Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

RafBat

sorry, że umieszczam jeden post pod drugim, ale jeszcze raz podejmę próbę umieszczenia tu swojego rysunku (jeśli się w końcu uda to postaram się dorzucić tu kolejne- tylko niech ktoś "przedzieli" moje posty, nie chce się narażać z tymi wiadomościami jednej po drugiej...).
A oto mój pierwszy rysunek:

Cowboy

Ciekawa praca, nie powiem :).
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

No, w końcu...



Cowboy

RafBat - To naprawdę dobrze narysowane, humorystyczne prace.
Liczę na więcej takich, może masz coś z Bane? chciałbym zobaczyć go twoimi oczami.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

No w końcu jakieś fanarty na godnym poziomie się tutaj pojawiły. Brawo, Rafbat. A jeżeli na digart tak Ci nie pasuje ograniczonym uploadem, to może załóż konto na www.deviantart.com ? Albo możesz też prowadzić własną galerię na blogu i do tego świetny jest www.blogger.com . Jest znacznie mniej publiczności na blogu, ale masz tą pewność, że żadne reklamy lub spamerzy nie wcisną Ci się na arta (na Digarcie i Deviantarcie roi się od lizusów, którzy zostawiają po sobie ślad/komentarz byleś im nabił licznik viewsów lub obserwujących na profilu.)

Cowboy

"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

 No, musia?bym nad tym posiedzie? troch? (nad Bane'm), postaram si? co? wykombinowa? w tej sprawie. Nie do ko?ca jestem zadowolony z tych moich rysunków, po zmniejszeniu wygl?daj? niespecjalnie.Trudno...
A teraz co? nowszego:


Mam nadzieje, ?e Wam si? spodoba.
O, w nied?ugim (chyba...) czasie postaram si? wrzuci? tu moj? w?asn? wersje The Case of the Chemical Syndicate. Spokojnie, b?dzie krótsza od swojego pierwowzoru.

Roy_v_beck

Naprawdę dobre te sarkastyczne rysunki są. Zarówno wygląd jak i ich humor do mnie przemawia. Cieniowanie ekstra i wyraziste bardzo. Świetna robota.

RafBat

 Dziękuje Wam, zarówno za ciepłe (nieco infantylne wyrażenie...) słowa dotyczące tych "dzieł", jak i za pomoc przy samym umieszczeniu Tu tych rysunków. Wielkie dzięki za wszystkie namiary do stron gdzie można umieszczać swoje arty (imageshack wydaje mi się jednak najlepszą stroną... przynajmniej jeśli chodzi o "pośrednictwo" w przesyłaniu artów z dysku na portal).
Jeszcze raz dziękuje Wam i pozdrawiam.

Altair

Crane, pierwsza praca średnia. Powinieneś lekko rozmazać kontury gacka (tej maski,która go tworzy). Druga praca jest fantastyczna. Naprawdę ;) Mel jak zwykle świetnie. Widzę, że ostatnio tu pełno nowych Avatarów, z którymi można porozmawiać na rózne tematy, nawet te artystyczne. Spóźnione powitanie dla wszystkich ;)

BatQueen

A teraz czas na moja kolejną pracę  :)

Szybkie, bo nie chciało mi się nad tym siedzieć:  ;D


Altair

Ogólnie zauważyłem trend związany z okładkami, więc postanowiłem dodać coś od siebie. Zrobiona całkowicie przeze mnie okładka do Wiedźmina 2:

Włożyłem w nią trochę serca, więc opinie wszelakiej maści mile widziane, tym bardziej że to od nich będzie zależeć czy zrobię ją w 100% do końca (tył,boki,render w 3ds max), czy okaże się badziewiem. Enjoy ;)

Roy_v_beck

o ja pierdolę...

Altair

Próbowałem to zrobić trochę na styl BioWare i Mass Effecta, wyszło jak wyszło.

Mel

Dobre i nawet bardzo dobre, Altair, ale brakuje odpowiedniego klimatu no i coś by można zrobić z tymi nogami...Nie wiem, zakryć mgłą.. Czymkolwiek, bo postacie drugoplanowe wydają się lewitować, a pierwszy plan ratuje delikatna aura, która go odseparowuje od reszty.