Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Funky

Otóż Lindy Hemming wspominała o tym że Bane doznał kontuzji i mam nadzieję że doznał jej na twarzy ;)

Hydro

Cytatsłyszałem opinie, żę gdy filmowy bane zobaczyłby policjanta i staruszkę, to najpierw zabiłby staruszkę, nie pamiętam z czego to i czy dobrze to zapamiętałem, ale coś takiego było.

Nie staruszkę, tylko kobietę w ciąży ;)
It's a funny world we live in.

rocklee

No jakoś tak ;)


Co do tej kontuzji... to chyba oczywiste, że chodzi o kontuzję iż odczuwa ból i musi mieć maskę która mu dostarczy tego znieczulacza.

Mikidraw

Hmm..troche tutaj podam swoj? wizje genezy Bane'a
Wiemy przecie? ?e Josh Pence zagra m?odego Ra's al Ghula, a Aramis Knight (tak my?le) zagra m?odego Bane'a. Pewne jest ?e Ghul i Bane to by? nauczyciel i ucze?, podejrzewam ?e Bane b?dzie brany za jakie? niezwyk?e dziecko, które b?dzie czczone , b?dzie jakim? symbolem (to moja wizja tylko), postanowi? ?e trzeba zwi?kszy? jego mo?liwo?ci , i uczyni? go silniejszym , co? pójdzie nie tak, b?dzie mia? problemy z oddychaniem, Ghul bedzie znajomym Dr. Pavela , który wykona maske pozwalaj?c? na swobodniejsze oddychanie i znieczulenie.

Rado

Cytat z najnowszego artykułu w EW:

CytatBane has a small army, a mean muzzlelike mask (visual inspiration: baboon mouth as painted by Francis Bacon

Jakby co, to to jest ten rzeczony obraz...


Patryk02099x

Eeee... może na koszulkach będą mieć nadrukowany ten obraz?  :o

Funky

Mógłby ktoś napisać czy głos Bane`a był dubbingowany? Jak był to z jednej strony to dobrze bo przynajmniej będzie można zrozumieć Hardy`ego ale z drugiej strony wolałbym aby można było go zrozumieć kiedy miał maskę na twarzy. I oczywiście jak faktycznie musiał być dubbingowany to cholerstwo to musiało mocno przylegać do twarzy.

Juby

Był, w masce na planie Hardy nie mógł nic mówić, wszystkie jego kwestie nagrano później.

LelekPL

CytatA g?os Bane'a rzeczywi?cie w pierwszym zwiastunie brzmia? lepiej, ale obecny du?o si? nie ro?ni. Mam nadzieje ze w filmie wyjdzie tak, ze nie bezie mi przeszkadza? w ogl?daniu.

Przytocz? tutaj Juby'go.

No nie wiem czy si? tak nie ró?ni. W "Gotham's Reckoning" brzmi w miar? podobnie, ale przy drugiej kwestii nie brzmi nawet jak g?os Hardy'go. Pierwsza wersja by?a znacznie lepsza wed?ug mnie i zastraszaj?ca. Mam nadziej?, ?e w filmie, przy wi?kszej ilo?ci dialogów, wypadnie to lepiej.

Juby

My?la?em Jordan, ?e nie ogl?dasz trailera, ale g?os Bane'a jak widz? znasz. ;)

"When Gotham is ashes..." brzmia?o genialnie. Teraz Bane brzmi moim zdaniem tak samo wyra?nie (a mo?e nawet mniej wyra?nie, bo nie rozumia?em jego "Reckoning" dopóki kelen nie napisa?, ?e takie co? mówi), ale mniej przera?aj?co. Wszystko wyjdzie w praniu, jak to si? mówi.

LelekPL

A widzisz, dalej nie widzia?em. Po prostu na youtubie zjecha?em troch? ni?ej i tylko pasek widzia?em. Poprzewija?em na kwestie Bane'a, ?eby wys?ucha? g?osu bo nas?ysza?em si?, ?e si? zmieni? i chcia?em si? upewni?. Ale fakt, przewa?y? brak samokontroli ;)

"When Gotham is ashes..." to by?a ?wietnie dostarczona kwestia. W?a?ciwie ona przekona?a mnie kompletnie do tej postaci

Juby

Wiesz co, sam trailer daje nam dużo nowych ujęć, ale jest tak zlepiony, że pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Spoilerów nim praktycznie brak, więc nic by cię nie zabolało jego obejrzenie. Ale rób jak uważasz, mnie też nikt nie zmusi do obejrzenia prologu, ani klipów, które pewnie nas zaatakują dziesiątkami. :P

Johnny Napalm

Daje plusy dodatnie za:
- g?os Bane'a
- ciuchy, które on nosi
- no i chyba... dobra niech b?dzie, aktor do tej roli coraz bardziej mi pasuje. Sam si? dziwi?, ?e to napisa?em.
Plusy ujemne:
- jeden, za to w tej samej kategorii jak u Catwoman. Chodzi o mask?. Jest to troch? infantylne nosi? co? takiego na przedzie. To chyba z zabawkowego wzi?li, z serii Lego Bionicle.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Wiadomo czemu ją nosi. Teraz ukazać to w wiarygodny sposób i będzie gitez ;)

Funky

Jak dla mnie jego maska jest genialna, gdyby tak wyglądał w komiksie, serialach animowanych byłbym fanem tej postaci. A tak niestety komiksowy Bane po prostu mnie irytuje w swoim ciasnym wdzianku (fetysz BDSM?) z maską meksykańskiego wrestlera. Pod względem designu Bane Nolana wygląda o wiele lepiej (fantastyczna robota pani Hemming)