Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Hush

Zaczęty przez Juby, 28 Marzec 2019, 08:47:32

LelekPL

Trailer wygląda jakby zmontował go youtuber z 2007 roku z podstawowymi umiejętnościami montażowymi :P

Nie ma co po tym nawet oceniać tego jak będzie wyglądał sam film.

Juby

Bo to nie trailer, o czym XIII od razu napisał.

Wygląda na to, że sporo pozmieniają w tej historii. Eh... Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie zapowiada się na to, na co liczyłem. :-\

LelekPL


Jest oficjalny zwiastun. Kreska jest brzydka, sam trailer bardzo meh, ale na pewno obejrzę. Mimo wszystko teraz chyba bardziej czekam na Batman vs TMNT niż na to.

XIII

Niezbyt ciekawie to wygląda to fakt.A na batka z żółwiami  już czekać nie musisz już hula po sieci.

Juby

Dużo namieszali, kreska brzydka (czyli norma), a w tym przypadku nawet voice-acting nie zachwyca. Dobrze, że już ostudziłem entuzjazm, nie będzie rozczarowania. To kiedy w końcu premiera?

Q

Premiera wersji cyfrowej 20 lipca, na Blu-ray i 4K od 13 sierpnia.

Wśród dodatków m.in. krótkometrażówka Sgt. Rock oraz zapowiedź animacji "Wonder Woman: Bloodlines".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Dzięki, ciekawe czy będzie PL, czy tak jak dotychczasowe dwie animacje z Batmanem w tym roku, tylko ENG. :P

XIII

Ja czegoś nie wiem dwie animacje w tym roku do tej pory wyszło tylko Bats vs TMNT, którym zresztą nie byłem zachwycony.

Juby

Było jeszcze "JL vs. The Fatal Five" i jak sprawdzałem ostatnio, polskiej wersji językowej (czy to lektor, czy dubbing, czy napisy) nie było. :P

XIII

Na okładce widnieje Bane co jest dziwne  bo nawet na zwiastunie  się nie pojawił zapewne to wabik a jego rola będzie tak żalosna jak w Batmna vs TMNT

Johnny Napalm

A mi się kreska akurat podoba. Nie spodziewałem się nie wiadomo jakiej animacji, ale ta jest całkiem porządna. Bardziej mnie drażnił brak kreski zbliżonej do tej z komiksu w przypadku animowanej wersji The Killing Joke. Hush w komiksie był plastikowy i w sumie tandetny pod względem historii, więc mnie jakoś nie rusza co z nim zrobili w filmie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

#26
I było dokładnie tak jak się spodziewałem. Niezła historia opowiedziana poprawnie, ale w fatalnym stylu. Sceny walki i akcji to chyba największa porażka tego filmu. Są komicznie słabe, a prawa fizyki albo kompletnie nieistniejące albo niekonsekwentne. Powiem szczerze, po pewnym czasie trochę przewijałem ta sceny, bo to totalna głupota. Rozumiem, że to kreskówka, ale mogą się posilić o przedstawienie różnicy między Batmanem, a Supermanem. Poza tym finał też wypada dziwnie... skąd "Hush" potrafił tak walczyć z Batmanem? Czy to tylko Jama Łazarza?

Za niezłą historię i obsadę oraz dodanie małego twistu względem oryginału w finale dam 5/10

8azyliszek

Obejrzałem sobie tego "Batman Hush" i przypomniałem sobie jak niezły jest ten komiks. I jaką szkodą jest, że dalej nikt nie wydał po polsku "Serca Husha". Gdyby w tej Kolekcji Noir było własnie Serce, to na pewno wziął bym ten tom. A tak Egmont robi tylko zamieszanie.

Dla mnie animacja jest ok, choć oczywiście O'Mara nigdy nie będzie lepszy niż Conroy. Fajnie oddali związek Batmana i Catwoman - ja czułem dużo emocji i naprawdę było mi szkoda, że nie wyszło. Zmiana zakończenia - rozumiem, że ją zrobili, ale jest to wszystko chyba gorsze od pierwowzoru. Najlepsza scena to ta z Luthorem i wyraźna ciągłość wobec poprzednich "Rządów Supermanów".

Leon Kennedy

Czekam tylko na napisy i zabieram się za oglądanie.

PS: Nad chodzi animacja Red Son!!!! Bombastyczna wiadomość.

8azyliszek

@UP

Anglikańskiego trzeba się było w gimbazie uczyć. :P

Też się cieszę z Red Sona - może tu też zmienią zakończenie, zamiast tej wyświechtanej pętli czasowej? Niech go towarzysz batman pokona. :) Szkoda, że zmarnują trochę środków na kolejny origin o Supermanie, zamiast np nakręcić Wieczne Zło, czy coś innego lepszego.