Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

Dr Horrible

Film dostał "zielone" światło.
Ryan Reynolds (aka Deadpool) wcieli się w postać H. Jordana.
Jednym z kandydatów do roli był nawet Justin Timberlake :P

http://www.aintitcool.com/node/41662

Gieferg

CytatNo cóż przynajmniej Hala Jordana zagra Justin Timberlake

Nie zagra. Tak trudno przezytać pierwszy post w temacie w którym się odpowiada?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Reynolds mam nadzieje, że sprawdzisz się w tym filmie, bo w przeciwnym razie znajde i zabiję... Co konkretnego wiadomo na temat fabuły?

Max

Czytałem news na DC Multiverse że ma się pojawić zupełnie nowy Latarnik. Postać ma zostać stworzona na potrzeby filmu. Jak na razie jestem na nie, chyba że jednak wyjdzie z tego coś ciekawego.

Powiem szczerze że na razie jestem bardziej ciekawy co wyjdzie z animowanego filmu o Green Lantern.
Why so Happy, Members?

Leon Kennedy

CytatCzytałem news na DC Multiverse że ma się pojawić zupełnie nowy Latarnik.

A niech se kombinują... Zawsze to robią. Ważne, aby Hal był przekonujący i podobny do tego z komiksu ;D.

CytatPowiem szczerze że na razie jestem bardziej ciekawy co wyjdzie z animowanego filmu o Green Lantern.

Podaj jakieś konkrety ;).

Max

CytatPodaj jakieś konkrety ;)

Zaraz założę nowy wątek ;)

CytatA niech se kombinują... Zawsze to robią. Ważne, aby Hal był przekonujący i podobny do tego z komiksu ;D

Jednak jeśli kijowo zrobią nowego Latarnika to wolę żeby już go nie było. Chyba że to ma być jakaś mała nieznaczna rola, wtedy można by przymknąć na to oko. Jeszcze tylko ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie... kostiumy. Ciekawe jak je zrobią, i czy będą takie same jak w komiksach o GL.
Why so Happy, Members?

Kadaver

Wg Imdb Guy Gardner i Clark Kent mają mieć camea.

Harvey Dent

Nowy latarnik to by byłby szczyt kombinatorstwa. Jest ich już tylu, więc po co kolejny?

Kadaver

Carl Grissom,Max Schreck,Rachel Dawes i Nuclear Man dowodzą,że filmowcy lubią kombinować.

Leon Kennedy

CytatWg Imdb Guy Gardner i Clark Kent mają mieć camea.

Dałbym wszystko, aby tylko to się potwierdziło...

CytatJeszcze tylko ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie... kostiumy. Ciekawe jak je zrobią, i czy będą takie same jak w komiksach o GL.

Szczerze, to mam nadzieję, że nie będą zbytnio przy nich kombinować, bo są one przynajmniej dla mnie idealne :).

Max

No i wiemy już kim będą czarnymi charakterami w filmie "Green Lantern" będą Legion i Hector Hammond! Legion ma się przyczynić do śmierci Abin Sur'a, a Hector ma przeprowadzić autopsie zwłok Abin Sur'a w którym będzie znajdować się fragment Legiona, przez który zostanie zmieniony i stanie się zagrożeniem dla całego świata. W filmie ma się też pojawić Alan Scott, który ponoć ma pracować dla rządu.
Why so Happy, Members?

Altair

Mam pytanie:komiksowym GL nigdy sie nie interesowalem,wiec czy moglibyscie mi powiedziec dlaczego w serialu Justice League GL jest murzynem,a w f.animowanym JL:Unlimited gosc jest bialym lotnikiem?

El Cornetto

Ponieważ było kilku Latarników. Latarnicy to taka policja w kosmosie.

Altair

Aha.A czy ci dwaj byli jakos powiazani i dlaczego robi sie film o tym troche mniej powszechnie znanym?

(A)nonim

Ściśle powiązani nie są, ale mieli/mają ze sobą styczność chociażby z racji "zawodu" jaki wykonują. I Hal nie jest mniej znany, jest na odwrót, Stewart został wypromowany przez animowane Justice League, ale to Jordan jest chyba najbardziej rozpoznawalnym i najbardziej lubianym latarnikiem.
Jest Hector i Legion, a gdzie Sinestro?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.