Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mortal Kombat vs. Dc Uniwersum

Zaczęty przez Altair, 08 Wrzesień 2008, 15:36:50

Booster

Świetna gra. Niektórzy pukają się w głowę, śmiejąc z egzotyki nietypowego połączenia. Moje zdanie jest inne... MK świetnie pasuje w klimaty DC. Sama gra jest ograniczona co brutalność, ale trochę krwi się pojawia. Grafika piękna i płynna, udźwiękowienie też niczemu sobie.

Szczerze polecam.

Anarky

Akurat egzotyka nie powinna dziwić, wystarczy spojrzeć na Marvel vs. Capcom albo jakiś MUGEN. Tu nie chodzi czy DC pasuje do MK lub na odwrót, chodzi raczej o uatrakcyjnienie samej gry. Normalnie Joker nie miał by w pojedynku szans z Supermenem, ale tu na potrzeby gry pojedynek jest bardziej wyrównany.
Ja wam pokażę!

Cowboy

Jestem wielkim fanem serii "Mortal Kombat" wi?c taka mieszanka jest dla mnie miodna. Mamy kilka ?wietnych i sprawdzonych postaci w uniwersum "MK". Du?o ?wietnych ciosów i trików. Moje ulubione postaci to Batman, Subzero, Joker, Kitana i Deathstroke The Terminator. Rozbori?y mnie sztuczki Joker'a, pora?aj?cy pier?cie?, prezent z pi??ci?. Zdecydowanie pokaza? klas? Subzero, i zamra?anie przeciwników. Pochwali? si? móg? te? Batman, najlepszy by? moim zdaniem skod na ziemie Gacka, i przewrócenie nogami przeciwnika.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

I tak pewnie nadchodzący Mortal Kombat 9 przyćmi tą grę, postaciami, ciosami i trikami. Zresztą będzie to już typowa produkcja dotycząca turnieju w którym liczy się nie śmierć a życie. Ewentualnego sequelu Mortal Kombat vs. DC Universe wykluczyć nie można, zwłszcza jeśli Marvel vs. Capcom doczekał się kontynuacji.
Ja wam pokażę!

BD96

Mortal Kombat vs. DC Universe

Muszę przyznać że spędziłem miły czas grając w MK vs. DCU. Nie mam zbytniego doświadczenia w bijatykach, jednakowoż zagranie postaciami z świata DC to naprawdę wielka okazja - tym samym mając do dyspozycji kultowe postaci Mortal Kombat. Spędziłem u kolegi jakieś 1.5 godziny na granie tym samym nadużywając jego gościnności - tak świetnie się bawiłem.

Ocena: 9+/10
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!