Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Kujaw

Nie słyszałem o tym zespole. Wpisałem w googlach z ciekawości, o nich mówisz ? http://segram.strefa.pl/index1.html


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Tak, dokładnie. Super kapela, na pełnym luzie. Pracowałem z tym gościem w środku w okularach. Grają czasem tam na południu u ciebie, m.in. w Krakowie za beczkę piwa, ha!
Ogólnie to znani ludzie z folkowej półki, pracowali z Brathankami i Golcami.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

No to jeżeli zajeżdżają do Krakowa, to pewnie grywają w Starym Porcie:D Jak szanty, to tylko tam. Ogólnie dziwne, że o nich nie słyszałem. Myślałem, że polską scenę szantową znam całkiem dobrze :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Kujaw

http://www.digart.pl/zoom/7095949/Mial_rope_na_podworku.html

Taki miks Avatara, Ostatniego Mohikanina i wojny w Wietnamie.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Ja pierdziele, miażdżysz chłopie! Kur... to chyba twoja najlepsza praca, jaką tu wrzuciłeś. Super pomysł, rysunek bardzo dynamiczny, no ja pier... miażdży po prostu! Nadaje się na plakat do Full Metal Jacket. Ha!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Dzięki :D Prawdę mówiąc starałem się właśnie wystylizować to na plakat jakiegos akcyjniaka.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

vincent

Zajebista robota, jestem pod wrażeniem ;) Narysuj komiks na podstawie tej pracy.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

franek

Robi wrażenie i taki komiksowy ten obrazek :D


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Tytuł: Miał ropę na podwórku... nie żyję, rozpierdzielił mnie ten tekst.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Czy te helikoptry to były inspirowane trochę Sędzią Dreddem? Bo tak trochę mi przypominają jego znaczek.


Show Must Go On!!!

Kujaw

#850
Dreddem inspirowany jest kombinezon komandosa. Ów symbol wymyśliłem właściwie z dupy, czysta improwizacja. Śmigłowce wzorowane są na modelu Bell UH-1 znanych chociażby z Wietnamu, dodałem tylko skrzydła z działami.
Cytat: Johnny Napalm w 13 Czerwiec  2012, 15:06:29
Tytuł: Miał ropę na podwórku... nie żyję, rozpierdzielił mnie ten tekst.
:D Dzieki, to też był spontan.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Czaszka, irokez i łuk na plecach, martwy komandos i helikoptery... Masz tak samo zrytą bańkę jak ja ;)


Show Must Go On!!!

Rado

Yo Kujaw, przejrzałem Twój profil na digarcie i generalnie wszystkie prace są świetne. Najbardziej spodobał mi się Lobo u Ewy Drzyzgi heh. Ta jego nauczycielka siedząca na widowni i ten gościu gapiący się na cycki blondynki to fajny schemat. Lubię takie rysunki, które mają drugi plan. Facet zaraz pod logiem Tvn-u skojarzył mi się z tym
Spoiler
[Zamknij]
, a czaszka na kolanie ważniaka z tą grą o chodzącym kościotrupie pt. "Medievil".

Kujaw

No ten rysunek jest inny od reszty, bo przygotowałem go na konkurs, gdzie w jury był Simon Bisley :D A co do tego kolezki spod loga, to podobieństwo jest naprawdę przypadkowe.
W ogole ostatnio jestem dość natchniony. Dziś skończyłem rysunek, który został zaczęty ponad rok temu. Miała to być grafika dla kapeli blackmetalowej, którą wtedy formowalismy. Projekt upadł, więc i obrazek poszedł do schowka,ale jednak go ukończyłem. Uprzedzam jednak, że treść jest dość... kontrowersyjna. Sam prejekt kapeli miał być z założenia głupkowaty. Myślę, że wiele wyjaśni fakt, iż zespół miał się nazywać FETORIAL
http://www.digart.pl/zoom/7098782/FETORIAL.html
Rzeczony rysunek, ostrzegam, nie każdemu się spodoba :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Czy tylko ja nic nie widzę? Ciemność... widzę ciemność. Nic się nie pojawia u mnie jak klikam linka.
Lobo jest zarąbisty. Jak ci poszło Kujaw w tym konkursie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...