Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Spider-Man: W ciemności ulicy (Marvel fan-film)

Zaczęty przez Mikidraw, 17 Sierpień 2012, 09:36:30

Altair

Rozumiem, ale przemyśl zmianę otoczenia tych scen na inne, w troszkę bardziej... Hmm... Miastowym klimacie. Spidey nie zapierdzielałby do lasu żeby się przebrać. on działa w mieście, od zawsze. Tam też się przebiera, zazwyczaj w ciemnych zaułkach lub na szczytach budynków. Tam też najprawdopodobniej spotkałby Deadpoola - najemnego mutanta. :) Wypieprz ujęcia z krajobrazem natury. Zastąp je miejscowymi. To w filmie o Spideyu jest niedopuszczalne. Niestety tak to jest z fanowskimi projektami - czasami trzeba wywalić większość i zastąpić czymś innym. Wiem co mówię, zajmowałem się pisaniem scenariuszy dla grupy Ifrit, modującej Wiedźmina. To ciężki kawałek chleba i czasami trzeba po prostu z bólem serca wywalić coś co wygląda słabo, a nad czym się pracowało. :)

Adriann

Ten ogon ma daleko do realizmu;D Ale poczekamy na efekt końcowy;P

Johnny Napalm

To jest ogon? :o Myślałem, że to raczej nogawka zielonej rajtuzy w której ktoś będzie biegał.

Nie, nie, darujcie sobie ten ogon. Już mogę zaakceptować Lizarda bez ogona. Jeden element kiczowatego stroju mniej.
Sorry, nie obraź się Mikidraw, ale zaraz po tym jak postanowiłeś, że film musi być o Spiderze - postaci arcytrudnej do przedstawienia nawet przez profesjonalistów, to zaraz potem musiałeś wybrać sobie na jego wroga kogoś kto bez wspomagania przez chociażby CGI dobrze nie wyjdzie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Hydro

Zasadnicze pytanie: ten film robiony jest trochę z przymrużeniem oka, niezbyt serio, czy zupełnie na poważnie?
It's a funny world we live in.

John Blake


Altair


Mikidraw

Jest to oficjalny utwór do filmu (Main Theme), zagrał go użytkownik JustARhythmGuitarist, który pozwolił nam go wykorzystać w naszym fan-filmie.

http://www.youtube.com/watch?v=CliOhoRIlZ4

Johnny Napalm

Kurcze, jeśli chcesz żeby to miało jakiś wyraz to powinieneś zaangażować Wardęge do tego projektu. Gościu wymiata, miażdzy i rozpierdziela kompletnie. Lepszego Spidera nie trafisz. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Main Theme dobry... jak na film psychologiczny.


Show Must Go On!!!

Altair

Cytat: Johnny Napalm w 27 Sierpień  2012, 10:47:13
Kurcze, jeśli chcesz żeby to miało jakiś wyraz to powinieneś zaangażować Wardęge do tego projektu. Gościu wymiata, miażdzy i rozpierdziela kompletnie. Lepszego Spidera nie trafisz. :)
Mam Sylwestra w znajomych na FB i znam go prywatnie. :D

Altair


franek

To już jest dawno na YT... tragedia, śmiechu warte. Nie chcę nikogo obrażać ale na taki film to jednak trzeba mieć pieniądze, starszych i DOŚWIADCZONYCH aktorów i dobre miejsce. W stolicy Pająka nie nakręcisz, chyba że komediowego. Miało być poważnie a jest żenująco


Show Must Go On!!!

Altair

Franku, podeślij tutaj link bo jakoś tego nie mogę znaleźć, a z chęcią bym zobaczył to dzieło. ;)

franek

Jeszcze przed świętami to oglądałem, teraz nie wiem co się stało. Na facebookowym fanpage`u są informacje o drugim odcinku serii a nie ma pierwszego w ogóle. No cóż, poddali się to ich sprawa :P


Show Must Go On!!!

Altair