Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

RafBat

#540
 Dzi?kuje ponownie za mi?e s?owa.
CytatJak mniemam dwie ledwo widoczne postacie naszkicowane na ksi??ycu przedstawiaj? rodziców Bruce'a?
Tak, to rodzice Bruce'a, których on wspomina na tym obrazku. A co do tego ksi??yca to... chcia?em narysowa? co? w rodzaju wrót do za?wiatów. Sugerowa?em si? nieco odcinkiem B:tB&tB pt:"Dawn of the Deadman!". Tam te? Bats rozmawia? ze swoimi rodzicami, stoj?cymi w takiej po?wiacie.
Posted on: 29 Wrzesie?  2010, 11:36:52

  Nie wiem czy jest podobna do Zatanny:

m2reily

Kurcze, aż się wstydzę to tu wrzucać, przy tylu utalentowanych ludziach moje bazgroły będą tylko psuły obraz forum, ale cóż trzeba się przemóc. 

Oto mały obrazek, który zrobiłem wczoraj.
Główną inspiracją był "Upiór z opery" i po części seria gier "Assasins Creed", szczególnie dwójka, której opakowanie leży u mnie na biurku.

http://images41.fotosik.pl/350/da4d562f50402057med.jpg   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

RafBat

#542
 Nie musisz się tak samobiczować :). Obrazek naprawdę bardzo dobrze się prezentuje. Widać od razu, że poświęciłeś trochę czasu na jego zrobienie, a nie odbębniłeś czegoś "na kolanie". A co podanych przez ciebie inspiracji, mi najbardziej kojarzy się on z kulturą japońską. A przy okazji, w jakiej technice go wykonałeś? Nie wiem, może się mylę ale najbardziej przypomina mi "wycinankę" (ale z pewnością robioną w komputerze).

m2reily

Dzięki za miłe słowa, czasem jestem zbyt krytyczny wobec siebie. Jeśli idzie o technikę, to szkic wykonałem na papierze, bez detali ( kaptura i peleryny, etc), potem dodałem kolor i szczegóły w Gimpie (nie mam obecnie innego programu graficznego). Inspiracja, no cóż na moim biurku leżało opakowanie z gry Assasins Creed 2, dodatkowo słuchałem właśnie musicalu Webbera, a dokładnie uwertury upiora.
http://www.youtube.com/watch?v=NhttZz9lmpk                 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Crash

Ja bym chcial sie pochwalic moim starym komiksem, i mimo juz kilku dobrych lat sadze, ze wyglada niezle a i pomysl ( bo pisarzem nie jestem wiec nie czepiajcie sie ;P) fabuly dosc pasujacy Batsiemu :D:D

http://www.fanart-central.net/user-Pomba.php

Tu zapodaje link do mojej galeri, komiks wciaz tlumacze na ang , wiec nie all strony jeszcze zapodane.

Mam nadzieje ze sie wam spodoba :]

RafBat

#545
CytatMam nadzieje ze si? wam spodoba :]
Jasne, ?e si? podoba :). Crash wykona?e? kawa? solidnej roboty, gratulacje. Wida?, ?e jeste? go?ciem w g?ow? na karku z ciekawymi pomys?ami na komiks. Zauwa?am te? spore inspiracje u ciebie Kelley Jones'em. Szkoda tylko, ?e zatrzyma?e? si? na etapie szkicu o?ówkowego. Mimo to, komiks wygl?da ca?kiem ca?kiem...
PS:nied?ugo sam postaram si? da? do fanartu swój komiks. B?dzie to wariacja (dobre s?owo w tym przypadku) pewnego dobrze Wam znanego tytu?u z Gackiem.

Crash

Dzieki za mile slowa:p to czekam na linka z twoim komiksem :D

Co do szkicu to nie chcialem go juz tuszowac bo bym tylko zwalil robote ( nie mam odp sprzetu do tuszowania a zwyklym cienkopisem czesto psuje sie to co osiagnelo olowkiem)

Tak lubie pana K.J ale sam mam tez styl dosc mroczny, bo lubie takiego batmana :D a co do wplywu tego artysty czy innych to klania sie stara prawda, ze nie warto ogladac innych rys gdy sie tworzy swoje bo nawet nieswiadomie mozna podlapac w glowie pewne elementy.

PS: jak skoncze tlumaczyc ten komiks bede pracowal nad odswiezeniem swojego wlasnego pomyslu, na ktory wpadlem dawno temu jak wypali i zostalo cos we mnie z rysownika to  info na moim blogu bede dawal, jakby kogos to interefere :D

Roy_v_beck

Właśnie, chętnie bym poznał zakończenie historii, bo miło się ogólnie czytało. Tylko liternictwo cierpi bardzo.

Crash

No nie jestem pisarzem a przy tlumaczeniu na ang wiele sie nie zmiesci w okienkach, staram sie byle bylo jak najmniej bledow i zachowalo chociaz sens ;P  kolejna strona dodana , teraz postaram sie jak najczesciej dodawac nowe ( zazwyczaj mam malo czasu a nie chce za szybko, bo wogole bedzie lipa)

Gooralek

Witam Panowie po długiej nieobecności ;)
RafBat świetne rysunki, naprawdę bardzo dobre ;)

Teraz wstępny wzgląd na moją pracę - jak zrobię więcej, to dodam na pewno jakieś lepsze zdjęcie. Oceniajcie, oceniajcie i jeszcze raz komplementujcie ;p
http://www.bankfotek.pl/image/792712.jpeg

RafBat

#550
CytatRafBat świetne rysunki, naprawdę bardzo dobre  ;)
Dzięki za opinie Gooralek.
CytatOceniajcie, oceniajcie i jeszcze raz komplementujcie ;p
Hehe... dobry, naprawdę dobry rysunek satyryczny z Jokerem. Bardzo dobrze wychodzą ci właśnie rysunki humorystyczne, liczę na więcej. :)
Oki, daje na razie samą okładkę do komiksu o którym wspominałem:

Systematycznie staram się kończyć kolejne strony komiksu. Nie wiem jeszcze czy będę dawał na BC kolejne pojedyncze strony, czy wrzucę całość, oczywiście jak będzie dopracowana (uff... trochę to zajmie). ;)

Crash

Nie powiem masz specyficzny styl :P:P moze poprostu nie koloruj komiksu zrob black and white to bedzie szybciej :D i moze mroczniej :P
Powodzonka z nim :D Mi zawsze cierpliwosc szwankuje jak za cos sie zabieram haha :D

RafBat

#552
CytatNie powiem masz specyficzny styl  :P
Czyli jak, podoba si?, ujdzie w t?oku? :)
Cytatmo?e po prostu nie koloruj komiksu zrób black and white to b?dzie szybciej
Mo?e i szybciej ale nie pasowa?oby to do mojej koncepcji. ;) Chc? bowiem pokolorowa? ca?y komiks w podobnym psychodelicznym stylu (a'la John Higgins) jak to by?o w oryginalnym TKJ (zobaczymy czy co? z tego wyjdzie). Z dawaniem kolejnych stron komiksu mo?e by? problem i to nie dlatego, ?e straci?bym cierpliwo?? nad jego robieniem. Chodzi o to, ?e nie mog? by? pewien czy b?d? mia? na 100% internet od listopada. :'( Oka?e si?. Ja w ka?dym razie porusz? niebo i ziemi? ?eby da? tu ten swój komiks. W ko?cu s?owo si? rzek?o. ;)

Crash

Nom powodzenia, za doby neta warto sie dzielic mimo wszystko swoimi dzielami :D

Co do stylu ze specyficzny, czyli taki ktory moze sie podobac lub moze sie nie podobac, jak mam sprecyzowac to twoj styl jest wrecz zajefajny i realistyczny( moze troche te usmiechy i usta zbyt wyraziste), widac ze szczegoly sa i dobre kolorki w oldschoolowym stylu i mimo ze osobiscie sam rysuje i wole rysunki w ,,przegietym" horrorowatym stylu to szacun dla ciebie :D ( narysuj w tym stylu supermana dla mnie jestem ciekaw jakby wyszedl :D)

ps: przegietym stylu czyli ala Norm.B czy K.J  itp styl bardziej nastawiony na mroczne czasami wrecz nieproporcjonalne  rys by wydobyc klimat :D

Gooralek

RafBat - pomysł prosty, ale jaki efektywny ! ;) Mocne. Lubię Twój styl jest taki szczegółowy. To się ceni, chociaż można też stwierdzić (z czym ja się nie zgodzę) że wszystkie te zmarszczki, zagięcia itd. są przesadzone ;>

I dziękuję za opinie na temat mojej pracy ;)