Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kupowanie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez fido4444, 18 Sierpień 2012, 15:51:48

Johnny Napalm

U mnie sprawa sprzedaży The Dark Knight Returns jest już nieaktualna.
Dzisiaj wymieniłem go na... Narodziny Venoma. Heh, możecie powiedzieć, że obniżyłem poziom, ale skoro Egmont ma wystartować za trochę ponad pół roku z dodrukiem Powrotu...
No, a teraz chodzi on nawet za 150-180zł, co jest wg mnie rozbojem w biały dzień. Poczekam i kupię za te dziewięć paczek. A może i mniej, bo mam kartę zniżkową.
W sklepie w Metrze Centrum ich szef zaproponował mi przy skupię... 17zł. To ja mu grzecznie podziękowałem za tą propozycję. Venom chodzi nadal za te cztery dychy, więc jakiś tam interes zrobiłem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Co Cię skłoniło, żeby się pozbywać oryginału? Pamiętam, że jak kupiłeś TDKR to wychwalałeś (moim zdaniem słusznie zresztą) ten komiks w co drugim poście. Oczywiście możesz robić co zechcesz ze swoimi komiksami, ale wymienienie oryginału na wydanie polskie to jak dla mnie zamiana siekierki na kijek. Nie masz żadnych błędów w tłumaczeniu, no i tego wczesnego scenariusza Millera do czwartego rozdziału też brak w dodatkach PL.

Zatrakus

@Rado: Ja akurat rozumiem Johny'ego- jest jakby wi?kszy komfort z posiadania wydania w j?zyku rodzimym. Nie chodzi nawet o zrozumienie fabu?y, ale w?a?nie o ten komfort czytania, obcowania z komiksem, pozbawionego tej wewn?trznej "deszyfracji", jaka nast?puje przy kontakcie z j?zykiem obcym(chyba, ?e zd??y?o si? ca?kowicie do niego przyzwyczai?, poprzez bardzo cz?sty i regularny kontakt z nim).
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Johnny Napalm

Hm... no cóż, Zatrakus po części napisał co mną kierowało. Nie to żebym nie łapał o co chodzi czytając komiks, ale co do tekstu scenariusza, ni będę zgrywał się na takiego super lingwistę, musiałem nieraz korzystać ze słownika do pomocy. Scenariusz oryginalny mam poza tym na dysku, o ile się niemyle - i go nie skasowałem.  :P
W grę wchodzi jeszcze twarda oprawa, ok można mówić, że nie jest niezbędna do dobrego czytania albumu, ale jednak to ułatwia jego przechowywanie. No i gdzieś go można zabrać w plecaku, bez obawy, że po podróży będzie wyglądał jak morda Jigsawa. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

XIII - bo 3 razu nie będzie jak na razie. U nas wydano DKR w 2002, potem pierwsze wznowienie w lipcu tamtego roku a teraz zapowiadają DRUGIE wznowienie... chyba dobrze rozumuję?


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Franek, czepiasz się słówek. Wiadomo, że chodzi o trzecie wydanie. No i ma być w przyszłym roku. Ok, jest wielce prawdopodobne - lepszy i bezpieczniejszy zwrot w przypadku Egmontu. Zakomunikował to ich redaktor naczelny, jak słyszałem z dobrego źródła. Znając życie, ja stawiam na pojawienie się albumu w sprzedaży gdzieś na późną wiosnę przyszłego roku.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

MC_Canticle

#66
Mam do sprzedania kilkadziesiąt komiksów Batmana (+ kilka Green Lantern i Earth 2), w tym również całe kolekcje. Wszystkie egzemplarze są anglojęzyczne i były wydane w USA. Niestety część z nich jest nieco zalana, co jest przedstawione na poniższych fotkach. Były one robione pod światło tak, aby maksymalnie uwypuklić wszystkie widoczne ślady zalania. Generalnie większość komiksów jest w lepszym stanie, niż to by się mogło wydawać na zdjęciach. Nie wpływa to w żaden sposób na czytelność komiksów, a na półce wygląda dokładnie tak samo.

Komiksy wyceniałam na podstawie cen, w jakich sprzedały się na ebayu + oczywiście obniżyłam ceny wszystkich komiksów.

Z chęcią przyjmę uwagi odnośnie cen, ponadto wszystkie kwoty podlegają negocjacji, oczywiście możliwe są upusty jeśli ktoś kupi więcej naraz, zwłaszcza pojedynczych egzemplarzy, spoza kompletów. Obiór możliwy w Zielonej Górze, na Śląsku lub wysyłka czymkolwiek ktoś sobie życzy.

The Batman Chronicles: (całość 160 - 170 zł), Zdjęcia
  • VOL 1
  • VOL 2
  • VOL 3
  • VOL 4
  • VOL 5
  • VOL 6 - lekko zalany
  • VOL 7 - zalany
  • VOL 8
  • VOL 9
  • VOL 10
  • VOL 11

DC Showcase Presents Batman: (150 – 160 zł), Zdjęcia
  • VOL 1 - zalany
  • VOL 2
  • VOL 3
  • VOL 4
  • VOL 5

Brave and the Bold, Batman Team-Ups: (60 – 70 zł), Zdjęcia
  • VOL 1 - zalany
  • VOL 2
  • VOL 3

Batman in the 40s, 50s, 60s, 70s, 80s: (140 – 150 zł), Zdjęcia
  • Batman in the Forties
  • Batman in the Fifties
  • Batman in the Sixties - zalany w rogu
  • Batman in the Seventies - lekko zalany w rogu
  • Batman in the Eighties - lekko zalany w rogu

The Greatest Stories: (70 zł za całość), Zdjęcia
  • The greatest batman stories ever told vol. 2 (1988) - lekko zalane na dole
  • Batman the greatest stories ever told vol. 1
  • Batman the greatest stories ever told vol. 2

Batman Beyond: (80 - 90 zł za całość), Zdjęcia, Zdjęcia 2, Zdjęcia 3
  • Batman Beyond - industrial resolution (zalany prawy górny róg)
  • Batman Beyond - Hush Beyond (zalany prawy górny róg)
  • Batman Beyond - 10 000 Clowns (lekko zalany)



Tyle jeśli chodzi o komplety, poniżej są pojedyncze egzemplarze:


  • Batman the movies - (1997) – zalane
    40 zł, Zdjęcia
  • Batman featuring two-face and the riddler (1995) - lekko zalane
    25 - 30 zł, Zdjęcia
  • Batman vs. Two- Face (2008)
    50 zł, Zdjęcia
  • Batman Under the Cowl (2010) - lekko zalany
    40 - 50 zł, Zdjęcia
  • Batman Arkham City (2011)
    60 zł, Zdjęcia
  • Batman Arkham Unhinged  (2013) - zalany
    40 zł, Zdjęcia
  • The Black Casebook – The stories that inspired Batman R.I.P (2009) - zalany
    40 zł, Zdjęcia
  • Batman Secrets of Batcave (2007) -  lekko zalany
    50 zł, Zdjęcia
  • The Greatest Imaginary Stories (2010) - lekko zalany
    50 zł, Zdjęcia
  • The Strange Deaths of Batman (2009)
    60 zł, Zdjęcia
  • Batman- the Scarecrow Tales (2005) - lekko zalany w rogu
    50 zł, Zdjęcia
  • Batman – Battle for the Cowl Companion (2009) – zalany
    20 – 25 zł, Zdjęcia
  • Batman Begins – The Movie and Other Tales of the Dark Knight (2005) – zalany
    20 zł, Zdjęcia

Green Lantern oraz Earth 2: (100 zł za wszystkie latarnie, 50 zł za Earth 2), Latarnie, Earth 2

  • Green Lantern Corps Fearsome vol.  1 - zalene
  • Green Lantern New Guardians the Ring Bearer vol. 1 - lekko zalana[/s[
  • Green Lantern the Revenge of Black Hand vol. 2 - zalene
  • Green Lantern Sinestro vol. 1 - lekko zalane

  • Earth 2 vol.1 (2013)

JOKER567

Mam tylko jedno pytanie czy ty te komiksy trzymałeś w piwnicy czy czytałeś w wannie że takie zalane
"Śmiejcie się ze mnie, bo jestem inny.
Ja śmieję się z was, bo jesteście tacy sami..."

MC_Canticle

Cytat: JOKER567 w 17 Lipiec  2013, 13:02:33
Mam tylko jedno pytanie czy ty te komiksy trzymałeś w piwnicy czy czytałeś w wannie że takie zalane

Takie już je dostałam, więc nie, nie trzymałam ich w piwnicy i nie, nie kąpałam się z nimi ;)

JOKER567

nie spoko tylko chciałem się upewnić
"Śmiejcie się ze mnie, bo jestem inny.
Ja śmieję się z was, bo jesteście tacy sami..."

Nightrain

#70
Cytat: MC_Canticle w 17 Lipiec  2013, 12:46:53Obiór możliwy w Zielonej Górze, na Śląsku lub wysyłka czymkolwiek ktoś sobie życzy.
No to na Śląsku, czy w Zielonej Górze? Bo ta którą znam ma do Śląska daleko. To znaczy Dolnośląskie to niby sąsiednie województwo, ale... Nie ważne, jeżeli odbiór osobisty miałby się odbywać tam gdzie myślę http://www.online-utility.org/image/ImageCache?file=8/8b/POL_Zielona_G%C3%B3ra_map.svg/800px-POL_Zielona_G%C3%B3ra_map.svg to byłbym zainteresowany Earth 2 i Beyondem 10 000 Clowns [ze względu na rekomendację kelena?] z tym, że nie chcę wydawać tylu pieniędzy na cały komplet Beyonda :/

Valar Morghulis

Łubudu

Chciałbym kupić:
Green Lantern Sinestro vol. 1
Green Lantern the Revenge of Black Hand vol. 2
Batman Under the Cowl
Moja wstępna propozycja: 70 zł plus koszty wysyłki (do Torunia). Może być?
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Juki

Hej :)

Od razu uprzedzam, cynk o forum dostałam od znajomego, gdy spytałam go, czy zna jakieś miejsce, gdzie mogłabym sprzedać komiks z Batmanem ;)

Mam na sprzedaż Batman: the Dark Knight Vol. 1 Knight Terrors. Dla zainteresowanych, zdjęcie tutaj: http://img268.imageshack.us/img268/4002/pd40.jpg

Czytany raz. Cena: 70 złotych plus wysyłka. Możliwy odbiór osobisty na terenie Warszawy. Dla zainteresowanego mogę wystawić aukcję prywatną na Allegro.

Pozdrawiam :)

Rado

#73
Na pewno biorę SCARECROW TALES.

Jeśli Nightrain zrezygnowałby z tego jednego Beyonda, to byłbym ewentualnie zainteresowany całym tym kompletem.

BATMAN VERSUS TWO FACE również mnie interesuje.

Ewentualnie chciałbym jeszcze dogadać się co do SECRET OF THE BATCAVE. Musiałabyś taniej to wycenić. Chcesz za swój lekko zalany egzemplarz 50 złotych, a nówka na MvM obecnie w cenie promocyjnej kosztuje 53 zł.

Możemy się dogadać tutaj albo na privie.

PS. W punkcie dziewiątym pojedynczych albumów zaplątały się nie te fotki.

MC_Canticle

Wysłałam PM do wszystkich zainteresowanych.

Cytat: Nightrain w 17 Lipiec  2013, 18:48:50
No to na Śląsku, czy w Zielonej Górze?

Na Śląsku lub w Zielonej Górze.

Cytat: Rado w 17 Lipiec  2013, 22:02:13
PS. W punkcie dziewiątym pojedynczych albumów zaplątały się nie te fotki.

Zaraz to naprawię, dzięki za info :)