Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Hydro

A byście się zdziwili jakby do TDKR dubbing dopierdzielili :P
It's a funny world we live in.

franek

Ja im kurna dam dubbing, to się nie pozbierają.


Show Must Go On!!!

Juby

U mnie na szczęście od 17:45 będą grać z napisami. Na film się wybieram w środę 16 i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

franek

koniecznie zdaj relacje.


Show Must Go On!!!

Rado

Cytat: Hydro w 29 Kwiecień  2012, 18:19:15
A byście się zdziwili jakby do TDKR dubbing dopierdzielili :P

Pod Batmana głos oczywiście podkładałby Pazura. Radosław.

Altair

W zwiastunie z dubbingiem najbardziej spodobały mi się głosy Thora, BW i troszkę agenta Culsona (chyba tak to się pisze?). Całość faktycznie jakaś taka drętwa... Czy Tonyego nie podkłada przypadkiem Tomek Karolak? Przez moment miałem takie wrażenie... W każdym razie do kina na pewno pójdę na wersję z napisami, potem pomyślę nad oglądnięciem wersji z dubbingiem.

Rado

Wg Filmwebu, pod Iron Mana, głos podkłada Mariusz Bonaszewski. Pełna lista tutaj http://www.filmweb.pl/film/Avengers+3D-2012-371515/cast

Dezerter

Prostując to co tutaj napisano to jakieś 80% zwiastunowej obsady dubbingu, nie pojawi się w gotowym dubbingu (chyba, że w innych rolach). SAME zwiastuny (2)  zdubbingowano pewnie gdzieś w okolicach stycznia, bo pierwszy z nich pojawił sie przed "Czasem wojny" (premiera 13 stycznia 2012) a drugi niedługo później, kiedy nikt jeszcze nie miał skompletowanej obsady dubbingu. Właściwy dubbing zaczęto nagrywać gdzieś pod koniec marca br. a wiec długo po pojawieniu się zdubbingowanych zwiastunów. Po prostu dubbing SAMYCH zwiastunów jest bardzo często robiony na szybkiego, więc nie przykłądałbym do niego większej wagi. Wystarczy sobie porównać niemiecki dubbing do zwiastuna "Mrocznego rycerza" z gotowym dubbingiem. Różnica jest naprawdę duża. Raczej pewnej jest to, że nie grozi nam dubbing na poziomie "Fantastycznej 4" gdzie był poniżej wszelkiej krytyki, bo za dubbing Avengersów odpowiada inne studio dubbingowe.

A co do samego 3D to troche się o nie obawiam, bo film nie był nagrywany kamerami 3D tylko do niego konwertowany, więc moga wyjść z tego "Piraci z Karaibów" gdzie 2D udawało 3D.

rocklee

Obejrzałem film i co mi się rzuca w oczy jako najlepsze?...


HULK! nigdy nie był tak zabawny, ostry, silny!

Altair

Film na razie ma naprawdę dobre opinie! Kto by pomyślał, że wszystko wyjdzie tak jak trzeba... Kurcze, nakręcam się ciągle i nakręcam... Naprawdę nie mogę się doczekać.

JaRo II

Do kina na pewno się wybiorę. Jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów tego roku. Jednakże sprawa z dubbingiem mnie dobiła i ten znaczek " od 8 lat"... Oby tylko film utrzymał poziom, bo zacząłem się teraz obawiać, że może być to produkcja lekko familijna jak "Fantastyczna Czwórka", a to by mi już całkiem zmiażdżyło psychikę.
A tak swoją drogą, to w końcu Red Scull pojawi się w tym filmie, czy były to tylko plotki? Bo sam jeden Loki jako wróg na tylu herosów to trochę mało.
Co do zwiastunu- bardzo ciekawy. Świetna scena, gdzie bohaterowie stoją obok siebie na środku ulicy i czekają na nieznane. Naprawdę z niecierpliwością czekam na ten film, ale i jednocześnie z obawami. Po prostu, przez te głupie dubbingi i ograniczenia wiekowe, obawiam się, że może wyjść z tego historyjka dla dzieci.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

rocklee

Jak chcesz to cię pocieszę i narobię apetytu jednocześnie nie zdradzając nic, wejdź tu i nie bój się, filmu ci nie popsuje.

Spoiler
W filmie ginie ważna postać, loki to kawał drania w kilku sytuacjach, hulk na końcu jest genialny, będziesz zrywał boki ;)  I czy loki jest sam? otóż nie, a jak zostaniesz po napisach to zobaczysz kto go przysłał ;)
[Zamknij]

Leon Kennedy

Hmm... Narobiłeś mi ochoty na film na który i tak jestem mocno nakręcony :D. Cud, że moje kino puszcza Avengers, bo już straciłem nadzieję związane z niegdyś świetnym Kinem Świt.

LelekPL

200 mln dolarów w pierwszy weekend dla Avengers! Spodziewa?em si?, ?e Avengers pobij? rekord otwarcia, ale nie a? tak. Naturalnie trzeba teraz czeka? na to jakie film b?dzie mia? nogi, ale z racji tego, ?e nie b?dzie mia? wielkich rywali w najbli?szym czasie i recenzje zbiera co najmniej bardzo dobre to 500 mln w Stanach jest wi?cej ni? mo?liwe. Ca?y czas mówi?em, ?e b?dzie to najwi?kszy sukces finansowy tego roku, ?wiadczy?y o tym miejsca w rankingach "most anticipated" i ogólnie bardzo pozytywne nastawienie do tego filmu. Jedyny film, który mo?e mówi? w tej chwili o podobnym poziomie budowania pozytywnego napi?cia przed premier? to Prometeusz, ale i on zmaga si? obecnie z zarzutami odno?nie kategorii wiekowej. Ale wracaj?c do tematu to no naprawd? czapki z g?ów przed bohaterami Marvela. ja id? ju? w pi?tek... o ile w moim kinie b?dzie wersja bez dubbingu.

Wed?ug mnie ten rekord jest nie do pobicia dla The Dark Knight Rises. Film Nolana i jego promocja nie ekscytuje na razie wielu ludzi, jest mocno krytykowany jeszcze przed sam? premier?. Wi?kszo?? materia?ów promocyjnych zosta?a ch?odno przyj?ta przez fanów i przez opini? publiczn? (?arty z g?osu Bane'a, niezadowolenie z Hathaway, mia?kie zwiastuny). Jedyny pozytyw TDKR to chyba tylko poprzedni film, który i tak zmaga si? obecnie z, wed?ug mnie kompletnie niezas?u?on?, ?atk? filmu "przereklamowanego".

Kwiatek

Avengers, Prometeusz  oraz Amazing Spider-Man s? robione w 3D czyli dro?szy bilet za kino, ostatni Batman -  Nolana nie wi?c inne filmy maj? ju? przewage w sukcesie finansowym. Ludzie narzekali przy Mrocznym Rycerzu, ?eby potem zachwyca? si? filmem. Wole sposób kampani twórców Batmana czyli jak na mniej pokaza? ni? w  jak najwi?cej wypu??i? zwiastunów  kinowych i TV  czego ma si? wra?enie zobaczenia  3/4 filmu.
Zwiastun Justice League w wersji zwiastuna Avengers
Kilka zabawnych filmików o Avengers
What Does Nick Fury Do?
http://www.youtube.com/watch?v=WmDD6adII6g&feature=related
Justice League Trailer (Avengers Style) Parody
http://www.youtube.com/watch?v=xyNXnuHNF8k&feature=autoplay&list=UUkan4ZKlryf94OFFZc53Ojg&playnext=1
Hi, I'm a Marvel...and I'm a DC: The Avengers and Batman
http://www.youtube.com/watch?v=4-Mw8PSw2cE&feature=channel&list=UL