Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

franek

zgadzam się z vincentem, ale rocklee też ma trochę racji. Może przesadziłeś z tym "ambitnym" ale film ma szanse i to spore. Z drugiej strony to i tak inna liga co filmy DC w ogóle a nie tylko dorobek Nolana.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Cytat: franek w 11 Czerwiec  2012, 22:33:44
zgadzam się z vincentem, ale rocklee też ma trochę racji. Może przesadziłeś z tym "ambitnym" ale film ma szanse i to spore. Z drugiej strony to i tak inna liga co filmy DC w ogóle a nie tylko dorobek Nolana.


No filmy DC takiego wspaniałego dorobku to nie mają poza Batmanami Nolana. Jest w prawdzie Watchmen i mocno podciągane pod DC Droga do zatracenia i Historia przemocy, ale jest też sporo bardzo przeciętnych i słabych filmów.

Charism

Cytat: Juby w 11 Czerwiec  2012, 20:54:04
Z tych wszystkich spotów i trailerów wynika, ?e gadanie o du?ej ilo?ci tradycyjnych efektów to by?a bujda (CGI wylewa si? z ekranu, ale na szcz??cie jest to bardzo dobre CGI).

To obejrzyj to.

http://www.komiksynaekranie.com/2012/06/ponad-20-minut-materialu-z-planu-the-amazing-spider-man/


Cytat: Juby w 11 Czerwiec  2012, 22:27:17
A o CGI w Batmanach Nolana chyba sam nie wiesz co piszesz. Efekty w obu filmach tworzone by?y w bardzo ma?ej ilo?ci i z podobnym skutkiem. Nie widz? nawet jednego uj?cia z BB, które by si? pod tym wzgl?dem postarza?o na tle "Mrocznego rycerza".

Twarze 'potworków' po halucynach Scarecrowa, czy ogólnie Wayne-kolejka.

Leon Kennedy

Kolejka fajna, twarze "potworków" faktycznie słabe.

CytatSpoko, możesz lubić Spidermana, ale nie wiem jak to w ogóle porównywać do TDK. Wg mnie w ogóle inna liga filmów, tasiemce Marvela, a dorobek Nolana.

Dokładnie. Zatem skończy porównywać, bo zaczyna się jak w innym temacie robić... Na koniec powiem tylko, że oba filmy to inne podejście, konwencja i kogo obchodzi ile w gruncie rzeczy zarobią, skoro wiadomo, że oba się sprzedadzą, to pewniaki.

Altair


kelen

Altair, czytanie opisów do filmów zawsze jest warte ;)

CytatUwaga! Jakość dubbingu w zwiastunie nie pokrywa się z jakością dubbingu do samego filmu -- zwiastun dubbingowano przed rozpoczęciem prac nad polską wersją filmu, w której usłyszeć będzie można inne głosy.

Q

Niestety tendencja polskich dystrybutorów, by dawać tylko filmy 3D i dodatkowe wypuszczać część kopi z polskim dubbingiem akurat mnie zniechęca od pójścia do kina :/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

U mnie w jednym z kin (do którego zazwyczaj chodzę, bo mam bliżej i jest fajniejsze) film wychodzi dopiero w piątek, ale w Heliosie będą puszczać TASM już od środy. Po obecnych recenzjach, które zbiera film wnioskuje, że jednak się skuszę na seans.

Altair

Cytat: kelen w 22 Czerwiec  2012, 18:09:42
Altair, czytanie opisów do filmów zawsze jest warte ;)

Kelen, czytanie postów też może dużo przynieść... Widzisz to "NA RAZIE"? ;)
Close enough ;)

Na razie to brzmi średnio, oby dubbing w filmie stał na troszkę wyższym poziomie. Poza tym dystrybutorzy zawsze dużo ostrzegają przed finalnym efektem, a w kinie zazwyczaj jest gorzej: patrz Avengers i głos Tonyego chociażby.

kelen

Widziałem to "na razie". Ale jaki jest sens oceniać jakość dubbingu do filmu, skoro trailer był robiony na odwal się? Nie trzeba oceniać tego, co będzie w kinach przez jego pryzmat.

Altair

Dlatego wyraziłem nadzieję, że w filmie będzie to na lepszym poziomie, right? Tym bardziej, że jak już wspomniałem, dubbing w Avengersach niewiele się zmienił od wersji trailerowej. ;)

Rado

Cała scena ze złodziejem samochodów. Co prawda na youtube pojawiła się już dziesięć dni temu, ale może ktoś z Was, tak jak ja, nie miał okazji jeszcze jej zobaczyć.

http://www.youtube.com/watch?v=xdxHat8dXp0

Normalnie jakbym się wybierał na film, to bym raczej nie oglądał nic poza trailerem( przy Avengers oglądałem wszystko co było dostępne przed premierą i potem żałowałem), ale nowego pająka sobie raczej odpuszczam. Nie chce mi się w tym pseudo 3D oglądać. Wolę później, siedząc na kanapie.

Charism

Sam jeste? 'pseudo 3d'. :P To jest najprawdziwsze 3d jakie mo?na osi?gn??. Poza tym - multikino zapowiada wybor 2d/3d ;)

A scena, kolejna ju?, wygl?da ?wietnie. : )

Rado

Jeśli dają wybór- to świetnie, przy Avengers nie mieliśmy takiego luksusu. W takim razie jeszcze rozważę wypad do kina. Z początku byłem nakręcony na film, ale jakoś straciłem ostatnio zainteresowanie nowym pająkiem...

Hydro

W kinie IMAX leciała będzie tylko kopia z napisami 8)
It's a funny world we live in.