Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batarang

Zaczęty przez tamara, 08 Sierpień 2012, 22:19:18

tamara

Hej 

Na allegro trafi?am na co? takiego i chcia?am kupi? ch?opakowi. Jest wielkimi fanem Batman'a, a ja nie chcia?abym kupi? mu czego? tandetnego a jednocze?nie chce mu zrobi? niespodziank?, wiec nie mog? go spyta?. Czy uwa?acie ?e co? takiego mu si? spodoba?  I czy warto?

http://allegro.pl/gadzet-dla-fanow-batmana-prawdziwy-batarang-i2543656830.html




Człwowieknietopeż

Nie wiem czy jest oryginalny, ale myślę, że jako symboliczny prezent, a zwłaszcza dla chłopaka będzie jak w sam raz  :D
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

tamara

Co masz na myśli mówiąc nieoryginalny?

camel


Hydro

It's a funny world we live in.

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair


tamara

jakie mile propozycje :)
a cena tamtego "oryginalnego" to kosmiczna, wiec chyba nawet jeśli nieoryginalny ten allegro to chyba się na niego zdecyduję skoro mówicie, że warto

franek

Hahaha, chyba koleżanka zaczarowała panów z tego forum. Nie ma żadnej znajomości i się oświadczają ;) powodzenia


Show Must Go On!!!

LelekPL

Cytat: tamara w 09 Sierpień  2012, 08:28:26
a cena tamtego "oryginalnego" to kosmiczna, wiec chyba nawet jeśli nieoryginalny ten allegro to chyba się na niego zdecyduję skoro mówicie, że warto

To czy jest oryginalny nie, nie ma znaczenia raczej. Ważne, że dasz w prezencie "batarang"! Według mnie świetny pomysł. Sam byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby ktoś mi coś takiego kupił.

Człwowieknietopeż

 Dla mnie także, ale nie wiem jak dla chłopaka  ;D
A może jej chłópak ma tu konto :o 
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

franek

Panowie przyznać się, bo na pewno nie ja ;D


Show Must Go On!!!

BlackBat

I potem będzie przysłowiowy wpie*dol  ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mr.G

Tamaro, pomijając te wszystkie niewnoszące nic do Twojego problemu posty, wiedz że ten prezent dla fana Batmana to naprawdę świetny pomysł. Każdy z nas (fanów) chciałby coś takiego dostać.
Sprezentuj mu to, a zobaczysz jaki Twój chłopak będzie dla Ciebie milutki ;)

Leon Kennedy

Wspaniały wieczór masz jak w banku :D