Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

rocklee

Co możecie powiedzieć o tytułach w soundtracku? http://www.batcave.com.pl/2012/06/sciezka-dzwiekowa-do-the-dark-knight-rises/

Gdy pojawiła się lista do the amazing spider-man, to można było coś wywnioskować i fajnie to zrobił portal heroesmovies.pl

Na temat tdkr, jeszcze nikt takiej analizy nie zrobił, a możliwe iż ktoś zobaczy coś, na co ktoś inny nie wpadnie, więc jak myślicie, co można wywnioskować z tej listy.

LelekPL

No Juby, ja byłem pierwszy raz na początku tego roku, na Mission: Impossible i... NA PRAWDĘ warto. Jest to całkowicie inne przeżycie kinowe i zdecydowanie bardziej warte podwyższonej ceny niż filmy w 3D.

Skoro tylu z nas planuje jechać akurat do Wawy na ten film, to bym nawet zaproponował jakiś wspólny wypad. Tyle, że ja nie mam pojęcia jakiego dnia będę mógł jechać (lipiec będzie chaotyczny jeśli chodzi o pracę). Postaram się być w dniu premiery, ale to tylko marzenia na razie. Byłbym jednak wdzięczny użytkownikom, którzy dowiedzą się jako pierwsi, że można rezerwować bilety na TDKR, gdyby podali taką informację na forum. Ja na pewno taką informacją się podzielę, jeśli się o tym dowiem... oczywiście po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsc dla siebie ;)

vincent

Ok ja jestem za jakimś zlotem w Wwce. No i ciekaw tego IMAXa jestem strasznie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

No ja zach?cam jak najbardziej tych co maj? to szcz??cie i wiedz? jakiego dnia b?d? jechali, ?eby si? zgada? i w wspólnym batcave'owym gronie obejrze? ten film. Ja bym si? potem do??czy? z du?a ch?ci?, gdy b?d? ju? co? wi?cej wiedzia?.

camel

A ja z IMAX-u w Wawie mam przystanek do domu więc jak ktoś będzie na pierwszym IMAX-owym obrazie, podbijcie do typka w koszulce/bluzie Legii Warszawa ,a mogę trzem osobom ogarnąć nocleg u siebie, i fajny balet z okazji zakończenia trylogii :)

Leon Kennedy

Hmm bliżej mam do Katowic i chyba tam ( oczywiście w kinie Imax ) będę oglądał. Czy będzie to pokaz przedpremierowy czy ciut późniejszy to się jeszcze okaże i wtedy można się zgadać, a nawet trzeba ;)

Patryk02099x

Leon, pisałem do katowickiego IMAXu i na razie nic nie wiedzą na temat nocnych seansów. Jeśli taki będzie to się na pewno wybiorę, bo transport mam już załatwiony, oby się tylko nie rozmyślił.  ::)

Hydro

Ja na 100% będę w Wawie lub Łodzi - do tych IMAXów mam najbliżej. Jeżeli nie będzie seansów o północy, w grę wchodzi piątkowy seans wieczorny: 20, 21.

BTW, IMAX Poland już zaktualizował swoje zdjęcie w tle na banner z Banem i zniszczoną maskę Batmana. Zaczyna się ;D
It's a funny world we live in.


vincent

Dopiero teraz ogarn??em nazwy soundtracku, które moim zdaniem mog? du?o zdradza? na temat struktury filmu (chyba, ?e u?o?one s? zupe?nie inaczej ni? film - wtedy mój post jest nic nie warty ;))

1. A Storm Is Coming (0:37)
2. On Thin Ice (2:55)
3. Gotham's Reckoning (4:08)
4. Mind If I Cut In? (3:27)

Gdzie? do tego momentu od pocz?tku filmu pojawia si? Bane, Batman postanawia powróci?.

5. Underground Army (3:12)
6. Born In Darkness (1:57)
7. The Fire Rises (5:33)

W tej cz??ci Bane dobiera si? do ty?ka Batmana, masakruje go i ?amie.

8. Nothing Out There (2:51)
9. Despair (3:14)
10. Fear Will Find You (3:08)
11. Why Do We Fall? (2:03)
12. Death By Exile (0:23)

W tej cz??ci Bruce przechodzi ró?ne stadia rozpaczy, ale znajduje si??, by jeszcze raz wróci?, da? z siebie wszystko.

13. Imagine The Fire (7:25)
14. Necessary Evil (3:16)
15. Rise (7:11)

Ostatnie zmagania z Banem. Koniec filmu.

Taka wolna interpretacja ;) Sampli nie s?ucha?em, nie chc? marnowa? sobie seansu i dopiero w kinie us?ysze? muzyk?.

Pozdro
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee

Napisz? i? znalaz?em ca?kiem fajn? interpretacj? zako?czenia, troch? sobie rozkminia?em i dosz?em do takiego zagadkowego zako?czenia tdkr.

Dwa ostatnie tytu?y necessary evil oraz rise... czy?by batman pokona? bane'a, ale przyp?aci? to zdrowiem, albo co bardziej szokuj?ce, zabi? bane'a i z?ama? swoj? zasad?? a je?li tak, to po z?amaniu tej zasady, co oznacza rise?

LelekPL

Takie kawałki jak Mind if I cut in? może równie dobrze odnosić się do Catwoman. Dużo nam to nie mówi.

Nie można za bardzo sugerować się tytułami w soundtracku. Choćby ten do TRONA: Legacy, kończył się jedną z melodii zatytułowanych "Flynn Lives"... jeśli ktoś oglądał film wie, że to nie do końca prawda.

Charism

Wow, Zimmer się rozwija! Niesamowite. Zapowaida się kolejny wspaniały OST.

Mind If I cut in?, The Fire Rises oraz Why Do We Fall <3

Juby

"Mind If I Cut In" od pierwszej sekundy skojarzy?o mi si? z Catwoman (mam nadziej?, ?e to b?dzie jej motyw przewodni, bo jest fantastyczny i bardzo ró?ny od tego co s?yszeli?my w "Arkham City" i smyczków Danny'ego Elfmana).

A z tych fragmentów zdecydowanie jeden wybija si? ponad wszystkie. "Why Do We Fall" podniesie temperatur? w kinie o 200 stopni je?li b?dzie tak podnosi? napi?cie w fina?owej akcji filmu jak robi to ten pó? minutowy fragment. :o

Charism

Cytat: Juby w 14 Czerwiec  2012, 14:48:50
"Mind If I Cut In" od pierwszej sekundy skojarzy?o mi si? z Catwoman (mam nadziej?, ?e to b?dzie jej motyw przewodni, bo jest fantastyczny).
Tak. : ) A juz zupe?nie utwierdzi? mnie w tym...komentarz do teo sampla na soundcloud - "Don't Be Shy..." Idealnie pasuje do tego utworu. : )

Cytat: Juby w 14 Czerwiec  2012, 14:48:50
A z tych fragmentów zdecydowanie jeden wybija si? ponad wszystkie. "Why Do We Fall" podniesie temperatur? w kinie o 200 stopni je?li b?dzie tak podnosi? napi?cie w fina?owej akcji filmu jak robi to ten pó? minutowy fragment. :o

I znów si? zgodz?. Mam nadziej? tylko, ?e nie bedzie to tylko ci?g?e narastanie, lecz ze dostaniemy jakie? 'BA-WA-DA-BOOOM' na koniec. : )