Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

 Trochę artów mi się nazbierało, więc chętnie się podzielę :) Nie wiem ilu fanów ją pamięta ale co tam, jedna z moich ulubionych postaci z JL/JLU  ;D

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Słabe... W ogóle do dupy...















A tak serio to genialny art!!!! :D

BlackBat

Matkooo, jak mi skoczyło ciśnienie :D  Dziękuję pięknie, ogromnie mi miło :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Naprawdę bardzo fajna gra światłem. Zmieniłbym może tylko lekko wyraz jej twarzy, ale to pewnie było zamierzone i to już kwestia subiektywna. Wrzucaj więcej! :)

BlackBat

Ołówek daje ogromne możliwości, to dlatego :) Tak, Ace miała w sobie coś psychotycznego, może nie do końca udało mi się to oddać, ale cieszę się, że całość się podoba :) W większości mam szkice bo ostatnio nie mogę się zebrać by coś dokończyć  ::)



Chyba nikt się nie obrazi za Kida i Artemis z YJ ;)



Jason, Dick i Damian



Na koniec taka mała pierdółka  ;D Wrzucę więcej jak poznajduję to, co mi się wala po kątach :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Naprawdę świetne prace, bardzo fajny styl... Nie tyle stawiający na realizm i idealne oddanie proporcji co na komiksowy klimat... Super.

BlackBat

Dzięki, dawno nie dostałam tak miłej opinii :) Szczególnie, jeśli chodzi o styl bo nadal nad nim pracuję.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

No, no... bardzo ładnie rysujesz. Flash i ta babeczka są na prawdę bardzo śmiechowi - gęba sama się uśmiecha. Wszystko jest w jednym, wypracowanym przez ciebie stylu, to się ceni. Czekam na więcej. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Dzięki, cieszę się że tak uważasz! :) Mam nadzieję, że nie przeszkadzają wam szkice, chętnie wrzuciłabym jakąś skończoną pracę ale zawsze więcej bazgram niż kończę  :-\



To naszkicowałam dzisiaj, raczej nie trudno odgadnąć moich ulubionych bohaterów ;) Forum pewnie pomniejszy, ale powinno się otworzyć w całości jak weźmiesz w osobną kartę.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Maxie Zeus

Bardzo ciekawy styl :) taka karykaturalna manga. Bardzo mi się podoba, talent masz bez dwóch zdań :)

BlackBat

Serdeczne dzięki, faktycznie wcześniej rysowałam mangowo teraz staram się znaleźć coś swojego, chociaż pewnych naleciałości się chyba nie pozbędę :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Naprawdę świetny styl, widać, że wyćwiczony dogłębnie. ;)
Po półrocznej przerwie trochę pobawiłem się tabletem i rysowałem Lizarda, ale totalnie z pamięci. Bardziej chodziło mi o kilka ćwiczeń zwiazanych z cieniowaniem niż z oddaniem takiego samego villiana. Nawet nie patrzałem wtedy na żadne jego zdjęcie:

To w sumie pierwszy rysunek w takim stylu, zamierzam nim się bawić dalej.

BlackBat

Styl wymaga jeszcze bardzo dużo pracy, ale mam nadzieję, że się uda ;) No, no powiem Ci, że dobra praca ze światłocieniem naprawdę rzuca się w oczy :) Podkreśliłabym nieco bardziej kontrast przy krawędziach i cień rzucany przez brodę. Jak na pół roku przerwy to very nice :D Tak trzymaj i wstawiaj co tam stworzysz nowego.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Dzięki wielkie! Mam w planie jeszcze kilka prac w najbliższym czasie. Każdy styl wymaga ciągłej pracy, ale naprawdę myślę, że Twój stoi już w tym momencie na bardzo wysokim poziomie.
sam po sobie widzę, że jak się przestaje rysować na długi czas to potem ciężko się zebrać żeby coś narysować do końca. ;)

BlackBat

Nie ma za co! Grunt to się nie poddawać :) I naprawdę bardzo się cieszę na tak miłą opinię, w kwestii stylu zawsze miałam kompleksy i nie sądziłam, że aż tak się spodoba na forum!
No to czekam na kolejne rysunki! Trzeba ten dział rozruszać ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"