Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Nightrain

Wrzuc? tu co?, co [o dziwo] robi?em ca?y weekend. No takie raczej mocno ?rednie, jak na 2,5 dnia roboty.
Spoiler
Ogólnie planowa?em sobie narysowa? kiedy? Iron Mana, potem stwierdzi?em, ?e poz? zachowam i zrobi? anio?a [do trzech razy, kurde. sztuka!] ale jako? dziwnie wychodzi?o, a czaszka [ju? by?a przy aniele] by?a du?a, wi?c... No tak jako?. ?aden konkurs, ?adne zlecenie, ani co? do komiksu, nikt prócz was tego nie zobaczy, to tak jako? si? nie wysila?em.
Kilku mo?e nie skuma?, to nakre?l? kontekst samego arta:
Jest anime Attack on Titans. Jakie? takie dziwne, go?e tytany i walcz?ce z nimi dziewczynki :O A te tytany jeszcze wygl?daj? jak ?puny na odwyku i ich proporcje mo?na opisa? w sposób: zeszyt z czterema wyka?aczkami i kasztanem...  No ale wracaj?c do tematu - the real attack on titans [to ''S'' to bo zapomnia?em jak to si? pisze nazw? tego anime] to odniesienie do mitologii greckiej - Zeus uci?? jajka swojemu tatusiowi Kronosowi, który by? tytanem [a mo?e to Kronos uci?? je Uranosowi, a Zeus Kronosa zabi??] No i to w tej mitologii to by?y te ''prawdziwe'' tytany... Du?a czaszka na dole wskazuje na tytana, bo du?e by?y podobno, a piorun na Dzeusa.
[Zamknij]

http://img259.imageshack.us/img259/4872/obraz242j.jpg

Valar Morghulis

franek

Trochę mu lewy cyc wisi ale i tak spoko :D


Show Must Go On!!!

Adriann

I Twarz jest trochę skopana..np nie ma brody;< Straszna choroba

Altair

Całkiem fajne, jak dopieścisz (broda, cycek, cieniowanie, podkreślenie mięśni) to będzie super. :)

Nightrain

Cytat: franek w 14 Maj  2013, 19:36:25Trochę mu lewy cyc wisi
On nie wisi tylko... No... Wisi...
Cytat: Adriann w 14 Maj  2013, 20:35:09nie ma brody;< Straszna choroba
Perspektywa... Skopana trochę, ale jest ;_;
Cytat: Altair w 15 Maj  2013, 00:53:17Całkiem fajne, jak dopieścisz
Nie będę, ale skorzystam następnym razem ;)

...Dzięki wam._.

Valar Morghulis

Johnny Napalm

CytatCytat: Altair w Dzisiaj o 00:53:17
Ca?kiem fajne, jak dopie?cisz
Nie b?d?, ale skorzystam nast?pnym razem 
Dopie?cisz tego lewego cyca?

Nie, jest ca?kiem fajne. Taki Zeus ci wyszed?. Co na to Maxie? Hm...
Poza fajna, twarz, gdyby nie broda te? ca?kiem spoko, tylko wydaje mi si?, ?e t? poz? to "m?czy?e?", rysuj?c j? kilka razy - w domu rzecz jasna, to tylko moje domys?y - twarz podobnie, jednak robi?e? to oddzielnie i dopiero nagle postanowi?e? ca?o?? ze sob? po??czy?. St?d wydaje si? ten kole? lekko sztukowany. ;) Rysuj dalej, jest progres!

U mnie ok?adka - nie b?d? si? zas?ania? speedpaintem, bo struga?em j? dwie i pó? godziny, z czego pó? to zrobienie konturów na o?ówku Zecka. Reszta to kolory w PS.
Hm... mia? by? styl Lee. Ha! Dobre sobie, nie by?o co si? za wiele spodziewa?.
Oto ok?adka - planuje ca?y komiks w mojej wersji: ink + coloring. B?dzie mroczniej, na pewno nie tak fioletowo-ró?owo jak w pierwszej historii zrekonstruowanej przez Zecka.

Szacun dla Mike'a, bo jego szkice s? fenomenalne. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

?wietne! naprawd? ekstra wyczucie kolorków i ogólnie PS'a! brawo!! :)

BlackBat

#1222
Wow! Ale mega ujęcie! I ten inking aż się zazdrosna zrobiłam! :D

Rysuj, rysuj będziem czytać! :)

Post Merge: 16 Maj  2013, 08:51:34

Żeby nie było, że jestem nieproduktywny leń- coś ode mnie. Ostatnio dużo szkicuję, bo pracuję nad pewnym projektem dla mojego klubu sztuk walki. Jak skończę to wstawię :)



Po latach moja wariacja na punkcie DMC się uaktywniła na nowo. Czekam aż przyjdzie mi drugi tom komiksowej adaptacji ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Super art BlackBat!!! :)

Coś ode mnie, Tony Stark :)

Johnny Napalm

#1224
Heh, BlackBat świetne, choć to nie moje klimaty. Bardzo, baaaardzo dobry art, tylko trochę... dla dziewcząt?

Altair, taki mulat ci wyszedł. Bez obrazy rzecz jasna. ;)
W komórce wiele cięższych rysunków otwiera mi się powoli lub wcale i jak przeczytałem to:
CytatCoś ode mnie, Tony Stark :)
...i nie otworzył mi się twój rysunek, wówczas pomyślałem, że należy się spodziewać czerwono-żółtego robocika, a tu... mulat. ;) Ale tak to jest naprawdę dobra praca - że pozwolę dodać swoją opinię na końcu tego posta. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Tak, spotkałem się jeszcze z opinią o "mulacie" przed dodaniem tej pracki :D Generalnie specjalnie przekontrastowałem kolory. No wyszło jak wyszło.

BlackBat

Dzięki Altair, faktycznie trochę za ciemno. Ale nie martw się kolorystyka to szatan i antychrysty dla każdego artysty ;)  Popracujesz nad warsztatem i będzie git!

Dziękował Johnny :) Musisz mi wybaczyć, albowiem natura obdarzyła mnie przynależnością do płci przeciwnej i czasem moja babska strona daje o sobie znać (w myśl filozofii: dobra d* nie jest zła xD). Za świąteczne biusty winno mi być wybaczone :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Dlatego wybaczam ci tego arta, BlackBat. W końcu zawęziłem mój komentarz do "dla dziewcząt", a mogłem być o wiele bardziej srogi. ;)
Jutro pewnie zapodam kilka stron Kravena, jak będzie dobrze i ze wszystkim się wyrobię. Miałem wydrukować i sprzedawać moją wersję, ale pewnie skończy się na etapowym umieszczaniu tu skończonych stron.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

#1228
Cytat: Johnny Napalm w 15 Maj  2013, 19:15:01Taki Zeus ci wyszedł.
Poważnie? :D
Cytat: Johnny Napalm w 15 Maj  2013, 19:15:01Rysuj dalej, jest progres!
Nie mam pojęcia czym jest progres, ale wikisłownik mówi, że to posuwanie się na przód, więc dzięki.

Zarąbisty człowiek pająk!
Cytat: Johnny Napalm w 15 Maj  2013, 19:15:01zrobienie konturów na ołówku Zecka.
A linkiem byś nie zarzucił?
Cytat: BlackBat w 16 Maj  2013, 08:44:52moja wariacja na punkcie DMC się uaktywniła
Cytat: Johnny Napalm w 17 Maj  2013, 17:52:51trochę... dla dziewcząt?
Why? A, przecież ja nie wiem co to DMC...
Anyway, kimkolwiek ten człowiek jest, na prawdę zacnie wyszedł ci ten profil ;) Może by tak pokolorować...?
Cytat: Altair w 16 Maj  2013, 23:10:55Tony Stark
Wygląda jak człowiek, tylko mało podobny do Roberta Downeya Juniora [po brodzie wnioskuję,  że miał to być filmowy] (Popracuj trochę nad nosami)

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Cytat: Nightrain w 20 Maj  2013, 18:12:48
Poważnie? :D Nie mam pojęcia czym jest progres, ale wikisłownik mówi, że to posuwanie się na przód, więc dzięki.
Stary, takie teksty są trochę mało zabawne a irytujące, nie dziw się potem, że np Rado musi cię odrobinę zbesztać. ;)
Ogólnie jesteś spoko userem, tylko takie teksty o tym, że nie wiesz czym jest progres... po co? :)

CytatZarąbisty człowiek pająk!
Cytat: Johnny Napalm w 15 Maj  2013, 19:15:01
zrobienie konturów na ołówku Zecka.
A linkiem byś nie zarzucił?
Po pierwsze - dankeszen. Po drugie - jakim linkiem? Nie znalazłem żadnego do szkiców Zecka, jedyne co znalazłem to płatna strona z częścią z nich. Oczywiście nie skorzystałem. Moja metoda to skan + ksero. Mając oryginalny komiks wystarczy poskanować bonusowe szkice Zecka. Nie licho się narobiłem przy tym - powiększanie, obracanie, kadrowanie, kontrast do sensownej postaci i oczywiście wydruk, który kosztował mnie kilkanaście złotych. To co poskanowałem wolałem wydrukować, a potem metodą mniej więcej prymitywnej camery obscury, dołożyłem swoje kontury. Zwykłą kartkę a nie żadną kalkę położyłem na szybie, pod spodem lampka od biurka i sru... Nie korzystałem więc z żadnego linka, tylko odbębniłem sam tą robotę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...