Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co po "Batmanach" Nolana

Zaczęty przez EricDraven, 21 Marzec 2011, 17:51:11

Johnny Napalm

...I zagra doniczkę.

Gościu mi imponuje, to że trenował przez całe swoje życie i trzymał zawsze wysoką formę fizyczną, jak widać nie poszło w las. Mistrzu właściwie rozpoczął swoją karierę filmową w okolicach czterdziestki. Ma jeszcze wiele do nadrobienia. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado


Leon Kennedy

Muszę przyznać, że obsada nieźle przemyślana i mi całkiem pasuje :D

Rado

Całkiem nieźle, prawda? Średnio lubię Phoenixa, trochę mi on koło dupy lata, ale reszta, moim zdaniem w porządku. Szczególnie Zsasz i Croc...

Leon Kennedy

Szczerze chciałem kogoś wyszczególnić, ale jak tak patrzę to myślę sobie... super obsada :). Wszyscy bardzo mi pasują do swoich ról.

LelekPL

Nie wiem tylko czy John Hamm by?by wstanie przypakowa? do roli w tym wieku, tym bardziej, ?e nigdy nie by? znany z dobrej budowy. Ale i tak jest to lepszy pomys? ni? Joe Manganiello, którego te? cz?sto widuj? w tych fanowskich "castingach". Hamm przynajmniej umie gra?. Na Wayne'a sam nie wiem kogo bym chcia?. My?l?, ?e jest sporo m?odych talentów w Hollywood, którzy mogli by zagra? troch? m?odszego Wayne'a ni? Hamm i którzy lepiej wpasowaliby si? w potencjalny Justice League. Na razie nie mam nikogo konkretnego na my?li i licz? na równie nieprzewidywalny casting jak w przypadku BB. Bale by? ?wietny (i tak?e wtedy by? moim faworytem do roli), bo potrafi? gra? ?wietnych psychopatów. Hamm natomiast jest dobrym aktorem, ale g?ównie komediowym, poza tym jedynie wygl?da jak Wayne... i to tylko z twarzy. Co do z?oczy?ców to najbardziej podoba mi si? Phoenix niekoniecnzie jako Hush i Fassbender, te? niekoniecznie jako Zsasz, ale by?oby to ciekawe na pewno. Cranston wydaje si? by? natomiast idealny do tej roli, podobnie zreszt? jak Oldman.

Osse

Po namyśle. Doszedłem do wniosku, że jeśli nowy Batman będzie robiony pod Ligę Sprawiedliwych, to wcale aż tak od wizji Nolana nie odejdzie.
Trzeba wziąć pod uwagę to, że pod "Ligę Sprawiedliwych" jest robiony też nowy Superman, gdzie producentem jest Nolan. Bez sensu byłaby nagła zmiana konwencji przy Batmanie.
Patrząc na trailery: wydaje się, że Superman został tak zbatmanizowany, jak to tylko możliwe. (a trzeba pamiętać - to niemal idealne przeciwieństwa...)

Wniosek: Liga Sprawiedliwych nie będzie bajkowa ani nierealistyczna. A tym bardziej komiczna jak filmy Schumachera.

Leon Kennedy

Zobaczymy. Sam jestem myśli, że będzie ona w miarę realistycznie przedstawiona, ale nie do bólu, bo co za dużo to nie zdrowo... Zresztą Bale i tak nie zagra, a Nolan nie będzie reżyserował. Więc nie będzie, aż takiego ciągu do realizmu ;)

kelen

CytatTrzeba wziąć pod uwagę to, że pod "Ligę Sprawiedliwych" jest robiony też nowy Superman, gdzie producentem jest Nolan.

Snyder przypadkiem na Comic-conie nie potwierdził, że właśnie NIE jest robiony pod Ligę?

Altair

Niby potwierdził, ale kilka osób z ekipy MoS puściło swego czasu farbę o tym, że nowy Superman będzie wielowymiarowy jak pierwszy Iron Man jeżeli chodzi o budowę nowego uniwersum.

Leon Kennedy

Je?li tak to wielka szkoda :'( Mia?em w ko?cu nadziej? na fajne zaz?bienie si? postaci w swoich filmach i potem Justice. A tak to chyba dostaniemy osobny film.

Altair

Batman Beyond jak dla mnie mógłby wyglądać tak:

Stary Bruce Wayne - Harrison Ford
Stary Joker - Alan Rickman
Barbara Gordon - Helen Mirren (http://www.stopklatka.pl/filmowcy/osoba.asp?oi=2116)
Dick Grayson - Daniel Day-Lewis
Terry McGinnis - Ryan Gosling (http://www.stopklatka.pl/filmowcy/osoba.asp?oi=23882)

bart-allen

http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

camel

Jak bra? Fassbendera to na Wayne'a. ?wietny aktor, nie jest wiele ni?szy od Bale'a (1 cm) a na bank wra?enia przednie. Cho? po roli Magneta chyba to ma?o mo?liwe.

LelekPL

Fassbendera równie? móg?bym zobaczy? w roli Wayne'a. Szybciej ni? Hamma na pewno. A to, ?e gra? Magneto wielce nie przeszkadza. Chris Evans te? gra? Human Torch i Kapitana Ameryk?.