Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

franek

#1200
Ostatnio trochę wyrabiam skilla i oto efekty





Ogólnie to nawet jestem zadowolony, szczególnie z kowboja ale skaner niestety nie lubi kredek i wygląda jak wygląda, lecz na żywo jest świetny jak dla mnie. Jedynie jestem średnio zadowolony z Supermana.. ta ręka.. i ta flaga.. ale ogólnie dla mnie spoko ;) czekam na opinię

EDIT: Proszę nie piszcie że ten kowboj jest szkolny bo co to w ogóle znaczy? Kredki też są do rysowania a na kompie wygląda kijowo przez skaner właśnie. Koń trochę nieproporcjonalny ale dopiero drugi raz w życiu rysowałem konia bo mam komuś na urodziny właśnie wręczyć rysunek konia (że też łatwiejsze do narysowania zwierzęta jej się nie podobają) I dlatego ćwiczę.

EDIT2: tutaj jeszcze najlepszy filmowy Joker w moim wykonaniu ;)


Post Merge: 05 Maj  2013, 20:04:40

Upierdliwie proszę się o komentarze :D


Show Must Go On!!!

Altair

No nie powiem, i tak jest trochę lepiej niż było, ale proporcje i cieniowanie do podciągnięcia. Z konturami nie jest tak źle, dobrze je wyłapujesz, ale twarz Jokera wyglądałaby o niebo lepiej (pomimo skopanej anatomii) gdyby było na niej więcej cieni i ogólnie gry świateł. ;)

Johnny Napalm

CytatUpierdliwie proszę się o komentarze :D
Prosisz się, więc ci wygarnę. :D

Znam już twój sposób rysowania i pewnie się z nim pogodziłem, przyzwyczaiłem, ale tym razem...
...no, nie jest tak źle. Chyba nawet jest najlepiej jak do tej pory. Przyznaj, sporo trenowałeś z mazakiem w dłoni? Rysunki, chociaż proste, mają coś w sobie - powiedziałbym tak gdybyś był bezzębnym analfabetą mieszkającym w Krynicy Górskiej. ;) Ok, szlifuj rysowanie dalej, bo robisz postępy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

#1203
Cytat: franek w 04 Maj  2013, 13:56:29EDIT2: tutaj jeszcze najlepszy filmowy Joker w moim wykonaniu ;)
I tu si? zastanawiam: Czy to jest najlepszy filmowy Joker ever i jest twoj? robot?, czy to najlepszy z twoich Jokerów?
Go?ym okiem wida?, ?e to Nicholson [to Nicholson, prawda?] Niby kto? mu przy?o?y? patelni?, ale w miar? wygl?da.
''Jak na ciebie'' - nie mam poj?cia czy to pochwa?a, czy ubli?anie, zawsze kto? to inaczej interpretuje...
Inne prace pod wzgl?dem anatomicznym s? gdzie?... Nisko...
Cytat: franek w 01 Kwiecień  2013, 23:22:58olewam jakie? szczegó?y, proporcje i anatomi?
Dobry cytat, nie? Oj, oby? szybko zmieni? zdanie...
http://www.goodfon.com/download.php?id=362318&rash=1024x600

Mi??nie s?, chocia? to jeszcze nie to - popatrz na swoj? r?k? i rysuj siebie. Ewentualnie troch? ''podokr?caj'' co?, je?li nadal nie lubisz anatomii... Ehehehehe... Je?li chcesz brnij dalej w to, bo to rzeczywi?cie mo?e wygl?da? ciekawie http://zipalegria.deviantart.com/art/batman-19699346
Wi?c ''jeste? na dobrej drodze'' :>


Przyda?oby si? jakie? porównanie, ale... W?a?ciwe jedynie sprawiedliwe by?oby porównanie do rówie?nika, ale nim jestem tu tylko ja i mi g?upio... I twojego stylu te? nie wyku?em twojego stylu na pami??, pami?tam dok?adnie dwie twoje poprzednie prace i bardziej mi si? spodoba?y...
Mo?e moi koledzy z klasy? [Twoich nie znam, sam si? do nich porównuj] Jeste? o tyle lepszy, ?e nie przerysowujesz. No i rysujesz postacie z komiksów... Ale je?li chodzi o poziom, to rzeczywi?cie wybijasz si? z szeregu, cho? nie tak znacznie.

Valar Morghulis

franek

Kurde dzięki :D Naprawdę nigdy bym nie pomyślał że tak ciepło to przyjmiecie ;) Dziękuję też za dobre rady, na pewno z nich skorzystam ;)


Show Must Go On!!!

Altair

Taki mały spoeedpaint. Slash w wersji komiksowej, nie siliłem się na mega anatomię i realizm - wręcz przeciwnie :)

PS. Coraz mniej czasu na dopieszczanie swoich prac, tak jak to było z Wawą, eh... :(

franek

Widziałem to już na facebooku, nieźle wygląda ;)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Fajne. :)
Hm... tak zastanawiam się nad używaniem hasła speedpaint w tym temacie. Od kogo się to zaczęło, kto to rozpropagował?
Jak dla mnie wygląda to na usprawiedliwianie się na wstępie, zanim jeszcze ktoś zdąży zobaczyć arta. Po co to? Niie wiem.
Jak ktoś sam czuję, że mógłby coś poprawić, to niechbto zrobi. Ok, w grę wchodzi jeszcze zauważenie błędów po umieszczeniu już tu swojego arta, ale raczej nic z tym już nie da się zrobić.
Dobra, koniec offtopa. Chciałem tylko zaznaczyć, że nie leży mi ten wszechobecny termin speedpaint.
Dobrze, że kiedyś go nie było, jeszcze Michalangelo by prawił papieżowi, że pierdyknął na suficie szybki speedpaint.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

No właśnie, też się zastanawiam co oznacza ten zwrot. Czy to tylko nazwa na rysunki wykonane w 20 minut, czy może wstępna autoprezentacja swoich skilli? Nie ogarniam.


Show Must Go On!!!

Nightrain

Ekhem...
http://www.youtube.com/watch?v=_Y_geRzpOUE#
Popatrzcie na speedpaint Mel np.
Jeśli o mnie chodzi - ja to odbieram po prostu jako rysunek robiony w całości na tablecie, jak ktoś się do niego przykłada to widać na pierwszy rzut oka. Właśnie dlatego odbieram tego Slasha jako nieskończonego.

Valar Morghulis

Altair

Nie wiem, dla mnie speedpaint to dosłownie coś zrobione w 15 minut, kompletnie na tablecie (chociaż zazwyczaj rysuję wszystko w 100% na tablecie, bez szkicu ołówkiem), bez zbędnego poprawiania, bardziej taka zabawa. No, ale nie jestem na poziomie Mel (i raczej nigdy nie będę) dlaego moje "machanie piórkiem" =/= "machaniu piórkiem Mel". :)

BlackBat

Speedpaint to po prostu praca w digitalu o charakterze szkicowym, bądź wykonana w czasie od kilkudziesięciu minut do czasem nawet i dwóch godzin. Tak jak powiedział Altair, bez dodatkowej pracy nad jakimiś misternymi szczegółami itd. :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Nightrain, daruj ale to ma być speedpaint? Że ktoś przyśpieszył na maksa ten film, nie oznacza jeszcze tego, że to było tak... na szybko narysowane. Pełna profeska i tyle, sporo komuś się zeszło nad tym artem. Z tego jest taki speedpaint jak ze mnie dżin z butelki.
BlackBat, 2 godziny to chyba już nie speedpaint, tak mi się wydaję. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Cytat: Mel w 03 Kwiecień  2013, 20:38:09Za?o?y?am konto na DA i ju? zd??y?am tam wcisn?? ma?y quick paint
Quick paint = speed paint, tak mi si? wydaje. A tamten art by? chyba troch? bardziej dok?adny................................................... Poza tym na filmiku jest napisane Speed Art, a chyba Speed Art = Speed Paint = Quick Paint.
Btw Johny, kim ja wed?ug ciebie jestem? :D Trzeba by? ?lepcem ?eby nie zauwa?y?, ?e kole? to przyspieszy? :O Pod filmikiem jest napisane [chodzi o to, kiedy s? kliknie ''Watch in Youtube''] ''~3hrs'' Mo?e troch? poza limitem podanym przez BlackBat, ale kole? napisa?, ?e Speed, wi?c speed. Wniosek? Speed paint to te? usprawiedliwianie si?, tak jak to Johny powiedzia?...

Valar Morghulis

BlackBat

Johnny mam na DA ruska który w dwie godziny robi to na co mówi speedpainty, które urywają tyłek,a w 5h robi pełne arty który delikatnie mówiąc tego tyłka już nie oddają XD
Wydaje mi się, że ten termin dla każdego jest inny, ja jestem cholernie powolna i dla mnie 2h to czasem nawet nie pół rysunku :(
Co nie zmienia faktu, że prol w 15min zrobi rysunek, który będzie się nadawał na concepta do gry a ja nadal będę siedziała przed ekranem, robiąc rybkę do ekranu :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"