Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Corso

Nie chcę wyjść na szowinistę, lecz niestety Catherine już dawno straciła figurę. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Jak nie dbała to straciła... Mnie się Hathaway podoba, i choć nie widziałem jej wcześniej w żadnym filmie to jestem cholernie ciekawy jak sobie poradzi. A jej nie-kocia uroda tylko mnie intryguje. Nie liczę, że przebije Pfeiffer, ale liczę na świetną kreację.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

CytatOstatnio postanowi?em zobaczy? kilka wywiadów z Hathaway i niestety dziewczyna jest cholernie irytuj?ca. Pocz?wszy od urody (co prawda bu?ke ma s?odk? ale usta jak u Jokera i za du?e oczy) sko?czywszy na g?upkowatym u?miechaniu si?. W dodatku mam wra?enie ?e zachowuje si? jak idiotka z t? rado?ci? i byciem happy.
Podpisuje si? pod t? opini? Funky'ego. Hathaway ma taki wyraz twarzy jakby j? w d... bez przerwy szczypali. Taka niby zaskoczona (mega ?lipska) a z drugiej strony zadowolona (ten sztucznawy u?mieszek). Trudno, jako? j? przeboleje w filmie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Jak dla mnie jest słodziutka i to z bardzo ładnym uśmieszkiem, a jak się będzie prezentowała w filmie... zobaczymy.

Pami

Myślę, że sobie poradzi ;)

Johnny Napalm

CytatMyślę, że sobie poradzi 
Pewnie tak, skoro jest uparcie aktorką to niech się wykaże. Ale mi i tak nie leży w tym filmie. Jej facjata jest mało catwomanowska, cokolwiek by MIAŁo to znaczyć. No i chyba lipnie się zestarzeje, to tak ad vocem do czyjejś wcześniejszej wypowiedzi, że Hathaway nie posiada klasycznej urody. Dziołchy w jej typie są dobre jak są jeszcze młode... potem się sypią na ryjku.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Wszystko wskazuje na to, że Catwoman zamiast bicza będzie korzystała z broni palnej.


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Dobrze ktoś powiedział, że Catwoman Nolana przypomina Black Widow, tylko z dodanymi śmiesznymi uszami na głowie. Mogli bardziej popracować nad jej designem. Ludzie od kostiumów pracujący z Burtonem mieli chyba więcej pomysłów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Lindy Hemming jest jedn? z najlepszych osób w bran?y, ale musz? przyzna? racj?. O ile kostium od szyi w dó? (z tego co widzieli?my, a widzieli?my tylko figurki, fotki z planu - nic w oficjalnej jako?ci) prezentuje si? bardzo dobrze (cho? nie wiem po co znowu dawa? te obcasy Catwoman?) o tyle to co Anne nosi na ?owie jest troch? ?a?osne. :'(

rocklee

A mnie z kolei śmieszycie wy... słyszałem jak ludzie płakali jak miała mieć tylko gogle, tutaj dostaliśmy taki ukłon w stronę klasyki, gogle pomysłowo gdy się zsuwa do tyłu przypominają uszy... jednak i tak jest źle co nie? bo w końcu gość w kostiumie z uszami w szpic jest poważny jak na pogrzebie...

Żal...

Q

Kostium to jednak, mnie bardziej zastanawia to czy skoro trzyma w ręku broń, to znaczy, że będzie zabijać?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Jest może gdzieś dostępna ta fotka z Catwoman w większej rozdzielczości?

Patryk02099x

może z tego pistoletu będzie wystrzeliwać bicz?  ;D

a tak na poważnie to Catwoman jest największym "?" w całym nowym Batmanie, bo po pierwsze Hathaway średnio mi pasuje, a nie mamy żadnych oficjalnych filmików z nią w akcji, żebym się uspokoił, że jednak daje radę(a może akurat zagra fenomenalnie?). Po drugie Selina w nolanowskiej wizji Batmana? No sam nie wiem...

Juby

Cytat: Maxie Zeus w 24 Marzec  2012, 17:21:13
Jest może gdzieś dostępna ta fotka z Catwoman w większej rozdzielczości?

Po pierwsze - nie ma. Po drugie - to nie jest fotka, tylko Photoshop. :P WB chyba do premiery już nie uraczy nas żadną fotką. ::)

Funky

A dla mnie uszy są idealne, na szczęście nie ma żadnego czepka na głowie. I podejrzewam że Catwoman Nolana może być zwinną i sprytną agentką (niczym jak kot i taka ksywa u niej) I dlatego ma pistolet a nie pejcz (widocznie u Nolana Selina nie będzie mieć skłonności do BDSM :P)