Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Juby

Ja za ten nieśmieszny i homofobiczny dowcip teraz na każdym forum będę jeździł równo po TASM. Specjalnie dla tego trolla. :P


rocklee

Dostałeś jakiegoś hopla z tymi obrazkami? +10 do dowcipu?

franek

Dajcie sobie spokój, najpierw w tym temacie rocklee wyjeżdża z TDK a potem jeszcze ktoś wrzuca Brokeback Mountain, no i po co? To jest temat o TASM, a wy robicie z tego jakieś trudne sprawy :/


Show Must Go On!!!

Hydro

Cytat: Juby w 03 Maj  2012, 17:21:34teraz na każdym forum będę jeździł równo po TASM. Specjalnie dla tego trolla. :P
...sam przy okazji stając się trollem.

I koniec tej bezsensownej dyskusji.
It's a funny world we live in.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Adriann

Nie działa mi na tej stronce,nie będe ściągal tego szitu,nie macie innych linków z innych źródel?

Rado

#456
Można przecież na YouTubie obejrzeć.  http://www.youtube.com/watch?v=FpKPiHYJc54

"You found my weakness. Its small knives" hehe

Leon Kennedy

Mnie się ciągle podoba. Świetny przeciwnik, bardzo go chciałem w jakiejkolwiek części. Garfield bardziej mi pasuje na Parkera i na Pajęczaka niż Toby. Myślę, że będzie dobrze. Chodź ponownie originu nie mam ochoty oglądać, bo całkiem niedawno go widzieliśmy :-\ Zobaczymy.

PS: No i Emma jest prze słodka. Chodź żali mi trochę Mary Jane.

Rado

#458
W sumie to już dziesięć lat minęło, od tego poprzedniego originu.

Jakby tym tropem poszli z Batmanem, no to za trzy lata mamy nowy początek.

Leon Kennedy

Jak dla mnie to i tak niezbyt dużo. Jednak w sumie ciężko zacząć od nowa bez originu ;)

rocklee

Spoilery co do originu i sceny ze z?odziem:

Spoiler
Origin b?dzie inny, bo peter b?dzie inny, prawdziwy geniusz, z tego co teraz wiadomo to ojciec mu co? wszczepi, a gdy ugryzie go paj?k, to uaktywni? si? jego moce.  Do tego fakt i? wszystko b?dzie ?ci?le powi?zane z oscorpem i najwi?kszym przeciwnikiem peter'a, czyli osbornem.
Co do sceny ze z?odziejem, to by? spot, gdzie peter d?u?ej ci?gn?? ?art, gdy strzela? z wyrzutni to robi? sobie jaja. Do tego peter b?dzie t?umaczy? co? o tym, ?e jako spider-man jest trollem, mo?e sobie pozwoli? na wszytko, ostre ?arty, bo nosi mask? i jest nietykalny.
[Zamknij]

LelekPL

niekoniecznie, w Batmanie Burtona tylko do niego nawiązali w flashbacku. Można to tak zrobić

Juby

Trailer bardzo mi się nie podoba, w przeciwieństwie do poprzedniego. :-/ Praktycznie te same ujęcia, te same zakończenie, w dodatku po nim wnioskuje, że może zostać powtórzony błąd z filmu Raimiego i Parker znowu będzie nam narratorował cały film (a to jest strasznie denerwujące). :P Tylko scena z "nożykiem" fajna. ;) Ale po SM3 obiecałem sobie nie chodzić więcej na pająka do kina, więc zobaczymy co powiedzą recenzenci.

Adriann

Mi sie też bardziej poprzedni trailer podobał;)

Altair

Genialny trailer, pełno akcji, lekki dowcip no i... Czy tylko dla mnie sceny web-swingingu są o wiele lepsze niż te z poprzednich filmów? Genialne uchwycenie akcji w locie. No i jeszcze Lizard, do którego byłem średnio przekonany... Ass-kicker! :D