Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Heroes (Herosi)

Zaczęty przez Altair, 03 Październik 2008, 12:46:11

Altair

Jesteś fanem tego serialu?To miejsce dla Ciebie. :)Jeden
z najlepszych seriali jakie oglądałem.Jestem na 5 odcinku 2 serii.Druga seria rozkręca się lepiej niż pierwsza.Moim ulubionym herosem jest oczywiście Peter Petrelli.(wiem,wiem, jestem mało oryginalny ;) )Polecam
serial niewtajemniczonym. :D

Leon Kennedy

Jakoś szczególnie nie przepadałem za tym serialem. Widziałem parę odcinków pierwszego sezonu i aż do wczoraj na tym się zakończyło. Mój brat przyniósł drugi sezon i z nudów zacząłem oglądać... i teraz żałuję, że skończyłem pierwszy sezon na tych kilku odcinkach, bo drugi jest rewelacyjny. Wciągnął mnie od pierwszego odcinka tak bardzo, że skończyłem je oglądać w ciągu jednej nocy. Nie wiem czemu pierwsza seria mnie, aż tak bardzo odrzuciła, bo druga jest bardzo interesująca, postacie dość wyraziste ( Peter, Bennet, Mohinder, Sylar). No cóż popełniłem błąd skreślając ten serial tak szybko!! Gorąco polecam.

Mr.G

Obejrzałem oba sezony. Oczywiście największym plusem 1 sezonu był Peter i jego grzywka. Taki chłopak marzący o lataniu, pragnący uratować świat przy takiej urodzie wydawał mi się żywcem wyciągnięty z jakiegoś komiksu. Pierwszy sezon uważam za udany mimo kilku trochę nudnych i męczących wątków.
Jednakże drugi uważam za porażkę, dostaliśmy powtórkę z pierwszego (wizja katastrofalnej przyszłości i trzeba temu jakoś zapobiec), ale w gorszej oprawie. Wątki niemalże wszystkich bohaterów były nudne (Jedynie wątek Hiro Nakamury wydał mi się w miarę ciekawy), a Peter stracił swoją fryzurę!  :o
Szczerze to nie wiem co wy widzicie w drugim sezonie, ale to już jest chyba kwestia gustów  ;)

Crane

Widziałem tylko pierwszy sezon.

Z początku było to nawet fajne, ale im dalej w las tym gorzej. Finał to już kompletne, rozczarowujące dno. Przez cały sezon wydawało się że w końcówce stanie się coś wielkiego, tymczasem mega potężni bohaterowie... nawalali się na pięści. Komedia.

Nie mam zamiaru tracić czasu na kolejne sezony, tym bardziej że z tego co czytałem dalej jest jeszcze gorzej.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Leon Kennedy

Z pierwszego wiem dość mało, być może rozczarowuje pod koniec, ale drugi to coś na prawdę dobrego. Zresztą miałem podobne podejście co ty... strata czasu, ale na całe szczeście okazało się, że wcale nie straciłem czasu w trakcie drugie sezonu :D. A trzeci zapowiada się rewelacyjnie 8).

Altair

Leon znasz już cały 2 sezon?Mógłbyś ujawnić mi rąbka szczegółów?Bo jak powiedziałem jestem na 5 odcinku i nie mam możliwości pobierania kolejnych.Pete zmierzy się po raz 2 z Saylerem?

Leon Kennedy

#6
Muszę nadrobić zaległości i zobaczyć ich walkę z pierwszego sezonu, bo w drugim takowej nie ma. Lecz w trzecim jest to pewne :).

PS: W kolejnym sezonie ma być więcej o tych złych...

Firm

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale jest juz 3 sezon....już 3 odcinki...2 sezon miał chyba 11 odcinków ze względu na strajk a teraz co poniedziałek wychodzi odcinek 3 sezonu. Jak na razie najlepszy z nich wszystkich, bardzo dobrze rozwiązane wątki i nie traci klimatu.

Nie jest to mój ulubiony serial ale uwielbiam go oglądać, gdyż ma bardzo przyjemny klimat no i...jest Claire i Elle...

Altair


Maxie Zeus

Ja do tego serialu podchodzę obojętnie.. Oglądałem cały pierwszy sezon i racja - początek, całe to poznawanie Herosów i odkrywanie przez nich swoich umiejętności jest naprawdę wciągające i ciekawe.. Później zaczyna robić się jeden wielki chaos, a sama fabuła robi się płytka, cienka, niedopracowana..
Najbardziej do gustu przypadł mi Hiro Nakamura i jego kumpel, ze względu, iż mogłem sobie powtarzać japoński (dzięki ich częstym dyskusjom w tym pięknym orientalnym języku) ;)

Altair

                     SPOILER

w 3 sezonie okazuje się iż Sayler jest synem Angeli Petrelli!

Leon Kennedy

CytatNie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale jest juz 3 sezon

Pewnie, ze wiemy ;).

CytatSayler jest synem Angeli Petrelli!

A to ciekawa informacja. Ciekawe co na to Peter...

Firm

Myślę, że ona tylko go mainpuluje. Wątpie w prawdopodobieństwo tej sytuacji.

Altair

Herosi nie raz nas zaskoczyli ;)
Ja nie wierzylem ze Claire jest corka Nathana, a jednak...

Leon Kennedy

Jestem po czterech odcinkach z najnowszego sezonu i muszę przyznać, że już one biją cały drugi sezon! Peter i Sayler ( wszystko wskazuje, że jest on jednak jego bratem), wiele razy mnie zaskoczyli :).

PS: Również Mohinder i Claire przechodzą ciekawe zmiany osobowości...