Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Under The Red Hood

Zaczęty przez The Man Who Laughs, 18 Grudzień 2009, 15:09:29

Anarky

Cytat: XIII w 24 Lipiec  2010, 09:59:00
Return of the Joker wcale nie jest taki dobry, to przeciętniak ze znakomitą retrospekcją w Arkham.

Jaki by nie był jednak, jest lepszy od Batman: Under The Red Hood
Uważam po prostu że jednak starsze produkcje animowane z Batmanem są po prostu lepsze, pod względem klimatu czy fabuły chociażby. Że o muzyce już nawet nie wspomnę, najogólniej mówiąc miały w sobie to coś. Dzisiejsze choć efektowne, to jednak są często pozbawione głębi. Jak już wspominałem w tym temacie, żaden problem dla DC Universe Animated Original Movies w przeciągu 2 lat zrobić 2-3 produkcje animowane z udziałem Batmana. Problem pojawia się jednak z poziomem, głębią czy jakimkolwiek przekazem wynikającym z filmu. Te produkcje tak naprawdę są bo są, jakieś takie bez wyrazu według mnie.
Ja wam pokażę!

XIII

Wg mnie te produkcje są bez wyrazu gdyż 70 min to zbyt krótki czas projekcji. Gdyby te produkcje trwały minimum 100 min to dałoby się z nich więcej wycisnąć. Za rok będziemy mieli zniszczone Year One.

Anarky

Pewnie i tak będzie, szkoda Year One. A co do Batman: Under The Red Hood film zbiera od widzów podobno dobre opinie, porównywany jest nawet do Mask of the Phantasm (co jest dla mnie niewyobrażalnym błędem). No cóż ilu ludzi, tyle opinii.
Ja wam pokażę!

m2reily

CytatWg mnie te produkcje są bez wyrazu gdyż 70 min to zbyt krótki czas projekcji. Gdyby te produkcje trwały minimum 100 min to dałoby się z nich więcej wycisnąć. Za rok będziemy mieli zniszczone Year One.

Zgodzę się z tobą, te filmy powinny być dłuższe, pozwoliłoby by to na głębszą fabułę. Może do czasu Year One coś się w tej materii zmieni?   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

Raczej nic się nie zmieni... Bruce Timm na Comic-Con stwierdził, że koszty byłyby wtedy zbyt duże. Oczywiście sam chciałbym zobaczyć dłuższe tego typu produkcje, ale z drugiej strony 70 minut, to nie jest aż tak mało. Co do Under the Red Hood... Wczoraj widziałem tak troszeczkę przelotnie, ale już mogę stwierdzić, że animacja jest świetna, Batek ma cały wachlarz zabaweczek, a jego umiejętności w walce chyba nigdy nie wyglądały tak rewelacyjnie, całkiem spora ilość krwi i cała masa trupów ;). Jak na razie dałbym 6,5/10.

PS: Największy minus, to jak zwykle słaby nacisk na fabułę...

XIII


Altair

Nie powinno być na upartego "W cieniu czerwonej maski"? ;/

Leon Kennedy

#172
Batman vs Czerwony Kapturek ;D O filmie jeszcze dwa słówka... Black Mask został całkiem nieźle ukazany ( wybuchowy charakter ;) ), szkoda tylko, że tak łatwo Joker go wykiwał na końcu z tą ciężarówką :P. Również wszystkie retrospekcje dzięki, którym bardziej poznajemy przeszłość Jasona i mamy możliwość liznąć jego wybuchowy charakter zaliczam na plus. Ocena końcowa 9/10

Anarky

Cytat: Leon Kennedy w 02 Sierpień  2010, 10:10:58
Batman vs Czerwony Kapturek ;D

Dokładnie miałem to samo skojarzenie, pytanie tylko gdzie jest wilk  :D
Ja wam pokażę!

XIII

Data premiery uległa zmianie film będzie dostępny już w ten piątek.

Anarky

Chyba niemal wszyscy film zdążyli dawno obejrzeć więc data premiery jest mało istotna :D
Ja wam pokażę!

Mel

Dla mnie jest istotna. Nie ma to, jak seans Under The Red Hood w lepszych warunkach niż DVDrip, czy avi ;) Już za kilka dni lecę kupić płytę.

Anarky

No właśnie, chyba że ktoś prowadzi swoistą kolekcję DVD
Ja wam pokażę!

kelen

Ja osobiście filmu również jeszcze nie widziałem, cierpliwie czekam na premierę DVD w Polsce.

XIII

Widział ktoś już ten film w fizycznym sklepie typu Media Markt.