Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Leon Kennedy

Który sport jest dla was najlepszy? Dla mnie liczy sie tylko Pilka Nozna. Moją ulubioną reprezentacją jest Italia. Wiem, ze duza cześc osób zarzuca im nudny futbol, taki zachowawczy, ale moim zdaniem wloscy pilkarze opanowali do perfekcji taktyczną strone tego sportu. Jeśli idzie o kluby to i tutaj rządzi Italia ;). Najbardziej ze wszystkich druzyn uwielbiam Lazio Rzym juz od dobrych 7, 8 lat. Szkoda, ze od jakiegoś czasu slabo im sie wiedzie. Są jeszcze dwie druzyny, które darze sympatią: AS Roma ( tam gra mój ulubiony zawodnik Francesco Totti) i Inter Mediolan, zawsze podobal mi sie ich styl jaki prezentują na boisku ;). Czekam na wasze ulubione...

Funky

No cóz sportem interesuje sie tylko z pozycji kibica. Kibicuje mojej ukochenej Lechii Gda?sk :) jestem Gda?szczaninem i od dzieci?stwa kocham moją Lechijke ;) Do tego dochodzi Reprezentacja Polski (licze na dobry wystep na EURO) Nie mam swojego ulubionego pilkarza ;)

Leon Kennedy

Z tym dobrym wystepem na Euro to bedzie trudno... Spora cześc zawodników ma problem z regularnymi wystepami w swoich klubach, a to nie wrózy nic dobrego dla reprezentacji. Ostatnio rozwalil mnie Zurawski, który zapowiedzial, ze chce zostac w Celticu i walczyc o miejsce w podstawowym skladzie. Juz widze jak mu sie to uda... Chod? zycze mu jak najlepiej.

piotrek1x2

2 marca na Śląskim odbedą sie deRby 14 - nych mistrzów. Ja tam jade. 19R20

Marquss

I bedziecie zbierali zeby z ziemi!!! 19\G/64 Piero?skie Hanysy

piotrek1x2


Jeszcze zobaczymy pacholki Zabrza. 19R20.

Marquss

#6
Patrzymy od lat, i jescze sie napatrzec i nadziwic nie mozemy.......JAK DO K*r*WY NeDZY SP**r*ALACIE!! Ja bym was poslal na olimpiade, slyszalem ze najszybszy Polak jest z ChorzowaXD

P.S.: http://www.wrzuta.pl/audio/qRDrxStEye/plikus.pl_derby_2008  Dla Ciebie ;]

piotrek1x2

Postanowilem cie przeprosic za niemile zwroty i sie nie gniewam. Nie mówmy juz o tym, w ogóle juz lepiej do siebie nie piszmy.

Airwolf

A ja kibicuje AS Romie i Pogoni Szczecin.Jestem administratorem na asroma.pl i bardzo serdecznie zapraszam na tą strone. Istniejemy od 2003 roku.Zaś powracając do sportu to w tą środe odbedzie sie mecz LM Real - Roma.Mecz bedzie pokazany na TVP 2.Od godziny 20:30. Jestem ciekaw jaki wynik typujecie.U nas w pierwszym meczu bylo 2-1.Ja stawiam 1-0 dla nas i awans,a bramke strzeli Francesco :)

Leon Kennedy

Calym sercem jestem za Romą ;). W ko?cu to świetna druzyna, którą stac na wygranie Ligi Mistrzów :). No i trza pokazac Realkowi gdzie jego  miejsce w szeregu :). Drugiej druzynie której kibicuje w  LM to Inter Mediolan. Mam nadzieje, ze staną na wysokości zadania i odrobią dwubramkową przewage z Liverpoolu.
Posted on: 04 Marzec  2008, 20:15:13

 I stalo sie :). Roma pokazala, ze mozna pokonac wielki real grając z determinacja , wielkim zaangazowaniem i wiarą we wlasne umiejetności. A Real juz po raz czwarty z rzedu odpada w 1/8 finalu... Teraz licze na dobre losowanie i awans do pólfinalu, a potem kto wie? ;).

PS: Oby we wtorek równie świetnie spisal sie Inter :D.
Posted on: 07 Marzec  2008, 10:22:58

 I juz wszystko wiadomo... As Roma w cwiercfinale spotka sie z... Manchesterem United. Idealny monet do rewanzu... A jeśli sie on powiedzie, to w pólfinale Totti i spólka spotka sie z kimś z pary Schalke - Barcelona.
Posted on: 14 Marzec  2008, 13:26:54

 I stalo sie, w bardzo waznym meczu dla Romy przeciwko Man Utd nie zagra Francesco Totti... z powodu kontuzji jakiej nabawl sie w meczu z Cagliari. Kontuzja uda. Pozostaje miec nadzieje, ze w meczu rewanzowym zagra w pelni sil!

Silent Dark

#10
Nie jestem Sportowcem,jestem kibicem i z niecierpliwością czekam na Euro 2008  :)

Juby

A moim Ping Pong, ale mistrzem to nie jestem.

Grim Knight

Ja nie lubie sportu oglądac, nie znam sie, wiem, ze Kubica je?dzi, Malysz skacze, a Otylia plywa. Nic poza tym. No, jeszcze, ze Dudek ta?czy, tak jak Saleta. Trenuje plywanie i uwielbiam narty.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Super Robin

Moim ulubionym sportem jest wrestling(USA,Japonia,Wielka Brytania).

LelekPL

#14
BASKETBALL, a ulubiony gracz to mozna sie domyślic ;)
Przestalem juz byc kibicem którejkolwiek z druzyn, poniewaz poziom spadl na leb na szyje od lat 90tych, ale dalej sie interesuje wynikamia i osiągnieciami. Obecnie marzy mi sie final jak za dawnych lat Boston z Kevinem Garnettem i Los Angeles Kobiego Bryanta. Ciekawe czy jest jeszcze choc jedna osoba na tym forum, która wie o czym teraz pisze? :P
PS. 10 lat temu za czasów Chicago Bulls wszyscy sie po trosze koszykówką interesowali, w tej chwili sprawy sie niestety zmienily i wsadzamy pilke nozną do jednego worka z polityką czyniąc z niej, nie wiadomo co. A przeciez to tylko sport, tak jak koszykówka czy np. jakiś krykiet! A ta korupcja czy sprawa Rogera jest śmieszna, aby omawiac ją w programach publicystycznych. Jeśli wygra Legia zamiast Wisly świat sie nie zawali, a gospodarka nie padnie! Ciekawe tez ilu z was wie ze poza Euro 2012 w noge, Polska jest tez gospodarzem Euro 2009 w KOSZA!? Jakoś nic sie nie mówi ze trzeba budowac hale i autostrady na to Euro, a zainteresowanie kibiców z Hiszpanii, Niemczech czy Francji bedzie nie mniejsze! Moze jak Longoria przyjedzie z Tonym Parkerem do polski ktoś sie o tym dowie