Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen

#225
Cytat: Corso w 05 Wrzesień  2011, 15:35:43
Tower Of babel ca?kiem fajny jest. :)  PS. Przypomnia?o mi si?, ?e mia?e? poda? list? wszystkich swoich batmanów. ;P


Corso, specjalnie dla Ciebie, przed chwil? sko?czy?em spisywa? moje komiksy z Batmanem. Je?li niczego przypadkiem nie pomin??em i nie pomyli?em w liczeniu, to, razem z dublami, mam 165 komiksów z Batmanem. Wszystkie komiksy s? z 1 druku. W li?cie nie uwzgl?dni?em Mix Komiksów (zapomnia?em o nich, a póki co nie mam ochoty znowu sprawdza? i liczy?...) Oto one:

POLSKA

TM-SEMIC:

- 1 /90,
- 1, 2 (autograf Breyfogla), 3, 4 (autograf Breyfogla), 5, 6, 7, 8 x 2, 9, 10, 11, 12 /91,
- 1, 7, 9 /92,
- 1, 3, 4, 6, 7 x 2, 10, 11, 12 /93,
- 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 /94,
- 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12 /95,
- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 /96,
- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 /97,
- 1, 3, 6, 8 /98,
- Batman: Venom,
- Batman Returns,
- Batman Forever,
- Batman & Robin,
- Batman/Lobo,

EGMONT:

- Batman Black & White II cz. 1,
- Batman: Ego,
- Batman: Rok Pierwszy,
- Mroczny Rycerz Kontratakuje 3,
- Batman: Gotham w ?wietle Lamp Gazowych,
- Batman: Hush 1,
- Batman: Hush 2,
- Batman: Rozbite Miasto,
- Batman - Co si? sta?o z zamaskowanym Krzy?owcem?,
- All-Star Batman i Robin,
- Batman Odwa?ni i Bezwzgl?dni 1,2,
- M?odzi Tytani 1, 2

DOBRY KOMIKS:

- Superman/Batman 1, 2, 3

MANDRAGORA:

- Spawn/Batman

USA

ZESZYTY:

- Batman: 1 (przedruk z 1975), 186, 403, 500, 535, 563, 651, 655, 656, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 686,
- Batman Annual: 14, 26,
- Detective Comics: 682, 817, 824, 826,
- Legends of the Dark Knight: 200,
- Shadow of the Bat: 1 (wydanie kolekcjonerskie), 42,
- Batgirl (vol 2 2009): 1,
- Robin: 38, 142, 168, 169,
- Batman Beyond (miniseria z 2010): 1, 2, 3, 4, 5, 6,
- Batman & Robin: 15, 16,
- Batman: Streets of Gotham: 12, 16,
- Return of Bruce Wayne: 5, 6
- Bruce Wayne: The Road Home - Comissioner Gordon,
- Bruce Wayne: The Road Home - Batgirl,
- Batman Arkham Asylum: The Road to Arkham,
- Batman: Arkham City: 1,
- Justice League (DCnU): 1

ZBIORCZE:

- Batman (na podstawie filmu z 89),
- Batman: The Colected Adventures Vol. 1 (wydanie zbiorcze komiksów na podstawie TASu, cudowna ok?adka!),
- Batman: Batgirl,
- Batman: Anarky (autograf Breyfogla),
- Batman: The Black Glove (HC),
- Batman & Robin Vol. 1, 2, 3 (wszystkie HC),
- The Return of Bruce Wayne (HC),
- Batman: Heart of Hush,
- Nigthwing: The Great Leap,
- JLA: Tower of Babel,
- Batman: The Birth of the Demon (HC)

ANGIELSKIE:

ZBIORCZE:

- Batman - From the 30's to the 70's  - wydane bodaj w 1972 albo 1971,
- Batman Official Annual 1986

NIEMCY:

ZESZYTY:

- All-Star Batman: 2

W?OCHY

ZESZYTY:

- Batman: 37

W?GRY (chyba, nie jestem pewien na 100%):

ZESZYTY:

- Batman: 1, 3 /90

Corso

Kurcze myślałem, że masz coś czego jeszcze nie czytałem. Mam kompletną zagwostkę, co jeszcze można fajnego przeczytać? Fakt, nie czytałem  Batman Arkham Asylum: The Road to Arkham. Fajny jest?
Gratuluję całkiem pokaźnej kolekcji, aczkolwiek... wstyd , że jeszcze nie masz wszystkich TM-Semic. ;P

Pozdrawiam
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

"The Road to Arkham" to bardziej ciekawostka, bo to malutkich rozmiarów komiks, gdzie za dużo się nie dzieje. Ale fajnie narysowany. Bardziej dla fanów gry. I kolekcjonerów.
Niestety wszystkich TM-Semiców nie mam, kwestia kasy i tego, że zawsze znajdzie się coś innego do kupienia w danej chwili. Poza komiksami kupuje też gry i filmy, nie mówiąc o zbieraniu na gitarę :D Ale spoko, dam znać, jak do końca uzbieram TM-Semici :P

Rafalinda

Rozumiem, że zeszyt Batgirl vol2, ktoś ci sprezentował :D
Wcale się nie dziwię, że masz tylko jeden. Ja i tak bym go spalił.
To jest tak żałosne, że można doktorat o tym pisać. No i właśnie sobie przypomniałem, że miałem coś mocno zbluzgać, Dzięki za przypomnienie kelen.
Zmykam więc na wątek o tym komiksie i dokończę wywód.
A kolekcji, można pozazdrościć. Ja oprócz:
filmów Nolana,
animacji "Under the RedHood"
mini serii "Gates of Gotham
oraz serii Vol1 i vol3
Oraz statuetki Batgirl nie mam na razie nic.
Ale w październiku mam zamiar kupić Jokera i Animację "Year One"

kelen

Ja tam Batgirl ze Stephanie Brown lubiłem, ale zdarzały się tam potworki na początku. 1 numer kupiłem tak po prostu, impulsywnie.

kelen

Doszło:

POLSKA

EGMONT:

- Joker (autograf Briana Azzarello).

USA

ZESZYTY:

- Batman #1 (DCnU, 1st print!),
- Detective Comics #1 (DCnU, 1st print!),
- Batgirl #1 (DCnU, 1st print!),
- Nightwing #1 (DCnU, 1st print!),
- Catwoman #1 (DCnU, 1st print!),
- Justice League: Dark #1 (DCnU, 1st print!),
- Suicide Squad #1 (DCnU, 1st print!).

Leon Kennedy

Kurcze chciałem dzisiaj Jokera zakupić, a tu w każdej księgarni usłyszałem przykro mi, ale nie posiadamy takiego komiksu. Byłem łącznie w czterech księgarniach, w tym w jednym empiku.

kelen

Cytat: Leon Kennedy w 08 Październik  2011, 13:09:02
Kurcze chciałem dzisiaj Jokera zakupić, a tu w każdej księgarni usłyszałem przykro mi, ale nie posiadamy takiego komiksu. Byłem łącznie w czterech księgarniach, w tym w jednym empiku.

Jeśli nadal nie znajdziesz, to przypominam delikatnie tylko o tym - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/10/promocja-na-jokera-od-egmontu/ :)

Rafalinda

Empik będzie miał dopiero pod koniec października.
Dobra wiadomość dla mieszkańców Poznania. Na Marcinkowskiego jest mała księgarnia "KiK", kupiłem tam "Jokera" w dniu premiery i wiem, że jeszcze są 3 egzemplarze (jakby co) ;)

kelen

Rafalinda, jesteś z Poznania? :) KiK to jeden z dwóch sklepów komiksowych (jest na ulicy Święty Marcin, nie na Marcinowskiego). A kilka dni temu byłem w Księgarni Powszechnej i w dziale z komiksami też mieli Jokera.

Nie polecam kupować w Empiku. http://kultura.newsweek.pl/jak-doic-wydawcow,82833,1,1.html

XIII

Gadasz w empik com można kupić Jokera za 60 zł z 20 % obnizką z plusa będzie kosztował 48.

kelen

Nie chodzi o cenę, a o coś innego. Przeczytaj artykuł, do którego podałem linka.
Nie będę nikomu mówił co ma robić, ale ja tam po prostu już nie kupuję, sposób, w jaki obchodzą się z wydawcami jest tragiczny.

Rafalinda

#237
ups przepraszam. Zgadza się jest to ulica "św. Marcin"
Poznań to nie moje miasto rodzinne więc wciąż mylę i zapominam ulice, przyjechałem tu na studia, a że dodatkowo jestem "nieogar" to wprowadzam ludzi w błąd. Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę. ;)
Oczywiście  sklep "KiK" wciąż polecam, gdyż można tam znaleźć dużo innych ciekawych książek i komiksów, także mang i anime. Sklep należy do jednego z moich nauczycieli ze WSJO, pasjonata Japonii i książek wszelakich, także może on polecić dużo ciekawych rzeczy z różnych dziedzin literackich.
A co do Empiku to swego czasu sensei mnie uświadomił jak sprawy stoją więc i ja ograniczyłem zakupy w tym molochu. Poza tym w empiku nikt mi tak nie doradzi tak jak sprzedawca, który te książki czyta i zna.




franek

Ja kupuje w najbliższym czasie Knightfall 2: Who rules the night z allego.pl Prosze jak jesteście dobroduszni to nie sprzątnijcie mi tego z nosa. Mam 6 zeszytów z Batmanem które nie wnoszą nic do uniwersum a knightfall jest taką historią.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

CytatEmpik będzie miał dopiero pod koniec października.

W Empiku Joker ma być dostępny od 17 października, przynajmniej tak zapewniał mnie sprzedawca.