Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mucha Comics & Batman

Zaczęty przez Rado, 23 Marzec 2013, 09:17:49

Kujaw

Cytatwątpię, żeby Mucha pokusiła się o to pełne wydanie z tymi wszystkimi extrasami

I tak chyba niestety będzie, gdyż w zapowiedziach na profilu FB Mucha wpisała, że wydanie będzie miało ok. 400 stron, tak więc zapewne będzie to przedruk jednotomowego wznowienia.
Tak czy owak ślę kilka przykładowych stron z dodatków, o których mowa. Ciekawe są biografie, gdyż nie są to encyklopedyczne notki, a forma archiwum Batmana.







"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Bless

czizys krajst muszę te all albumy od Muchy zdobyć :D

HUDY

Rado te 2 tomy jeszcze sobie zostawie, tak jak pisalem. Poczekam na dalsze wiesci, nie chcial bym sie ich przedwczesnie pozbyc. Zeszytowli za to puszcze ;-)

Rado

#48
Te dodatki prezentują się pysznie. Biografie w formie archiwum Batmana? Elegancko. Coraz bardziej się skłaniam do kupna tego oryginalnego wydania. Szkoda, że w naszych krajowych sklepach internetowych tego nie ma, bo raczej sprawa, u mnie, byłaby już przesądzona. Jedynie tom trzeci na MvM...

Johnny Napalm

Powiem krótko - Ross jest chory! No mistrzunio normalnie. Jak zbuduje machinę latającą, to nazwę go współczesnym Leonardem. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Musiałby jeszcze patroszyć denaty po piwnicach...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Pewnie już to robi.  ;) A pewnie tworząc swoje ultrarealistyczne dzieła korzysta z camery obscury. :P
Jak oszczędzę kasiorę i jej nie rozstwonię jak zwyklę na głupoty, to pewnie kupię. Kurde... nawet dwie stówy jestem gotów dać.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Miło mi jest poinformować, że "Długie Halloween" będzie kosztować 149 zł. Cena jest świetna, ludzie już nie muszą się bać o kwoty typu 180

Kujaw

Cena wysoka, aczkolwiek uczciwa. Ja jednak odpuszczam, bo uesański egzemplarz już od dawna stoi na półce.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Nightrain

Nie wiedzieć czemu liczyłem na cenę 50zł niższą, jednak ta też jest bardzo dobra. Kupię na pewno, już się nie mogę doczekać!

Valar Morghulis

RemiRose

Ja niestety nie kupię, ale cena jest całkiem dobra. Sądziłem, że będzie 180 złociszy. Niestety, ale w tej chwili to dla mnie Watchmen jest priorytetem.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

kelen

Wygrasz w konkursie na BatCave w najgorszym wypadku ;)

Bless

Już zacieram łapki na ten Halloween :D !

HUDY

Cena przyzwoita jak by nie patrzeć ,,All-Star Superman,, kosztował 140 więc nie jest źle. SklepGildia już podał swoją cenę Halloweena: 111,75 zł

Nightrain

#59
Można poczekać trochę dłużej po premierze i na allegro powinien być jeszcze tańszy. Chociaż ja bym nie ryzykował, bo może się okazać po promocji na gildii a na allegro ceny wyższe.
Cytat: kelen w 30 Sierpień  2013, 21:53:55Wygrasz w konkursie na BatCave w najgorszym wypadku ;)
Coś sugerujesz, kelen?
Miasto Sów ma w oryginale 208 stron, w takim razie ja spodziewam się ceny w granicach 75zł, co po promocji na gildii będzie wynosiło jak zazwyczaj 56zł. Do 9.10 można zgarnąć jeszcze Watchmen na promocji, także może uda mi się zakupić wszystko razem z TLH. Prawie 260zł :O Całe szczęście wysyłka przy kwocie +200zł jest na gildii darmowa ;)
Nie mówiąc już o tym, że chciałbym jeszcze kupić Ligę N. D. no i Action Comics Vol. 1... Urwanie głowy portfela z tymi komiksami w tym roku...

Valar Morghulis