Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Pawcio


Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Mr. White

Świetne. Nie mam słów po prostu, ten Joker w stylu Jacka Nicholsona jest naprawdę cudny.

Cód, miód, i czekolada!

Huntersky

#272
Dobra robota :)
Posted on: 22 Czerwiec  2009, 11:15:55

 Mam ostatnio jazdę na militaria (znowu...), a szczególnie na nowe zabawki armii. Poza tym po raz kolejny gram w Crysisa i zachciało mi się narysować jakiś dość realistyczny egzoszkielet wspomagany...
I powstały te oto wojskowe piżamy!

PPM - > Otwórz obrazek = Pełen rozmiar

Od lewej: kamuflaż pustynny, leśny, śnieżny, skalny (górzysty?), epicki.

Jakby kto nie wiedział, co to jest egzoszkielet wspomagany, jadziem na wikipedię. A teraz słowo o tym, co to cudo potrafi. Otóż wymyśliłem sobie pancerz zbudowany z nanosuperinteligentnych włókien, który jest lekki, sam wykrywa, gdzie trafia w niego pocisk i utwardza w tym miejscu splot, dzięki czemu nie jest gorszy od płyt ceramicznych, a nawet lepszy, gdyż ważąc dużo mniej od nich, może być sporo grubszy. I tak 9mm kulki nic mu nie robią, wytrzyma serię z pocisków karabinowych, a nawet strzał z karabinu kal. 0.50 cala. Oczywiście nie jest idealny, w ogniu krzyżowym włókna muszą utwardzać się w wielu miejscach naraz i tworzą sploty dużo słabsze niż jeden wielki.

Pocisk leci i trafia.
Poza tym mamy tutaj HUD, system utrzymujący stałą temperaturę kombinezonu, dystrybutor morfiny, komputer pokładowy i oczywiście hydrauliczny system powiększający siłe żołnierza, reagujący na myśli użytkownika.
Już sobie wyobrażam akcję, w której taki pan przebija się przez ścianę i rozwala dziesięciu chłopa z M249. :3
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Huntersky

Widocznie amerykańska armia swoje koncepty zwędziła Crytekowi :P Poza tym starałem się, żeby zbroja była jak najmniej podobno do nanosuita, dlatego nie ma żadnych efektownych kamuflaży, boostu szybkości i zewnętrznych mięśni.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Filer


Posted on: 29 Czerwiec  2009, 23:12:35

 Hunter - rozumiem, że epicki jest wykorzystywany, gdy żołnierz chce niespostrzeżenie wejść na plan nowego filmu Manna? ;D

kelen

Ty to w painte robiles czy co?

Altair

Nie,w Gimpie,a jakość zmalała po zuploadowaniu na serwer fototube.pl (którego nie polecam).Powiem tylko,że na moim komputerze napisy,które tutaj nie są widoczne można odczytać bez problemu,podobnie jest z obrazkami,które były skalowane z bardzo dużych rozdzielczości,więc powinny być bardzo ładne.A okładka naprawdę jakimś cudem się udała (wersja 1.0 była o wieeeele gorsza ;) ) Szczególnie chciałem zrobić ładny tył,łudząco przypominający ten z Pecetowego Wieśka ;) A efekt z wyjątkiem wyżej wspomnianej złej jakości jest po prostu dobry (nie bardzo dobry,ale dobry :P ).

kelen

Zadna rzecz mi nie przeszkadza, ktora wymieniles, natomiast cos mi sie robi jak widze takie rzeczy, jaka ty masz na tej okladce przy logach wydawcy i oznaczeniu wiekowym. Nie widzisz dwoch roznych kolorow tla?
Do ladowania obrazkow uzywaj najlepiej imageshacka

Altair

Dzięki za zwrócenie uwagi.Poprawie to w finalnej wersji.Być może kolory się różnią,ponieważ m,mogłem to zwyczajnie przeoczyć robiąc dwie okładki na raz :P
PS.MUSZĘ zmienić format z JPG'a na PNG,bo lepsza jakość wydaje się być w tym drugim formacie.

Huntersky

Zmiana repertuaru! Zamiast brytyjskich agentów i prezenterów strzeliłem znaną skądinąd Olivię Wilde :)

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

a piersi to jej amputowali? :P Olivia nie ma zbyt dużych, ale bez przesady.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Huntersky

CytatŚwietnie Huntersky,mi jeżeli chodzi o rysowanie,sporo do Ciebie brakuje  Choć chciałbym zamieścić tu kiedyś swoje prace (jedyny w szkole mam 6 z plastyki
Dzięki :)
Skanuj, albo rób zdjęcia jeśli możesz. Chętnie popatrzę :)
___

No patrz Vincent, a myślałem, że jej nawet powiększyłem :P A poza tym:
- przy podnoszeniu rąk zazwyczaj tak jest :)
- http://hollywooddame.com/wp-content/uploads/2009/06/olivia_wilde_maxim_spread-3.jpg
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

Ale jednak chyba za malo cieniowania w okolicach piersi jest (trochę je podkreślić i będzie ok). Ale ogólnie rysunek super ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

A co mi tam,nabazgrałem kilka linii w 15 min. i wyszło ;)



Zapraszam do komentowania :) Aha,trochę sknociłem dłonie,ale to już z czystego lenistwa ;)
Posted on: 17 Lipiec  2009, 16:04:49

 Aż tak źle? ;)

Pawcio

No więc, przede wszystkim co mi się rzuciło w oczy to to, że szpony są o wiele za krótkie. Poza tym stopy wyglądają na takie plastusiowe. Dłonie faktycznie nie najlepsze. Poza tym znośnie, podoba mi się.

To może też coś swojego trzepnę:
Jedna z ostatnich prac. Wymyślona postać, Tony.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.