Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wątpliwości

Zaczęty przez Gieferg, 05 Wrzesień 2008, 12:12:24

Maxie Zeus

CytatW filmie Joker po prostu obraca sie, a po ujeciu, w którym jeden z jego ludzi odwraca nieprzytomnego Batmana na plecy, Clown juz i (a wlaściwie podskakuje) w ich kierunku z nozem w prawej dloni
Noo... czyli problemów ze wzrokiem nie mam ;)

Juby

Cytat: Crane w 20 Wrzesień  2008, 15:00:28
Swoją drogą z ciezarówki wychodzi Joker i DWÓCH jego ludzi. Jeden zostaje porazony prądem a drugi... znika. Oczywiście mozna to sobie wytlumaczyc tym ze mógl zostac obezwladniony przez policjanta który jechal z Gordonem, ale i tak dziwnie to wyszlo, zresztą to nie jedyny taki glupi moment w tym filmie. Niestety.

Kiedy wychodzil tam drugi czlowiek Jokera Crane?  :P Przeoczylem to? Z TIRa wyszedl Joker i koleś, który siedzial obok niego. Nie widzialem tam nikogo wiecej.

PS: Jeśli jednak bylo jak mówisz, to przeciez czytaleś scenariusz. Powinno tam pisac, co sie stalo z tym drugim.

Crane

Gdy Joker wypelza z wraku, tuz po tym jak wstaje z lewej strony ekranu widac wychodzących z PRZYCZEPY dwóch ludzi.

W scenariuszu nie ma nic na ten temat.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Rzeczywiście miałeś rację, jakoś umknęło to mojej uwadze:


Ale zapewne było tak jak mówisz, to pewnie koleś siedzący obok Gordona, wziął go na muszkę, albo po prostu zwiał, gdy zobaczył jak jego kumpla poraził prąd. Taka mała, nic nie znacząca szparka w scenariuszu.

vincent

Czy ktoś może mi wyjaśnic, jakim cudem Batman wygiął lufę karabinu ala Superman? (scena ze Scarecrowem)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

(A)nonim

He's a goddamn Batman
I miał specjalny trening ninja. ;D

A na poważnie to nie mam pojęcia, ta scena to niezły kwiatek.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crane

Z pomocą jak zwykle przychodzi scenariusz, zresztą można to wywnioskować z filmu. Wygiął ją za pomocą "tego czegoś" co miał przymocowane do ręki, czym później rozcinał vana.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen


Huntersky

A tu dokładniej :)


To jakaś rękawica hydrauliczna or something. Myślałem, że na filmie widać to raczej wyraźnie ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Juby

Ktoś tu jest mało spostrzegawczy. :P W czasie pierwszego seansu było to dla mnie widoczne gołym okiem.

Mihcim

To jest taki Gadzet ala walne ci w glowe to cie zaboli

Huntersky

Nie, to jest gadżet a'la wykręcę ci lufę i przetnę karoserię, a w razie potrzeby odłączę się w efektownym wybuchu. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Funky

Dla mnie największa głupota w filmie to znalezienie monety Denta w zgliszczach budynku w którym zgineła Rachel ::)

Huntersky

Czemu? Jak dla mnie to dosadne zobrazowanie, co się stało stało z Rachel...
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Funky

Moim zdaniem to narusza realistyczną wizję Nolana. Znaleźć malutką monetę w zgliszczach taaaaa...