Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Huntersky

Zagram dla samego latania na pelerynie i laniu po mordach :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Jaruto

Podobno twórcy zatrudnili specjaliste który miał za zadanie, odwzorować realistyczne zachowanie się peleryny na przeszkodach takich jak gargulce np.
Ja jestem ogromnie ciekaw narzędzi detektywistycznych takich jak zdejmowanie odcisków palców a następnie poddanie je, analizie ;D
Nie da się też nie zauważyć, iż będzie można zwiedzać więcej terenów niż sam Azyl.
Czekam z wypiekami na twarzy :P

Dominic


Darth_Revan

Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Mel

A kto wie...Może i na PC się zdecydują.

Jaruto

#200
Wątpliwa sprawa. Jakby dodali też do PC to nie byłby to już exclusive. Taki chwyt marketingowy zachęca do kupienia gry wyłącznie na konsolę.

EDIT: Kolejna ciekawostka. Jeśli cię wykryją, to skrycie się na gargulcu nie będzie koniecznie oznaczać, że będziesz bezpieczny. Mogą strzelać do ciebie nawet w ostatnie miejsce gdzie poleciałeś się schować.

Altair

CytatA już myślałem, że nie zagram jokerem:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46197
Pier***** Microshit.....Te kutwy się zesrają,a nie podarują nam jednego exclusiva.Oby ich konsolkę czekał jak najszybszy zgon...

Dominic

Sony to kutwy bo za przeproszeniem gówno mają. MGS'a nawet stracił. A szybkiego zgonu to ja życzę fucking ps3. Sorry dla wszystkich fanów ps3, ale nie wytrzymałem.

Mihcim

XBOX Forces READY!
WAR IS BEGUN!!!

Altair

CytatSony to kutwy bo za przeproszeniem gówno mają. MGS'a nawet stracił.
Bo ktoś im go odebrał...Podobnie jak inne exclusivy.Za to słyszałem,że mamy dostać Gears of War 3.Nie mogę się doczekać.
CytatA szybkiego zgonu to ja życzę fucking ps3.
Z całym szacunkiem do Ciebie i twojego Xboxa,ale nie lubię Microshitu nie za to,że stworzyli swoje "dzieło" (konkurencja,konkurencją) lecz przez to,iż zaczęli nam zabierać dosłownie WSZYSTKO.Exlusivy,DLC itd,itd.Przyczynili się również do prasowej nagonki na PS3.Każde pismo,czy strona zawsze starają się podkreślić,iż Sony jest bee,Ps3 ssie itp.To fanboye Sony mają powód do płaczu,nie wy.
Posted on: 11 Czerwiec  2009, 22:41:22

 Ja bardzo się cieszę,że istnieją Xboxy,Wii i inne konkurencyjne konsole (te nieliczące się),ale to Microsoft,a nie Nintendo próbuje zabrać nam różnego rodzaju rzeczy,które stanowią serce marki PlayStation.Myślę,że jest to spowodowane tym,iż konkurencji najzwyczajniej w świecie brak pomysłów...

Huntersky

CytatWAR IS BEGUN!!!
War has begun.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

I ty chłopie siedzisz w Anglii? :P

Jaruto

Jak macie zaczynać wojnę to w innym topicu, ok?. To taka prośba moja ;D

Altair

Ja mam troszkę odmienną;zauważyłeś prowadzenie jakiejś wojny?Odpowiedziałem argumentem na hmmm...argument,a teraz mi wszystko związane z fanboyostwem zwisa.Wiem,który sprzęt jest lepszy i kropka.Nie zamierzam tego już ciągnąć.Więc proszę,nie udzielaj się gdzie nie trzeba.

Dla tych kumatych i tych mniej (to nie jest sarkazm):
OFFTOPIC OFICJALNIE ZAMKNIĘTY

Mihcim

Siedze w Anglii
WOW Pomylka jedna i juz Rozprawa
Fuckin Idjiiotz <-- kolejna pomylka
and anuther

Altair: nie jestem twoim chlopem, dziadu ;)