Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Hydro

#435
No to i ja si? pochwal? moimi skromnymi zbiorami.


Komiksy



I z bliska:







Co do 'Batman: Odgapiona Zbrodnia', to by? dodatek dla jaj do prezentu na imieniny od kumpla, ?eby nie by?o ;)

I oryginalny 'Zabójczy ?art' z 1991 roku, zapewne 70% userów go ma, ale co tam, dla mnie to pere?ka ; D




Filmy





Mia?em równie? Batman: Antologia na DVD, ale sprzeda?em, z racji planów jej kupna na Blu.


Ksi??ki + gra



W planach nowelizacja 'Batman Returns' i MO?E 'Batman Forever'.


Figurki



Oczywi?cie figurek z Batmanem mia?em pierdyliard (nawet te Kennerowskie z okresu Batmana i Robina), ale rozesz?o si? po m?odszych cz?onkach rodziny. Te dwie sobie jednak zostawi?em : D Dodatkowo do ka?dej figurki by?a folia z napisem 'Crime Evidence', ale gdzie? si? zapodzia?y.

A tu z bliska karta Jokera (tak? sam? trzyma? Gordon pod koniec BB).




Na ?cianie jeszcze ten plakat:




No, to tyle :)
It's a funny world we live in.

franek

Skromne ale na półce ładnie wygląda :)


Show Must Go On!!!

Rafalinda

Gratuluję kolekcji.
Coś tak dużo tych wydań z "Mrocznym rycerzem". Czemu?

Nie widać figurek ani tej karty :(. Czy tylko ja tak mam?

daniello32

Nom, ja też nie widzę figurek i karty....

franek

Ja też, ale z opisu brzmi nieźle.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Franek, nie wiem czy tak skromnie, oczywiście ktoś taki jak np Kelen miażdży wszystkich, ale kolekcja Hydra jest całkiem spoko - zazdroszczę tej kolekcji klasyków, ich wszystkich nie mam, choć też jest tego trochę u mnie.
Jak zrobi się zimniej to może posiedzę w chałupie i zrobię foty swoim komiksom. Z filmów to mam tylko te dwa ostatnie Batmany - jeden na vhs i dvd, a drugi tylko na dvd.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

daniello32

No, z Kelenem to chyba nikt się równać nie może. Moja kolekcja też nie jest na razie jakaś super obszerna, mam mniej pozycji niż Hydro, ale nie powiem, rozrasta sie :D

franek

Nie mówię że kolekcja Hydro jest nudna, bo jest pod względem chociażby tytułów komiksowych bezbłędna, ale kolekcjonera jeszcze tu nie widać.
Bez urazy dal ciebie, Hydro


Show Must Go On!!!

kelen

Gdyby przeliczyć niektóre z komiksów Hydro na złotówki i wziąć pod uwagę, które z nich są rarytasami, to wtedy to wcale się nie wydaje małą kolekcją ;)

Post Merge: 30 Kwiecień  2012, 17:58:14

Pozwoliłem sobie poprawić zdjęcia, które nie działały.

Hydro

Dzięki Kelen :)

CytatCoś tak dużo tych wydań z "Mrocznym rycerzem". Czemu?
Nie nie, pierwsze zdjęcie w Filmy mogło wprowadzić trochę w błąd - faktyczne filmy (płyty) są w dolnym rzędzie, na górze to slipcovery ;]

CytatNie mówię że kolekcja Hydro jest nudna, bo jest pod względem chociażby tytułów komiksowych bezbłędna, ale kolekcjonera jeszcze tu nie widać.
Bez urazy dal ciebie, Hydro
Ależ skąd, sam nie nazwałbym siebie kolekcjonerem :D Dlatego że w sprawie Batmana nic nie kolekcjonuję, po prostu kupuję te komiksy, które są warte uwagi, oraz obowiązkowo wszystkie filmy + wybrane animacje.
It's a funny world we live in.

Rafalinda

#445
O, teraz widzę.
Dzięki za wyjaśnienie odnośnie filmów Hydro. Ja mam podobnie w kwestii zbierania komiksów.
Staram się wybierać tylko takie, które uznam za warte ponownego przeczytania oraz godne tego by komuś pożyczyć w celu wkręcenia w świat Bruca. Komiksami z lat 60tych na pewno by mi się nie udało ;)


Myślę, że czas już na mój mały update. Czekałem z tym bo myślałem, że wylicytuję Azyl Arkham pl i wrzucę razem ze wszystkimi nowościami. Niestety komiks na allegro osiągnął tak absurdalną cenę, że sobie podarowałem. To samo z Hushem nr 2. Walczyłem o pierwszego, ale cena dosięgła 150zł więc sobie darowałem. Zwłaszcza, że stan tego komiksu zostawiał wiele do życzenia, a dwa że zaraz pojawiła się nowa oferta tego zeszytu w znacznie lepszej kondycji. Niestety, znów cena około 140zł. Za Husha 2 nie dam więcej jak 100 i to z bólem serca, bo komiks najzwyczajniej w świecie SSIE. Pierwsza część rozbudziła nadzieję, na jakąś fajna zaskakującą opowieść, lecz to co nam na końcu zaserwowali autorzy, jest przerostem ambicji nad dobrym pomysłem. Cała śmietanka Gotham zleciała się do Metropolis? WTF?!
I skąd tam Gordon? A sama końcówka to jedno wielkie nieporozumienie. Słabe to było i moooocno naciągane. Dlatego ten komiks nie jest dla mnie wart więcej jak 70zł. 100zł to maks i kręcenie nosem.
Dziś zaczęła się trzecia aukcja i wciąż walczę, ale tylko do stówy.

No ale dość o przykrych rzeczach. Ostatnie 2 tygodnie na allegro to dni pełne emocji i napięcia bo oprócz Hush2 i Azyl Arkham pojawił się równie "Black and White". Czekałem cierpliwie do końca aukcji i w ostatniej minucie przelicytowałem jakiegoś allegrowicza  8). Tym samym zdobyłem swoje pierwsze TM-Semic


A żeby kolekcja polskich wydań się powiększała, zalicytowałem również to:



Happy :D
Do tego odebrałem swoją przesyłkę z Multiversum i przy okazji zobaczyłem gdzie ta miejscówka się znajduje (Dzięki Kelen).



Batman "Knight of Vengeance" jest FE-NO-ME-NA-NY. Tam wszystko jest niesamowite i zaskakujące, zwłaszcza końcówka i to kim jest Joker=WOW! Ale najbardziej  mi się podobały pomruki Thomasa..mhrrrrrr.
Jestem cholernie zadowolony z zakupu. Historia Graysona również fajna, zwłaszcza ten polski akcent ;). Chociaż nie przepadam za elementamii fantasy w uniwersum Batmana to mimo wszystko wrażenia pozytywne. Historii Deathstroke jeszcze nie czytałem ale liczę, że będzie trzymał poziom chociaż drugiej opowieści.
Pierwsze strony Batgirl Lesson i od razu banan na twarzy. Poczucie humoru to jest to czego najbardziej brakuje mi w najnowszej serii. Typowy studencki skrót historii Batmana, Robinów i Batgirl w wykonaniu Steph rozbawił mnie aż miło :D




A pro po figurek. Ja mam tylko jedną i prezentuje się tak:



Kiedyś chciałem kupić grę Arkham City w wersji kolekcjonerskiej z figurką Batmana, ale jak zobaczyłem wykonanie tej statuetki to zrezygnowałem. Brzydko by się ten plastik komponował z ręcznie malowaną Cain. Różnica w wykonaniu jest ogromna. Jak się jeszcze kiedyś skuszę na jakąś figurkę to tylko porcelanową.


franek

Ta Batgirl jest zarąbista, zazdrościć.


Show Must Go On!!!

kelen

CytatZa Husha 2 nie dam więcej jak 100 i to z bólem serca, bo komiks najzwyczajniej w świecie SSIE. Pierwsza część rozbudziła nadzieję, na jakąś fajna zaskakującą opowieść, lecz to co nam na końcu zaserwowali autorzy, jest przerostem ambicji nad dobrym pomysłem. Cała śmietanka Gotham zleciała się do Metropolis? WTF?!
I skąd tam Gordon? A sama końcówka to jedno wielkie nieporozumienie. Słabe to było i moooocno naciągane. Dlatego ten komiks nie jest dla mnie wart więcej jak 70zł. 100zł to maks i kręcenie nosem.

Zgadzam się w 100%.

CytatBatman "Knight of Vengeance" jest FE-NO-ME-NA-NY.

A nie mówiłem? ;)

Tą humorystyczną historię Batmana już widziałem jakiś czas temu, jest po prostu genialna. Muszę w końcu sam ruszyć dupę do przeczytania tego zbiorczego.

Johnny Napalm

Heh, ja w swoim czasie kupiłem blekenwajty za 10 zł od sztuki, bo akurat był nowy sprzedawca co myślał, ze to zwykła zeszytówka.
ładna kolekcja, Rafalinda.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Moja skromna komiksowa bat-kolekcja:

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

I jeszcze stare zeszytówki:

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]