Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Kadaver

Dużo zależy od reżysera.Mark Dippe był specjalistą od efektów specjalnych a Spawn był jego reżyserskim debiutem.
Posted on: 23 Sierpień  2009, 14:46:58

 Oficjalnie potwierdzono realizację Rambo 5.John tym razem będzie walczył z handlarzami żywym towarem i narkotykami, przy granicy meksykańsko-amerykańskiej.
Posted on: 31 Sierpień  2009, 23:02:18

 Nikolaj Arcel wyreżyseruje adaptację komiksu Deadman.

Filer


Anonimowy

Może filmweb go wynajął żeby nie groziło im przeciążenie serwera.

Kadaver

Filmweb jest na mnie za cienki.
Posted on: 01 Wrzesień  2009, 19:33:53

 Będzie reebot Fantastic Four.

Filer


Kadaver

Jak masz pisać takie głupie komentarze,to lepiej nic nie pisz.

Filer

A ja Ty masz pisać takie posty, to lepiej wrzuć sobie link do filmwebu w stopkę.

Rozumiem, że taki temat, ale - na Boga - jakiś komentarz, opinia.

Kadaver

Proszę bardzo:Rambo V-szósty Rocky i czwarty Rambo mi się podobały, więc jestem nastawiony pozytywnie.Co z tego,że Stallone wiekowo mógłby już być pradziadkiem,skoro wciąż jest muskularny i sprawny?
Fantastic Four:nie wiadomo jeszcze,kto będzie reżyserował i grał,więc trudno mi coś konkretnego powiedzieć.Mam nadzieję,że nowa wersja będzie poważniejsza i że Dr Doom będzie bliższy swojemu komiksowemu odpowiednikowi. 

kelen

Filer, daj tam spokoj, ja wlasnie dzieku Kadaverowi i temu tematowi poznaje wszystkie ciekawe newsy, bo osobiscie nie wchodze na codzien na filmweby i tym podobne :P

Leon Kennedy

Powstanie kontynuacja "30 dni mroku". Zdjęcia mają się zacząć już w październiku w Vancouver. Autorami scenariusza są Steve Niles (autor komiksowego pierwowzoru) oraz Ben Ketai. Ketai zajmie się też reżyserią filmu.

PS: Pierwsza część bardzo mi przypadła do gustu i jestem zachwycony, że powstanie kontynuacja ;). Tylko szkoda mi głównego aktora z pierwszej części, bo chiałbym go uwidzieć w kontynuacji :'(

Gieferg

CytatPowstanie kontynuacja "30 dni mroku".

Ciekawe po co. Ten film to kolejny po Blade i Underworldzie przykład kina wampirycznego gdzie po obejrzeniu częsci pierwszej wszystkie ewentualne sequele z góry skreślam :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

El Cornetto

Komiks też doczekał się kontynuacji, więc pewnie sięgną po niego przy pisaniu sequeli...

Leon Kennedy

CytatCiekawe po co.

Aby nas dalej bawić i to w dobrym klimacie ;).

CytatTen film to kolejny po Blade i Underworldzie przykład kina wampirycznego gdzie po obejrzeniu częsci pierwszej wszystkie ewentualne sequele z góry skreślam

Ja byłem zachwycony kontynuacjami tych filmów. Zwłaszcza dwójeczki Blade'a i ogólnie całej trylogii Underworlda. A to co odróznia 30 dni mroku od tych produkcji, to ukazanie Wampirów w innym ciekawym świetle ( mają nawet własny język ) i w od różnieniu od tych tytułów 30 dni... to horror.

Juby

Bodajże wszystkie te serie są 'z gatunku' horrorami Leon. ;) I bodajże w "30 dni mroku" te stwory nawiedzające nie są wampirami, tylko czymś podobnym wymyślonym przez autorów komiksu.

(A)nonim

W komiksie to są wampiry, w funkcjonowaniu bardziej zbliżone do tych z Maskarady - wielka, światowa konspiracja.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.