Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 25 Styczeń 2008, 17:40:12

Mel

Ponoć był dobry w łóżku. To tylko kolejna jego wizja co do przeszłości, więc można polemizować.

RafBat

Umiejętnością której pragnie wielu mężczyzn.
No to przecież napisałem-potrafił dobrze zawiązać muszkę ;D

Cowboy

"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Arkham Asylum: Living Hell.

Jakiego po części miał urojonego "przyjaciela" pacjent, który dzielił z przyszłym The Great White Sharkiem celę w Arkham?

Cowboy

White dzieli? cel? z Death Rattle, jednak ten grozi? mu ?mierci?.
Jednak przyjacielem z Arkham White'a by? Humpty Dumpty.
Chocia? kiedy moneta pad?a na jego korzy?? i Two Face mu pomóg?.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

No tak, to był Death Rattle, ale mi chodzi o kogoś urojonego, kto wraz z nim (teoretycznie) zajmował cele.

Mel

Konkretnie imię i kim ten ktoś był, ok?

BD96

Mel może zmienisz pytanie? ;D bo najwyraźniej nikt nie zna odpowiedzi.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel


BD96

Proste pytanie. Kto był rysownikiem komiksu:
Kryzys tożsamości i Syndykat chemiczny?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Norm Breyfogle

I znowu oddaję pytanie.

RafBat

 Ding dong... mała nieścisłość (czepiam się) ;) The Case of the Chemical Syndicate "skrobnął" też Jim Aparo, nie wspominając już o premierze tego komiksu i samym Bobie Kane... i niedługo do tej listy będzie można dopisać także mnie ;D (tak wiem, obiecuje go już od dłuższego czasu, to tak jak z budowaniem napięcia wśród widowni przed premierą... ciągle zmieniam termin). ;)
PS: mam nadzieję, że nikt nie pomyśli, że śmiem się porównywać do Tych twórców... mój komiks będzie tylko żartem.

Mel


BD96

Dobrze, w takim razie ja zadam kolejne pytanie. Jeśli ktoś zna odpowiedź, ale nie zamierza zadawać swojej zagadki to proszę w ogóle nie odpowiadać... :). Pytanie dotyczy komiksu Batman TM-Semic 11/94. Wraz z Batmanem w komiksie wystąpiła pewna bohaterka, nazwano ich nawet "Nowy TEAM?". Proszę mi powiedzieć jaka to bohaterka.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Maxie Zeus