Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Bruce Wayne Series

Zaczęty przez Mr. White, 25 Czerwiec 2009, 20:51:40

Mr.G

Q, co do podróży to w pełni się zgadzam, można by ukazać jej jak najwięcej, a jednocześnie wplątywać to co się dzieje w Gotham, na przykład knucie spisku przeciwko Bruceowi przez jakichś konkurentów z firmy.
Serial mógłby mieć na przykład 3 sezony opowiadające w kolejności o okresach przed wyjazdem na treningi, sama podróż i powrót dojrzałego już Wayne'a do miasta.
Ducard to świetny pomysł, Maxie, właściwie mógłby być tam jedną z ważniejszych postaci.

Altair


Kadaver

W jednym z odcinków mógłby trafić na cyrk odmieńców,w którym spotkałby młodego Killer Croca.   

Ralf

Ciekaw jestem jak by wyglądał serial The Bruce Wayne Series ?

Leon Kennedy

Zapewne inaczej niż poczynania młodego Clarka, a tak serio to możemy sobie tylko gdybać... i na tym się zakończy.

Mr.G

Co złego jest w gdybaniu? To świetna okazja dać się ponieść wyobraźni jak wspaniały mógłby byc, w naszej prywatnej wizji, taki serial. Oh, ah...

Kadaver

Fakt,że Superman Donnera pokazał genezę Supermana nie przeszkodził w powstaniu  Smalville,więc może kiedyś jednak doczekamy się Bruce Wayne Series(idąc za tym przykładem, zobaczylibyśmy  pierwszy odcinek w 2028 roku).   

Leon Kennedy

Sam bym z chęcią zobaczył taki serialik, ale jeśli zostałby rozbudowany do granic możliwosci jak Smallville... to dziękuje.

Mr.G

Nie oglądałem wszystkich sezonów Smallville, zaledwie jeden, który ostatnio leciał na tvn7, to był chyba 3. Serial dostarcza wiele niepotrzebnych wątków i to jest jego minus, ale poza tym jest jednym wielkim smaczkiem dla fanów Kal-Ela, dla przykładu chociażby kolorystyka ubrań Clarka. Gdyby mieli robić serial o mdłości Bruce'a to na pewno wzorowali by się na Smallville, między innymi by nie powielić jego błędów. Dlatego nie chciałbym jakiś 8-9 sezonów, ale krótki, a konkretny serial.

Mathes

#24
Pomysł na serial w którym Bruce podróżowałby, i zbierał doświadczenie wydaje mi się ciekawy. Jednak nie chciałbym czegoś w stylu "Tajemnice Smallville". Co mam na myśli? przede wszystkim wiele niezgodności z komiskem, i nie potrzebną ciągłość. Myślę 8 sezonów, i 9 w drodze to o wiele za dużo, i zaczyna robić się to modą na sukces. Tego chciałbym uniknąć w serialu o młodości Bruce'a Wayne'a. Myślę że takowy serial powinien mieć, około dwóch lub trzech sezonów. Trzy sezony do według mnie i tak bardzo dużo, bo podobnie jak przedmówca, oczekiwałbym którkiego, acz konkretnego serialu.