Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

kelen


Q

#481
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)


Juby

No nareszcie. Tak my?la?em, ?e g?upim zagraniem by?oby wypuszczanie tych klatek i czekanie z wypuszczeniem trailera do poniedzia?ku.

Trailer jest krótki i na jednym oddechu (ci?gle narastaj?ca muzyka, bez wielkiego wybuchu). Wreszcie pokazano nam sceny walk, a na pierwszy plan rzucaj? mi si? genialne zdj?cia (drugi Oscar z rz?du panie Pfister?). Zwiastun nie ma takiej mocy jak trailer do TDK i na pewno nie jest od niego lepszy, ale ostatnia scena (która IMO odwo?uje do sceny "Backup" z BB) nadrabia braki. Bale z zarostem, walcz?ca Catwoman, du?o wybuchów - troch? zabrak?o "tupni?cia stop?", ale z tego co pokazano jestem zadowolony. ;)

I jeszcze komentarz co do Bane'a. Ju? czyta?em wiele narzeka? jaki to on ma?y w porównaniu z Batmanem. Ja tam wcale tego nie odczu?em ogl?daj?c trailer, ale g?os ma fajniutki (te przeci?ganie wyrazów, jakby by? jakim? szlachcicem). ;)


Podsumowuj?c - jest dobrze, teraz dawa? plakaty.

Adriann

Ojj....mi się podobało..:D to nie to co trailer TDK ale i tak było super,nie moge sie doczekać filmu;)

Juby

I jeszcze jedno spostrzeżenie. Do tej pory zakładałem, że te bójki setki ludzi na ulicy i latająca maszyna Batmana w dzień, to będzie finałowa sekwencja akcji TDKR. Ale po zwiastunach TDK tak samo myślałem o pościgu, a w trailerze widzę możliwość innego finału, toczącego się w nocy (2:12 - rozmowa gacka z Catwoman i to ujęcie policji nocą). Może Nolan znowu ukrywa przed nami finał.

PS: Kiedy będzie można pobrać trailer w HD z BC, bo nie chce mi się ściągać, żadnego programu do pobierania z YT?

Hydro

Trailer REWELACYJNY. Podoba mi się najbardziej, ma w sobie nutę dramatyzmu, czego zabrakło w poprzednim. 

0:55 - 1:06  :O
It's a funny world we live in.

kelen

Juby, http://tdkr07202012.com/ tutaj w viewing options są linki do ściągnięcia.

cukier

jednak będzie dużo batmana w świetle dnia, ale po tym trailerze nie przeszkadzam mi to.

kelen



Wie ktoś z kim tutaj Bane rozmawia?

cukier

jakis szef tej giełdy, na którą napada Bane ze swoim wojskiem imo =]

kelen

Chyba faktycznie, Bane ma tutaj bodajże tą kurtkę, co na jednym ze zdjęciu, które właśnie pochodzi ze sceny z giełdą.

cukier

Przynajmniej wyja?ni?o si?, ?e nie Miranda Tate wspina si? w tej studni, tylko Bruce.

wow, teraz przeklatkowa?em to wida?, ?e Bane spycha z tej skarpy Blake'a.

reasomuj?c ogólnie, bardzo miodny trailer.

kelen

? Ktoś serio twierdził, że Miranda Tate wychodzi z tej "studni"? :D

cukier

tak, wyczytałem to chyba na tym forum, ale nie jestem do końca pewien :)