całe rodziny. Uważam, że spokojnie można nazwać Dzień Batmana jako udany, nawet jeśli nie udało się przeprowadzić premiery książki o Billu Fingerze.

No i bardzo fajnie było zobaczyć znajome twarze, parę nowych twarz. Szkoda tylko, że nie czułem się na 100% i byłem trochę przygaszony, ale już niedługo, być może na MFKiG to naprawię.

Dzięki wszystkim za przybycie... what a funny story huh.

Bless

Szkoda że tej książki nie było oj szkoda ale mi głównie zależało na waszych podpisach żeby mieć pamiątkę z tego dnia także dziękuje za ten DC :D !

Mr.G

Także i mi udało się przemknąć gdzieś pośród stosów komiksów do kupienia, jak i czytania, wysłuchać niejednego wkładu, popatrzeć na cosplayerów i poczuć tę wspaniałą atmosferę, której każdy fan powinien doznać. Szkoda, że trochę gonił mnie czas i nie udało mi się nawet zagadnąć do was wszystkich, niemniej jednak trzeba przyznać, że było świetnie. Bat-ciastka bardzo smaczne, a nawet jeśli nie udało się nabyć komiksu, to sama bat-reklamówka wyproszona u miłej pani z kasy będzie świetną pamiątką. Bardzo dobrze zorganizowana impreza, a wszystkie te plakaty i inne tematyczne ozdoby sprawiły, że od początku świeciły mi się oczy jak dziecku w sklepie z zabawkami. I tego chyba oczekiwałem najbardziej, to też dostałem: poczuć radość bycia tam, gdzie wszyscy nadają na tych samych falach.
Gratuluję naprawdę udanej imprezy. Ciekawe tylko ile atrakcji pojawi się za 25 lat ;)

BlackBat

Jak to nie na 100%? You're tearing me apart Lelek! :C

W ka?dym razie, wow! By?o przegenialnie, impreza udana, prelekcje naprawd? ciekawe. Fajnie by?o zobaczy? ile dzieciaków przysz?o i nakupi?o sobie komiksów, s?ucha?o wyk?adów- ju? niebawem przyb?dzie nam nowa gwardia, ja to czuj? :) Multiversum jak zwykle zrujnowa?o mnie emocjonalnie, ale kupi?am to co chcia?am od bardzo, bardzo dawna wi?c wee! Batciastka by?y ?wietntym pomys?em, popieram to za rok :D

By?o super si? z wami wszystkimi spotka?, stwierdzam, ?e nale?a?o by cz??ciej organizowa? nawet takie ma?e spotkania, bo raz do roku z tak? ?wietn? ekip? to zbrodnia :) Party by?o hard and cool, dzi?ki wszystkim za genialny zlot i mam nadziej? ?e si? szybko zobaczymy :D

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Bless

Przez te komentarze jestem zarazem szczęśliwy jak i załamany jeszcze bardziej że mnie tam nie było :(  A ciesze się dlatego, że ten wyjazd chociaż Wam się tak super udał !!

PS : nowa gwardia rośnie mega szybko bo zauważcie ile nagle przybyło nowych ludzi na forum :D

Funky

Bawiłem się świetnie na zlocie, jesteście cudownymi ludźmi z którymi przeżyłem naprawdę bardzo fajne dwa dni. Lelek rozwaliłeś mnie swoim zabawowym charakterem i tym jak naśladowałeś Arnolda. BlackBat dzięki że byłaś gotowa mnie wyratować gdyby zabrakło mi na bilet ;) No i last but not least jeśli przeczytają to dwie wspaniałe dziewczyny z Poznania które uratowały mi skórę pomagając dotrzeć do biblioteki z całego serca dziękuję :)