Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

Silent Dark

Batman & Robin

Film przygodowy.Przeznaczony dla mlodszej widowni.Ja lepiej wymienie tylko plusy i minusy tego filmu:

PLUSY

-Kostium Batmana (nie zwracam uwagi na sutki)
-Kostium Robina (tylko czemu tak poprzypomina strój Nightwinga?!)
-Kostium Mr.Freeze
-Arnold w filmie
-Wątek z chorobą Alfreda
-Pokazanie Gotham City w taki sposób

MINUSY

-Kolorowe światla w Gotham
-Postac Batgirl
-Barbara Penyford a nie Barbara Gordon
-Sutki (nie zwracam na nie uwagi ale i tak moglo by ich nie byc)
-Ko?cowe kostiumy (http://www.filmmusic.pl/images/covers/arty/batman4_zdj3.jpg)

Moja ocena 5/10

Dzisiaj sobie przypomne sobie ten film i napisze wiecej.


Funky

Silent Dark - W przypadku kostiumów mialeś na myśli ze zostaly porządnie wykonane. Czy chodzilo ci o to ze są w dobrym guście? Dla mnie finalowe wdzianka Batmana i Freeza to straszna tandeta mimo ze faktycznie ludzie pewnie nameczyli sie stwarzając te choinki...

a

Ten film jest strasznie glupi, ale ogladając go dzisiaj (po raz drugi w zyciu) stwierdzilem ,ze Joel Schumacher niepotrzebnie usilowal udawac Tima Burtona nie czul jego stylu i dlatego film jest taki bezwartościowy, do tego doszedl tez glupi scenariusz, ale film przynajmniej ma jeden plus przynajniej Batman nie lata chociaz prawie.

Silent Dark

To nie wina Joela,to wina Warner Bros.To on naciskal Joela zeby ten film byl familijny.Przeciez Schumacher jest dobrym rezyserem.Nikt o tym nie pomyślal?

a

Wlaśnie o to mi chodzilo Joel to tez wg. mnie świetny twórca jego film Upadek z Michaelem Douglasem jest moim zdaniem genialny co potwierdza jego status dobrego rezysera. A ksztalt tego filmu to wina studia WB.

Silent Dark

Gdyby tak wglebic sie jeszcze bardziej w te wszystkie "winy" to mozna by tez obrzucic blotem matki które wyslaly listy do Warnera aby sequele "Batman Returns" nie byly takie straszne,i byly filmami familijnymi.A poza tym Burton wspominal ze to nie bedą filmy dla dzieciaczków.Z drugiej strony studio Warner Bros musi zarabiac kokosy,co bedzie sprzyjac przy produkcji nastepnych filmów.Gdyby nie Batman Forever i Batman & Robin nie bylo by z nich kasy i nie wystarczylo by na inne świetne filmy z WB.   

a

No ale moim zdaniem pan Schumacher móglby zrobic lepszy film, który wniknąl by bardziej w istote postaci Batmana gdyby mu sie chcialo i mial wiecej wolności twórczej mówie to nawiazując do wspomnianego Upadku. Co do Batman Returns to ja ogladajac go jako dzieciak (7 lat mi sie zdaje mialem) tez go nie rozumialem a pózniej juz po paru latach stal sie moim ulubionym filmem i moge tak powiedziec dzieki niemu zobaczylem ,ze w kinie moze byc cos oprócz "lubu dubu" takze sam widze na wlasnym przykladzie,ze do niego trzeba bylo dorosnac;)

Silent Dark

CytatSilent Dark - W przypadku kostiumów mialeś na myśli ze zostaly porządnie wykonane. Czy chodzilo ci o to ze są w dobrym guście?
Po prostu mi sie podobają ;)

Gieferg

Batman Forever jakiś czas temu obejrzalem tylko po to zeby stwierdzic, ze nigdy wiecej tegio bledu juz nie popelnie. Z Batman & Robin sytuacja wygląda inaczej. Wystarczy, ze przypomne sobie jakikolwiek fragment z tego filmu, a juz mi przechodzi jakakolwiek najmniejsza nawet chec zeby go sobie przypomniec. W zasadzie widzialem ten film tylko dwa razy, obydwa na HBO dawno temu jak jeszcze mialem ten kanal. Pierwszy seans byl z dubbingiem, drugi z napisami. Od tamtego czasu uporczywie staram sie wymazac to coś z pamieci bo to nie tylko najgorzy film o Batmanie, ale i jeden z najgorszych filmów jakie w ogóle kiedykolwiek nakrecon.


Ocena - 1/10
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatGdyby nie Batman Forever i Batman & Robin nie bylo by z nich kasy i nie wystarczylo by na inne świetne filmy z WB.

Co do BF to moge sie zgodzic, bo zarobil dośc sporo kasy jak na tamte czasy, ale BiR to juz byla mega finansowa klapa...

CytatTo nie wina Joela,to wina Warner Bros.

To nie do ko?ca prawda... W ko?cu jeśli Joel jest naprawde takim dobrym rezyserem to myśle, ze kapnąlby sie, ze ten film idzie w zlą strone i nic dobrego z niego nie bedzie... i po prostu by sie wycofal... jednak tego nie zrobil. Co do tego kto jest bardziej winny, to moim  zdaniem wina lezy gdzieś po środku. Jakie wymagania mialo Warner Bros wiemy, ale równiez pamietam co kiedyś powiedzial Joel " Ten film to taka moja egoistyczna wizja Batmana i nie spodoba sie to tym fanom, którzy chcą byc czarniejsi od Kruka".

JaRo

 Po niedawnych przemyśleniach i odświezeniach podjąlem ostateczną decyzje i oto "Batman i Robin" spada na nizsze podium pod wzgledem ocen.

Z oceny 7 / 12 jaką mu wystawilem spada na mniej zaszczytne = 6 / 12, czyli oczko w dól, ale nawet jedno oczko robi róznice.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

JaRo, "Batman i Robin" tyle samo co "Batman Begins"???? Dla mnie to po prostu kpina, albo jakiś zart.  :P

Silent Dark

Leon,Joel podpisal kontrakt z WB :P

Leon Kennedy

Ale kontrakt zawsze mozna zerwac ;).

Silent Dark

Tylko ze nie wyszlo by to Joelowi na dobre...