Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Hercules 3d

Zaczęty przez Kadaver, 28 Maj 2013, 21:29:09

Kadaver

Renny Harlin, re?yser Szklanej Pu?apki 2 i Piekielnej G??bi kr?ci w?asn? wersj? Herculesa. W roli tytu?owej wyst?pi Kellan Lutz, Scott Adkins zagra króla Amfitriona. W pozosta?ych rolach m.i.n Liam McIntyre, Spencer Wielding. Podobno film ma by? bardziej w stylu Gladiatora ni? 300.
Lutz mi raczej nie pasuje na Herculesa. Ju? zdecydowanie wola?bym Adkinsa lub McIntyre'a.

LelekPL

Naprawdę potrzebny jest temat o Herculesie 3D? Harlin to był dobry reżyser, ale od 15 lat nie zrobił nic specjalnego, tym bardziej musząc pracować w kategorii PG-13.

Btw, robiony jest oddzielny film o Herculesie z Dwaynem Johnsonem. Za tamten zabiera się Brett Ratner.

Kadaver

Ja lubię filmy na podstawie mitologii greckiej, więc Hercules 3D mnie ciekawi.

XIII

Mitologia grecka ma gorzej niż gry i komiksy , nie doczekała sie nawet jednej dobrej ekranizacji.

jakura

Ja mam duży sentyment do Herculesa z Kevinem Sorbo:) Pamietam jak za młodu na wakacjach nad jeziorem szliśmy z kuzynami przez ciemny las do ośrodka gdzie był telewizor żeby oglądać :D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

franek

XIII - "Jazon i Argonauci" i oryginalne "Starcie Tytanów" z 1981 to naprawdę dobre filmy.


Show Must Go On!!!

Rado

#6
Cytat: jakura w 29 Maj  2013, 23:32:10
Ja mam duży sentyment do Herculesa z Kevinem Sorbo:) Pamietam jak za młodu na wakacjach nad jeziorem szliśmy z kuzynami przez ciemny las do ośrodka gdzie był telewizor żeby oglądać :D

A ja, będąc w górach, ubolewałem, że nie mamy telewizora w góralskiej chacie i mi mój serial ucieknie, heh. Generalnie też mam duży sentyment i byłem fanem serialu i tych kilku pełnometrażowych filmów.

Troja z Pittem i Baną była niezła.

Niech sobie robią te filmy z Herkulesem. Zobaczymy co wyjdzie.

Kadaver

Cytat: franek w 30 Maj  2013, 09:58:24
XIII - "Jazon i Argonauci" i oryginalne "Starcie Tytanów" z 1981 to naprawdę dobre filmy.

Do tych filmów dopisałbym jeszcze Ulissesa z Kirkiem Douglasem i "Hercules in the Haunted World" Mario Bavy.

jakura

Starcie Tytanów (ani stare ani nowe) mi nie podeszło. Ale Troja faktyczie była niezła. No i rewelacyjna Odyseja z Armandem Assante:D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Kadaver

#9
Mnie się jeszcze podobały Hercules against Moonmen i Hercules z Lou Ferrigno. Może nie są to filmy z górnej półki, ale na pewno dużo lepsze, niż sugerowało by to oceny na Imdb.
W nocy z piątku na sobotę na Axn Sci fi o godzinie 00:45 mozna obejrzeć Hercules against Moonmen.


jakura

E tam, ja bardziej czekam na Hercules: the Tracian Wars. Projekt 3D mnie nie przekonuje:/
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Kadaver

Ja czekam na jedno i drugie.

KowalkiewiczLukasz

Oby bogowie byli pokazani tak jak w Troji że niby są ale ich nie ma a nie jak w wielu innych mitologicznych filmach że siedzą sobie w chmurkach :)



Kadaver

Harlin zapowiedział, że to będzie coś pomiędzy Gladiatorem, a Clash of the Titans, więc różnie może być.